کد خبر : 14544
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
17 views بازدید

فال بازی خیال جالب و تازه

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال بازی خیال جالب و تازه ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال بازی خیال و خواب دیدن   برخی ها می گویند که هیچوقت خواب نمی بینند. با اینحال این غیر امکان دارد. همه ی آدم ها خواب می بینند و برای خود رویاهایی دارند، با اینحال حافظه ی برخی قوی تر است و به […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال بازی خیال جالب و تازه ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال بازی خیال و خواب دیدن

 

برخی ها می گویند که هیچوقت خواب نمی بینند. با اینحال این غیر امکان دارد. همه ی آدم ها خواب می بینند و برای خود رویاهایی دارند، با اینحال حافظه ی برخی قوی تر است و به آنها امکان می دهد که این رویاها در ذهنشان بماند. رویاهای ما ترکیبی از خیالات خصوصی ما هستند. رویا به ما امکان می دهد که همانگونه که دوست داریم رفتار کنیم، با اینحال به باعث اینکه بیدار می شویم،؛ رویاهایمان شروع به ذوب شدن می کنند و هرچه بیشتر سعی در به خاطر آوردن جزئیات آن بکنیم، بیشتر فراموش می کنیم.

با اینحال دلیل خواب دیدن ما چیست؟ و آیا خوابهایمان مهم هستند؟ محققان نظر دارند که اینطور است، چون رویاهایمان به ما کمک میکنند تا خود را برای مشکلات روز زندگی تکمیل کنیم. عکس هایی که ما در رویاهایمان می بینیم، معانی مخصوصی دارند و به ما کمک می کنند تا با شخصیت خود بیشتر آشنا شویم.

در این مقاله تصمیم گرفته ایم با بازی خیال گوشه ای از شخصیتتان را به شما نشان دهیم. قادر اید این بازی را دو به دو انجام دهید و یکی پرسش کند و دیگری جواب گوید. با اینحال شما که اول این مقاله را می خوانید توجه کنید که پایین سوالات را نگاه نکنید تا بازیتان خراب نشود و سوالات را در کمال دقت و صداقت جواب دهید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

با ما همراه باشید!

سوالات

۱٫ فکر کنید خوابیده اید و خواب می بینید. در خواب خود را در خانه ای فرضیه آل مییابید. این خانه چه شکلی دارد؟ آن را توصیف کنید.

۲٫ حال کنار جاده ای باریک در حال قدم زدن هستید. ناگهان یک فنجان/لیوان/کوزه ی آب را روی زمین در مقابلتان می یابید. چه شکل دارد؟ چه چیز در آن است؟

۳٫ راه تمام می شود و شما وارد جنگلی می شوید. حدوداً راهی دراز را می پیمایید تا به زمینی مسطح می رسید. در وسط این زمین ساختمانی می باشد. این ساختمان چه نوع ساختمانی است؟

۴٫ اطراف ساختمان را باغی پوشانده است. این باغ را توصیف کنید.

۵٫ از این باغ بیرون آمده و از نو راه جنگل را پیش می گیرید. همراه با جنگل دیواری می باشد. این دیوار آنقدر بلند است که نمی توان از آن بالا رفت و آنقدر طولانی است که نمی توان آن را دور زد. ناگهان متوجه در کوچکی در دیوار می شوید. همینطور که به آن نگاه می کنید، در به آرامی باز می شود. شما چه می کنید؟ آیا از آن رد می شوید؟

۶٫ در طرف دیگر دیوار، آب است. این آب به چه صورتی است؟ آیا تصمیم گرفته اید در آن شنا کنید؟

تفسیر
حال مشاهده نمائید که این تصورات و مناظر نمایانگر چه بوده اند و سعی کنید جواب هایتان را بررسی کنید.

خانه

خانه نمایانگر دیدگاه شما درمقایسه با خودتان است. اگر خانه تان قدیمی باشد، یقیناً شما فردی هستید که از تغییر و دگرگونی خوشتان نمی آید و به چیزهای سنتی علاقمندید. اگر خانه تان بزرگ باشد، نشانگر اطمینان و اعتماد به نفستان است. اگر پر نور و روشن باشد، فردی خوشبین هستید و اگر تاریک و کم نور باشد فردی بدبین هستید. تعداد اتاقهای خانه نمایانگر تعداد افرادی است که دوست دارید در زندگی شما باشند.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 24 خرداد 1396

لیوان

لیوان نمایانگر دیدگاه شما به عشق است. به هر میزان این لیوان زیباتر و گرانبهاتر باشد، همانقدر عشق در زندگی شما ارزش بیشتری دارد و شما فرد رمانتیکی هستید. محتویات لیوان نشان می دهد که آزمایشات شما تا این لحظه در عشق به چه نحو بوده است.

ساختمان

ساختمان نمایانگر دیدگاه شما درمقایسه با مذهب و خدا است. یک ساختمان محکم و استوار نمایانگر باوری قوی و استوار است. با اینحال اگر ساختمان خرابه و متروک باشد، شما باوری ضعیف به مذهب دارید.

باغ

باغ نمایانگر دیدگاه شما درمقایسه با جهان اطرافتان است، کشورتان و یا تمامی جهان. اگر درخت ها و گل های باغ شما رو به خشک شدن باشند، این به آن معناست که شما نگران جهان اطراف یا آلودگی محیط زیست هستید.

دیوار

دیوار نمایانگر دیدگاه شما درمقایسه با مرگ است. اینکه آیا مرگ برای شما انتهای همه چیز است و یا چیزی پسِ آن می بینید. آیا مستقیم به سوی در می روید یا قبل از رفتن اطراف را بررسی می کنید؟ یا ممکن است هم اصلاً وارد آن نمی شوید!؟

آب

آب نمایانگر دیدگاه شما درمقایسه با آتی تان است. اگر آب را به روش دریایی پر موج می بینید، درمقایسه با آتی تان احساس خوبی دارید و مثبت فکر میکنید. اگر بخواهید که در آن آب شنا کنید، اطمینان خاطر دارید و در زندگی ریسک می کنید. اگر آب را به روش حوضی راکد مشاهده نمائید، یقیناً از آتی ی خود و آتی ی جهان ترس دارید.

 

 

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه شنبه 11 مرداد 1396
به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات