کد خبر : 32283
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
13 views بازدید

طنز؛ چرا از در می‌ترسید؟

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ چرا از در می‌ترسید؟ را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید. پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت: یک دوست خارجی داریم که یک هفته از ناف خارج بلند شد و برای اولین‌بار آمد ایران. این بخشی از نامه‌ای است که ایشان بعد از بازگشت به خارج برای من ایمیل کرده: من عاشق کشور […]

پیشتر میتوانید نوشته طنز طنز؛ چرا از در می‌ترسید؟ را بخوانید. اگر دوست داشتید این نوشته را برای دوستان خود نیز ارسال کنید.

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

یک دوست خارجی داریم که یک هفته از ناف خارج بلند شد و برای اولین‌بار آمد ایران. این بخشی از نامه‌ای است که ایشان بعد از بازگشت به خارج برای من ایمیل کرده:

من عاشق کشور شما شدم… عشق در کشور شما موج می‌زند… این تنها باری توی زندگیم بود که هرکسی من را می‌دید، بعد از یک‌ربع می‌گفت‌ آی لاو یو و بعد از نیم‌ساعت تقاضای ازدواج می‌کرد و بعد از دو ساعت می‌خواست براش دعوت‌نامه بفرستم تا بیاید و سال‌های‌سال همراه با من با عشق آریایی خود زندگی کند.

واقعا شما ایرانی‌ها چرا از «در» می‌ترسید؟ و اکنون که می‌ترسید، چرا موقع عبور از در همدیگر را هُل می‌دهید توی در؟

ما خارجی‌ها در خیابان شاد و راحتیم و هر کاری دلمان بخواهد می‌کنیم، با اینحال در خانه تنها و افسرده‌ایم. برخلاف شما که در خیابان تنها و افسرده‌اید، با اینحال در خانه‌تان؛ همش بریز و بزن و بکوب.

خیلی استندآپ‌هایی که سیاست‌مداران شما پشت تریبون برگزار می‌کنند برای من جالب بود. کاش سیاست‌مدارهای ما هم خنده‌دار حرف می‌زدند.

مدیران شما خیلی مهربان هستند؛ یک‌بار چندنفرشان به‌زور می‌خواستند به من لباس بیشتری بپوشانند، در شرایطی که من خیلی گرمم بود و به نظر خودم زیاد هم پوشیده بودم. آنان من را یاد عمه‌بزرگه‌ام انداختند که تا خرتناق لباس تن ما می‌کرد و مکررا نگران بود ما نچاییم.

من بیشتر از همه عاشق ترافیک شما شدم. چطوری میتوانید سه ساعت توی ترافیک خودتان را نگه دارید؟ من که ناراحتی کلیه پیدا کردم.

برای شما هم جالب است؟ :  طنز؛ شیوه‌های شناسایی یک ایرانی در خارج (3)

شما ایرانی‌ها کلا خودتان را نگه می‌دارید. واقعا که صبورترین مردم دنیا هستید.

من هم مانند شما دیگر به توی صف‌ایستادن اعتقادی ندارم. اینکه همه بزنیم توی صف و به سوی در هجوم ببریم خیلی خفن است.

سایت خبری “ایران پی پر” سرشار از مطالب طنز و جالب خواهد بود و خوشحال است در بیشتر مواقع میزبان شما علاقه مندان باشد.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات