کد خبر : 19724
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۱
7 views بازدید

عسگری مدال نقره گرفت

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر عسگری مدال نقره گرفت . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرگزاری ها: کاراته‌کای وزن ۷۵- کیلوگرم تیم ملی کشورمان مدال نقره پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اسپانیا را از آن خود کرد.  با استناد به گفته سایت فدراسیون کاراته، بهمن عسگری، کاراته‌کا وزن […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر عسگری مدال نقره گرفت . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرگزاری ها: کاراته‌کای وزن ۷۵- کیلوگرم تیم ملی کشورمان مدال نقره پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اسپانیا را از آن خود کرد.

 با استناد به گفته سایت فدراسیون کاراته، بهمن عسگری، کاراته‌کا وزن منهای ۷۵ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان اسپانیا که با حضور ۸۲۵ کاراته‌کا از ۶۷ کشور در شهر تولدو برگزار شد، به مدال نقره رسید. عسگری در فینال برابر لوگان کاستا فرانسوی ۸ بر ۷ نتیجه را واگذار کرد و دوم شد.

عسگری ابتدا ۸ بر صفر برابر استفان کاروانیسکی از انگلستان به بهتری رسید و سپس با نتیجه ۵ بر صفر جردن ماهر از استرالیا را شکست داد. نماینده ایران در سومین مبارزه خود لورنزو پیترومارچی از ایتالیا را با نتیجه ۹ بر صفر برد. عسگری پیشتر مبارزات به مصاف نیکلاس کوزماس از یونان رفت و این دیدار را هم با نتیجه ۹ بر صفر به سود خود انتهای داد. وی با شکست ۴ بر صفر جو کلاوی، نفر سوم امیدهای اروپا از انگلیس به دیدار پایانی راه یافت.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  یوسف کرمی راهی موجو کره جنوبی می‌شود
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات