کد خبر : 22340
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
9 views بازدید

طنز؛ اعلامیه محققان پیرامون عده ای شعارهای خود جوش!

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ اعلامیه محققان پیرامون عده ای شعارهای خود جوش! را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.  علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت: ایرانی‌ها بازهم در فهرست عصبانی‌ترین مردم جهان قرار دارند. مدیرکل موسسه نظر سنجی گالوپ در حضور خبرنگاران این خبر را مطرح کرد و وقتی خبرنگاران از ایشان درخواست کردند منابع […]

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ اعلامیه محققان پیرامون عده ای شعارهای خود جوش! را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

 علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

ایرانی‌ها بازهم در فهرست عصبانی‌ترین مردم جهان قرار دارند. مدیرکل موسسه نظر سنجی گالوپ در حضور خبرنگاران این خبر را مطرح کرد و وقتی خبرنگاران از ایشان درخواست کردند منابع آماری‌اش برای این ادعا را به آن‌ها نشان دهد، نامبرده ۴۷ آمارگیر این موسسه را در محل نشست خبری حاضر کرد که همگی دست و پا شکسته و ویلچرنشین شده بودند. یکی از آمارگیرها نیز به دلیل وخامت حال، در سی‌سی‌یو بستری بود! ایشان با نشان دادن این مردم گفت: «این‌ها همکاران بنده هستن که به ایران سفر کرده بودن تا پیرامون این مسئله از مردم پرسش‌هایی رو بپرسن تا جامعه آماری و پرسش‌هامون دقیق باشه… با این وجود بسیار محشر، ملاحظه می‌کنین دیگر! به جز تن و بدن داغون خودشون، نتونستن چیز دیگه‌ای از اونجا بیاورن!»

دکتر قالیباف در یک ورک شاپ حاضر شد تا بخشی از کوله‌بار تجارت مدیریتی خود را به جوانان منتقل کند. به نوشته خبرنگار ما، دکتر قالیباف در ابتدای این ورک‌شاپ از همه چهار درصدی‌ها خواست تا کلاس آموزشی وی را ترک کنند. با این وجود وقتی که مدیر ورک‌شاپ در گوش ایشان گفت تنها همان چهار درصدی‌ها توان پرداخت شهریه ورک‌شاپ شما را داشتند؛ بحث را عوض کرد و گفت: «مدیریت از لحاظ بنده در حالت کلی به سه دسته تقسیم میشه. مدیریت دوطبقه‌ای، مدیریت سوراخ کردنی و مدیریت مرتفع‌سازی… شما اصلا مهم نیست در چه عرصه‌ای مدیر هستین… هر لحظه دیدین در بخشی از سیستم پایین دست‌تون شلوغی، تراکم و ترافیک وجود داره، سریع اون قسمت‌رو دو طبقه کنین! هر جا هم دیدین انسداد وجود داره و کارها جلو نميره، سریع در آن بخش یک سوراخِ تونل‌مانند ایجاد کنین.

برای شما هم جالب است؟ :  طنز؛ ملانیا ترامپ به خانه برمی‌گردد

 

بحث مرتفع‌سازی هم برای زمانی جواب میده که شما می‌بینین مثلا در یک‌بخش از سازمان پایین نظرتون جای یک مدیر تعبیه شده با این وجود شما قول مدیریت اونجا رو به ۲۳ نفر دادین… اینجا است که باید مرتفع سازی کنین طوری‌که در یک محیط سه*چهار متر همه این ۲۳ تا مدیر جا بشن و مدیریت کنن!» در انتهای این ورک‌شاپ، یکی از جوانان حاضر از دکتر قالیباف پرسید: «ببخشید استاد! پیرامون شیوه مدیریتی زل زدن به دوربین، چیزی یادمون نمی‌دین؟» و دکتر قالیباف گفت: «شرمنده دیگه… اون فوت کوزه‌گری است که نزد استاد باید محفوظ بماند و تنها به اهلش سپرده می‌شود!»

محققان علم همجوشی هسته‌ای (فیوژن) مطرح کردند بعد از چهل‌سال بررسی حادثه شعار دادن، علیه مدیرکل‌جمهور وقت که به گفته عده‌ای به روش خودجوش بوده، توانسته‌اند به مفاهیم بنیادی عظیمی در علم خودجوشی و همجوشی دست بیابند. آن‌ها در اعلامیه‌ای که پیرامون این مسئله پخش کردند، مطرح نمودند: «ما با عده ای از این مردم گفت‌و‌گو کردیم تا به حقایقی پیرامون زوایای پنهان علم خودجوشی پی‌ببریم . آن‌ها مطرح کردند سر ساعت، دقیقه و ثانیه مشخصی ناگهان ته دل همه‌شان قلقلک آمده و جوشش مخصوصی را در ناحیه چسبیده به طحال‌شان احساس کردند.

 

این جوشش بر خلاف دیگر جوشش‌ها یک جوشش سر زبان‌دار بوده و به آن‌ها گفته، باید علیه مدیرکل‌جمهور منتخب مردم شعار بدهند وگرنه این جوشش‌ها از فضاهای داخلی بدن، به ناحیه صورت این مردم منتقل می‌شود تا بازدن جوش‌های درشت و قرمز، نتوانند تا ۶ ماه در هیچ مهمانی و عروسی‌ای حاضر شوند! یکی از این مردم به دانش پژوهان ما گفت: من هفته دیگه‌اش عروسی خواهر زنم بود… شما جای من بودی حاضر نمی‌شدی چهار تا شعار کشککی بدی با این وجود با صورت پر از جوش تو عروسی خواهر زنت حاضر نشی؟!» در انتهای این اعلامیه محققان مطرح کردند سرگرم بررسی رابطه این خودجوشی با بالا رفتن نقطه‌جوش برخی‌ها از نتایج عده ای انتخابات هستند!

برای شما هم جالب است؟ :  طنز؛ گفتگو اتفاقی با خانم بامداری شما کجا؛ اینجا کجا؟!

سایت خبری “ایران پی پر” سرشار از مطالب طنز و جالب خواهد بود و خوشحال است در بیشتر مواقع میزبان شما علاقه مندان باشد.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات