کد خبر : 18184
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۷
11 views بازدید

طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است

نوشته ” طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است ” که در عرصه مطالب مرتبط با تکنولوژی برای شما انتخاب شده در پایین آورده شده است.امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد. طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است   گاهی این پرسش برای افرادی که میخواند لپ تاپ بخرند پیش می آید که از آ نچقدر قادر اند بهره ببرند و عمر […]

نوشته ” طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است ” که در عرصه مطالب مرتبط با تکنولوژی برای شما انتخاب شده در پایین آورده شده است.امیدواریم مورد بهره برداری شما قرار بگیرد.

طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است

 

گاهی این پرسش برای افرادی که میخواند لپ تاپ بخرند پیش می آید که از آ نچقدر قادر اند بهره ببرند و عمر آن چقدر است لپ تاپ شما از هر نوع و مدلی باشد، یک ماشین است و هر ابزاری که انسان با آن سر و کار دارد بعد از مدتی مستهلک می شود و کاربری ابتدایی را ندارد، ممکن است برای شما نیز جالب باشد طول عمر متوسط لپ تاپ شما چقدر است.

 

کلیک، لپ تاپ در انواع متفاوتی می باشد، لپ تاپ ۲ در ۱، لپ تاپ گیمینگ، کروم بوک، تمام لپ تاپ ها حاوی طول عمر مناسبی هستند که در آن طول عمر می توان بیشترین سود را از لپ تاپ برد. اگر چه طول عمر خوب هر لپ تاپ با لپ تاپ دیگر دارای اختلاف است با این وجود می توان طول عمر خوب لپ تاپ ها را بین ۳ تا ۵ سال دانست.

 

وقتی که صحبت از طول عمر لپ تاپ ها می شود ما با دو مؤلفه سر و کار داریم. طول عمر مفید لپ تاپ و طول عمر عددی لپ تاپ. طول عمر مفید لپ تاپ تا زمانی است که لپ تاپ عملکرد بسیار خوبی دارد و می تواند تمام عملیات ها را به خوبی بدون هیچ مدلی نزول سرعتی انجام دهد با این وجود منظور از طول عمر عددی لپ تاپ، میزان زمانی است که لپ تاپ شما از کار نمی افتد و روشن و خاموش می شود با این وجود در طول عمر عددی کارکرد و سرعت مد نظر نیست.

برای شما هم جالب است؟ :  شیوه سریع تایپ فرمول ریاضی در ورد +تصویر

 

شما قادر اید در بازه زمانی ۳ تا ۵ سال به خوبی با لپ تاپ خود کار کنید، با نرم افزار های مختلف کار کنید و رندر های مورد نظر را بر روی سیستم خود بگیرید. امکان دارد لپ تاپ شما ۱۰ سال نیز کار کند و روشن و خاموش شود با این وجود طول عمر مفید همان ۳ تا ۵ سال است.

 

هر ساله سخت افزار رایانه ها و لپ تاپ ها به روز می شود و توانمند تر می شود. کمپانی های تولید بازی و نرم افزار نیز براساس این پیشرفت کیفیت برنامه ها و بازی های خود را گسترش می دهند و آن ها را براساس تازه ترین تکنولوژی و پیشرفت روز معرفی می دهند. فرض کنید شما ۶ سال پیش لپ تاپی خریده اید و اخیرا بازی از کمپانی مایکروسافت معرفی شده است.

 

بی تردید شما یا نمی توانید بازی را بر روی لپ تاپ خود نصب کنید و در صورت نصب شدن سیستم شما نمی تواند بازی را با سرعت فرضیه آل معرفی دهد.با این وجود شما قادر اید سخت افزار و قطعات ابزار خود را تعویض کنید و یا افزایش بخشید. با این وجود سیستم هایی نیز می باشد که حاوی قدرت بسیار بالایی هستند و تا سال ها می توان با بهره برداری از آن برنامه ها و بازی های روز را اجرا کرد.

 

تعویض باتری
دو مؤلفه اصلی که در خرید لپ تاپ برای هر فردی مهم است، سبک بودن و قابل حمل بودن لپ تاپ و عمر باتری خوب لپ تاپ است. اگر چه عمر لپ تاپ ۳ تا ۵ سال است با این وجود عمر مفید باتری چیزی کمتر از آن است. طول عمر باتری درمقایسه با نوع لپ تاپ دارای اختلاف است با این وجود طول عمر مفید باتری لپ تاپ را می توان به روش متوسط بین ۱۸ تا ۲۴ ماه دانست. با این وجود استفاده خوب و درست از باتری در طول عمر آن بسیار خوب است.

برای شما هم جالب است؟ :  فراخوان جهانی گوشی نوت 7 سامسونگ

 

راه هایی برای گسترش طول عمر …باتری شما با استفاده خوب و رعایت عده ای نکات قادر اید دلیل گسترش طول عمر لپ تاپ خود شوید. گرما یکی از اصلی ترین عواملی است که دلیل خراب شدن لپ تاپ شما می شود، پس سعی کنید در بیشتر مواقع لپ تاپ خود را خنک نگاه دارید و از قرار دادن لپ تاپ پایین تابش مستقیم آفتاب خودداری کنید. گرد و غبار نیز دلیل خراب شدن لپ تاپ شما می شود بدین جهت ضروری است به این نکته نیز توجه داشته باشیدبدون شک ضربه دلیل خراب شدن لپ تاپ شما می شود در حمل و نقل لپ تاپ بسیار محتاط باشید و در بیشتر مواقع از کیف های استاندار استفاده کنید.

 

در صورتیکه نوشته طول عمر مفید یک لپ تاپ چقدر است را مفید یافتید با ابزارهای سایت قادر هستید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات