کد خبر : 21200
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۵۱
8 views بازدید

غرق شدن جوان ۱۸ ساله در سد آناهیتا

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه غرق شدن جوان ۱۸ ساله در سد آناهیتا. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی کنگاوراز توابع استان کرمانشاه از غرق شدن جوان ۱۸ ساله ای در سد آناهیتا این شهرستان اطلاع داد. سرهنگ حسین براری عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ، اظهار داشت: این حادثه […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه غرق شدن جوان ۱۸ ساله در سد آناهیتا. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی کنگاوراز توابع استان کرمانشاه از غرق شدن جوان ۱۸ ساله ای در سد آناهیتا این شهرستان اطلاع داد.

سرهنگ حسین براری عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ، اظهار داشت: این حادثه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه امروز به مرکز فوریت های پلیس اطلاع داده شد که فورا تیم های امدادی شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: به توجه به اینکه کار تولید این سد هنوز ادامه دارد، با این وجود آب های فصلی فراوانی در پشت سد جمع می شود و جوانان فرصت را برای شنا خوب می بینند.

وی تصریح کرد: یکی از چهار جوانی که برای شنا به سد نیمه کاره آناهیتا در روستای قره گزلو رفته بود، به دلیل آشنا نبودن با فن شنا غرق شد.

وی اضافه کرد: تا اینجای کار پیکر این جوان کشف نشده و جستجوها به وسیله نهادهای امداد رسان بازهم ادامه دارد.

فرمانده انتظامی کنگاور گفت: شنا در سد و یا رودخانه ها بسیار خطرناک است با اینحال به توجه به هشدارهای داده شده مردم بدون توجه به این هشدارها وارد رودخانه ها شده و جان خود را از دست می دهند.

سد مخزنی آناهیتا (کبوترلانه) در ۱۰ کیلومتری شمال غرب کنگاور قرار دارد.

شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر ۷۶ هزار نفر در ۹۴ کیلومتری شرق کرمانشاه بنا شده است و دروازه ورودی این استان غربی است.

برای شما هم جالب است؟ :  حریق در کارخانه فوم در ملارد

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات