کد خبر : 30863
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
15 views بازدید

عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پایتخت (تصویر)

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پایتخت (تصویر) “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم. عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پاینخت (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده درگذشت پدر بزرگوار این بازگیر پرطرفدار را به جامعه هنری تسلیت می گوییم محسن […]

در اخبار مرتبط با سینما آمده است که ” عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پایتخت (تصویر) “. این خبر را پیشتر برای شما علاقه مندان به سینما و هنر می آوریم.

عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پاینخت (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده درگذشت پدر بزرگوار این بازگیر پرطرفدار را به جامعه هنری تسلیت می گوییم محسن تنابنده با پخش این تصویر نوشت: “خداحافظ پدرم” محسن تنابنده متولد سال ۱۳۵۴ فارغ التحصیل رشته بازیگری از دانشگاه هنر و معماری است. ایشان فیلم نامه نویس و بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. و همه ایشان را با بازیگر نقش نقی در سریال نوروزی پایتخت می شناسند. ایشان بیان میکند:من قبل از اینکه دانشجوی رشته بازیگری بشوم، بهترین بازیگر جشنواره دانشجویی شدم. از کودکی که در آمفی تئاتر پیکان شهر نقش کرم دندان را بازی می کردم تا امروز که کمی در جهان بازیگری مطرح شده ام، حال و هوایم عوض نشده است.

 

 

در بیشتر مواقع به فکر تحقیق و پژوهش و بازی کردن و کودکی کردن هستم. خیلی منطق و فلسفه و مسائل اینچنینی برایم جدی نبوده است.در بیشتر مواقع دوست داشته ام بازی بازی کنم و خوش بگذرانم. با اینحال در طول این سال ها یکی دو نفر تاثیرات فراوانی بر من داشته اند؛ مهمترین آنها حامد محمد طاهری است.

 

به باور من ایشان در مقایسه با تمام افرادی که من می شناسم تصورات عمیق تری درمقایسه با بازیگری دارد. بخشی از تجربه های ما در یک گروه تئاتری به سرپرستی ایشان، تجربه های درستی نبود. با اینحال ما باهم در باب شکل و شیوه های مختلف بازیگری بسیار زیاد با هم کار کردیم و ایشان تاثیرات عمیقی در من گذاشت.

برای شما هم جالب است؟ :  این فیلم ها را قبل از «دانکرک» مشاهده نمائید!

 

عزادار شدن بازیگر محبوب سریال پاینخت (عکس)

اگر دوست دارید میتوانید خبر عزادار شدن بازیگر پرطرفدار سریال پایتخت (تصویر) را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات