کد خبر : 19369
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۰
5 views بازدید

عده ای‌ها دو مدال ایران را ندیدند؟

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر عده ای‌ها دو مدال ایران را ندیدند؟ . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرگزاری ها: سرمربی تیم سابر کشورمان گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا، بچه‌ها کولاک کردند و به هر میزان شمشیرباز تاپ در آسیا بود را از قبل رو برداشتند.  پیمان فخری در […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر عده ای‌ها دو مدال ایران را ندیدند؟ . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرگزاری ها: سرمربی تیم سابر کشورمان گفت: در مسابقات قهرمانی آسیا، بچه‌ها کولاک کردند و به هر میزان شمشیرباز تاپ در آسیا بود را از قبل رو برداشتند.

 پیمان فخری در خصوص مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا اظهار داشت: مطمئن باشید به هر میزان قدر ما در شمشیربازی کار کنیم کشورهایی مانند ژاپن، قزاقستان و چین بیشتر از ما پول خرج می‌کنند و کار می‌کنند. شمشیربازی ایران هر روز بهتر از روز قبل می‌شود و نتایج واپسین نیز گوینده همین نوشته است.

ایشان پیشتر اضافه کرد: در انتهای بخش انفرادی مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا ۳ سابریست ایران در جمع ۸ نفر پایانی و ۴ نفر در جمع ۱۰ نفر برتر بودند. بچه‌ها کولاک کردند و به هر میزان شمشیرباز تاپ در آسیا بود را از قبل رو برداشتند. رهبری موفق شد کیم، نفر اول رنکینگ جهانی و دارنده مدال برنز المپیک را از قبل رو بردارد. وی حریفان توانمندی از هنگ‌کنگ و قزاقستان را نیز شکست داد و بالاخره به مدال نقره رسید.

سرمربی تیم سابر کشورمان خاطرنشان کرد: پاکدامن در این مسابقات محشر بود و حریفان توانمند را شکست داد و در یک چهارم نهایی محمد فتوحی را شکست داد و به مدال برنز رسید. فتوحی هم در این مسابقات عملکرد خوبی داشت.

ایشان پیشتر به مجتبی عابدینی اشاره نمود و گفت: یکی از سایت‌های وابسته به نهادهای ورزشی در خبر شکست عابدینی از عنوان ” شوک بزرگ به شمشیربازی ایران” استفاده کرد بود. برای من جالب بود که چرا موفقیت دیگر بچه‌ها و دو مدال بدست آورده ایران را ندیدند؟ چرا عملکرد فتوحی، پاکدامن و رهبری را نمی‌بینند؟ زمانیکه عابدینی پیروز می‌شد همه می‌گفتند چرا تنها عابدینی در شمشیربازی مدال می‌گیرد با اینحال اکنون که من این بچه‌ها را تکمیل کرده‌ام و کولاک کردند همه می‌گویند چرا عابدینی پیروز نشده است! برای من جالب است عده ای از سایت‌ها اینکه ایران دو نفر روی سکوی قهرمانی داشت شوک نمی‌دانند با اینحال شکست عابدینی را شوک می‌دانند؟

برای شما هم جالب است؟ :  تا تازه ترین نفس در جهانی پاریس می‌جنگیم

فخری تاکید کرد: شکست عابدینی دلیلی بر کاستی و کم کاری ایشان نیست. ایشان بازهم بهترین و تکمیل‌ترین سابریست ایران است. در اردوی مشترک تیم ملی در مسکو تمام شمشیربازان در جستجوی مسابقه با عابدینی بودند. ایشان نتوانست خوب بازی کند چون فشار فراوانی را تحمل می‌کند. این مسئله طبیعی است که عده ای از ایام، روز ورزشکار نباشد حتی در این مسابقات کیم، هم در رده نهم ایستاد و این مسئله عجیبی نیست و امیدوارم عابدینی به هر میزان زودتر به گردونه مسابقات باز گردد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات