کد خبر : 25997
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۴۱
20 views بازدید

عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم. عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده کارشناس کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی داروی سازمان غذا و دارو، عوارض مصرف نابجای […]

بخاطر ارزش مسئله سلامتی نوشته ” عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون “را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما علاقه مندان گرامی ایران پی پر به این نوشته میپردازیم.

عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده کارشناس کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی داروی سازمان غذا و دارو، عوارض مصرف نابجای آمپول دگزامتازون را تشریح کرد. تصویر مراقب عوارض خطرناک مصرف آمپول «دگزامتازون» باشید دکتر نوشین محمدحسینی، گفت: داروی دگزامتازون یا همان دگزا، از نمونه داروهایی است که در شکل های مختلف از قبیل شربت، قرص، قطره، آمپول، پماد و محلول‌ها، یکی از پرکاربرد ترین و قویترین داروها به حساب می آید.

 

وی ادامه داد: این دارو شبیه به انواع آنتی بیوتیک‌ها است که برای هموطنان ایرانی‌ها داروی مشهور ای است.بر طبق گزارش سازمان غذا و دارو، محمدحسینی اضافه کرد: تزریق آمپول دگزامتازون از روش کاهش توان دفاعی بدن دلیل گسترش اخطار بازگشت از نو نشانه های بیماری های ویروسی از نمونه سرماخوردگی و یا ابتلا به دیگر بیماری های عفونی می شود.

 

کارشناس کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی داروی سازمان غذا و دارو، تاکید کرد: عوارض مصرف دگزامتازون شامل گسترش توده چربی در صورت و بدن، کاهش تراکم و استحکام استخوان ها و گسترش احتمال شکستگی. جوش های پوستی و اختلال در افزایش انواع زخمها. ضعف و بررسی عضلات و گسترش احتمال پارگی و و آسیب تاندونها، گسترش فشار خون و قند خون.آب مروارید و گسترش فشار داخل چشم می شود.

 

برای شما هم جالب است؟ :  شیوه لیفت و بالاکشیدن پستان بدون جراحی

برای گسترش کیفیت سلامت جامعه میتوانید نوشته عوارض بسیار خطرناک آمپول دگزامتازون را برای دوستان خود بفرستید. برای راحتی این امر ابزارهایی در پایین برای شما آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات