کد خبر : 29752
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷
15 views بازدید

طنز؛ ١٠ فرمان شهردار تهران

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ ١٠ فرمان شهردار تهران را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.   ١-‌ فحش بنیادی و حرف درشت و آبدار بگذاریم که شهردار تهران نمی‌تواند کاندیدای ریاست‌جمهوری شود. ٢- ‌درواقع ما از اینکه پول دیده‌شدنش را از مالیات شهری ما بردارد و پزش را موقع انتخابات بدهد شاکی هستیم. ٣- موقع انتخابات ریاست‌جمهوری […]

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ ١٠ فرمان شهردار تهران را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

 

١-‌ فحش بنیادی و حرف درشت و آبدار بگذاریم که شهردار تهران نمی‌تواند کاندیدای ریاست‌جمهوری شود.

٢- ‌درواقع ما از اینکه پول دیده‌شدنش را از مالیات شهری ما بردارد و پزش را موقع انتخابات بدهد شاکی هستیم.

٣- موقع انتخابات ریاست‌جمهوری شهردار تهران را بفرستیم سفر استعلاجی تا توجهش را از انتخابات بکشد بیرون و به شهر معطوف کند.

‌٤- شهردار تهران به شرطی می‌تواند مدیرعامل‌جمهور شود و همان کاری را که در تهران کرده در کشور کند که همان کار را عینا در خانه خودش هم بکند. (بی‌معنی)

‌٥- با این وجود همین که چمران در شورا نباشد، یعنی شهردار یقینا قصد ندارد مدیرعامل‌جمهور شود.

٦-‌ با استناد به کاری که شهردارهای قبلی تهران کردند و پیاده‌روها را فروختند، شهردار تازه تهران در تمامی تهران و بالای پشت‌بام‌ها و نوک میدان‌ها طناب بکشد تا مردم قادر باشند با حفظ حقوق شهروندی اقلا در تهران به وسیله بندبازی و حرکات آکروباتیک تردد کنند.

٧- ‌هزینه طناب از مالیات و بودجه تأمین خواهد شد و هزینه آموزش بندبازی شهروندان روی پول بلیت اتوبوس محاسبه می‌شود.

٨- ‌از چتربازهایی که در این سال‌ها به روش کارشناسی‌شده در شهرداری چتر پهن کرده بودند، دعوت شود با جمع‌کردن چترهای خود، اراضی، باغ‌ها، خانه‌ها و… باقی جاهای تهران را خلوت کنند.

٩- ‌با استناد به اینکه شهردار حال حاضر تهران گفت که املاک نجومی به رفتگران تعلق گرفته، پس معلوم است که الان وضع رفتگران خوب شده. با این وجود وقتش است که افرادی که (خبر تایید نشده شد و خبر تایید نشده هم که می‌دانید الکی است که) از املاک نجومی سود بردند بروند توی خیابان رفتگری تا در این روزهای پایانی ممکن است به آنان هم خانه تعلق گرفت.

برای شما هم جالب است؟ :  طنز؛ تازه ترین سنگر سکوت

١٠- ‌مشکلات شهر تهران مال مردم تهران است. شهردار تهران واقعا خودش را به زحمت نیندازد و به مشکلات تهران فکر نکند. در تهران رسم است که شهردار برای برداشتن ابروی تهران بزند چشم تهران را هم کور کند. بنابراين از شهردار تازه تهران خواهشمندیم با همان چشم و ابروی تهران ور برود و دست به باقی جاهای تهران نزند که مردم به صدا درنیایند.

سایت خبری “ایران پی پر” سرشار از مطالب طنز و جالب خواهد بود و خوشحال است در بیشتر مواقع میزبان شما علاقه مندان باشد.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات