کد خبر : 30481
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۳۵
9 views بازدید

فال هر روزه سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهرفتن به یک سفر احساسی به اعماق خاطرات قبلی ممکن است یک فرضیه ی خوب به نظر برسد، با اینحال از جهت دیگر هم امکان دارد قبل از […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
رفتن به یک سفر احساسی به اعماق خاطرات قبلی ممکن است یک فرضیه ی خوب به نظر برسد، با اینحال از جهت دیگر هم امکان دارد قبل از این که متوجه شوید سخت ساز شود. یادآوری دوران جوانی می تواند روح تان را شاداب کند، با اینحال ممکن است با استناد به این شرایط چیزی را به خاطر آورید که زندگی اکنون شما را تلخ سازد. خشم نگیرید و عصبی نشوید، برای این که از دست خاطرات قبلی خلاص شوید خوب است یک کار تازه شروع کنید و همه ی حواس تان را به آن بدهید. اگر تصمیم گرفته اید از نو تمرکزتان را به لحظه حال برگردانید باید انرژی های خود را به سوی یک کار خلاقانه سوق دهید.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
امروز امکان دارد یک نفر در محل کارتان از شما خواسته های غیر منطقی داشته باشد. راه حل شما برای برخورد با ایشان این است که بدون خشم گرفتن وارد مبارزه شوید. دوست ندارید وقت تان را صرف دعوا و بحث با دیگران کنید یا این که به آن ها بگویید که چرا فکر می کنید غیر منطقی هستند. نهایتا بدین شکل مطرح شده است که تصمیم گرفته اید جدی خود را در رفتار به آن ها نشان دهید، با اینحال آن ها تنها در صورتی از اشتباه درمی آیند که شما وقت بگذارید و به آن ها مشورت تولید کننده دهید. یادتان باشد به همه احترام بگذارید، همان شکلی که که انتظار دارید به شما احترام بگذارند.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
به طرز معمول وقتی تصمیم گرفته اید چیزی تهیه کنید در لحظه تصمیم می گیرید، با اینحال امروز به شما پیش نهاد می شود که درمقایسه با موقعیت اقتصادی خود با جدیت بیشتری رفتار کنید. باید احتیاط کنید و از خرید اجناس غیر ضروری بپرهیزید، با این وجود آن قدر زیاده روی نکنید که حتی از ملزومات زندگی تان هم بزنید. خوب است همه ی انتخاب های تان را به دقت ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید تا تأثیر خوبی بر آتی ی خود بگذارید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال و طالع بینی ماه ها با وسایل آشپزخانه !!

 

فال هر روزه متولدین تیر ماه
یک لحظه امکان دارد علاقه مند باشید و بخواهید روزتان را با اطمینان خاطر شروع کنید. با اینحال ممکن است یک لحظه بعد از آن همه کاری که باید انجام دهید گله و شکایت کنید. این دمدمی مزاج بودن امروز شما بیشتر از این که خودتان را اذیت کنید دیگران را ناراحت خواهد نمود. بدون این که دیگران را سرزنش کنید باید وقت بگذارید و انرژی خود را از نو به دست آورید. تا وقتی که به تعهدات تان رفتار کنید هیچ کس شما را به خاطر انتخاب های تان سرزنش نخواهد کرد.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
هنوز در کانون توجه قرار دهید و همه ی چشم ها به شماست. با اینحال نهایتا بدین شکل مطرح شده است که دل تان می خواهد در اولین فرصت صحنه را ترک کنید. با اینکه از صحنه گردانی خوش تان می آید، با اینحال امروز بیشتر از هر چیز دیگری به خلوت خودتان احتیاج دارید. حتی اگر دل تان به شما چیز دیگری بگوید، با اینحال باز هم می دانید که این نمایش باز هم ادامه دارد.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
نهایتا بدین شکل مطرح شده است که همکاران تان انتظارات بی شماری از شما دارند، با این وجود شما هم دل تان نمی خواهد که نا امیدشان کنید، با اینحال کم کم دارید از این موقعیت نگران می شوید. اگر کمی شک و تردید سر وقت تان بیاید درمان خوبی است، بدلیل آنکه مجبور می شوید پیرامون ی کارهایی که باید انجام دهید تحقیق کنید. ترس از شکست می تواند به ضرر شما تمام شود. بدانید که شما بهترین منتقد خودتان هستید و امکان ندارد که قادر باشید به فرضیه آل های تان برسید. خوب است اهداف حقیقی تر را جانشین کنید تا از دستاوردهای تان راضی و خشنود شوید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 28 تیر 1396

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
امروز به اطرافیان تان در محل کار توجه بیشتری دارید تا به دوستان و یا کسی که عشق ایشان را در دل دارید، بدین خاطر امکان دارد که روابط تان کمی آشفته شود. اکنون شدیدا علاقه دارید که رو به جلو حرکت کنید و موفق شوید، با اینحال بدانید که بالاخره ممکن است مجبور شوید بهای عاطفی سنگینی هزینه کنید. قبل از این که تعادل تان را از دست بدهید باید یک قدم به عقب بردارید و رویاهای تان را از نو ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید.

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
سری ی شرایط و وظایفی که چند روز قبل به نظرتان خوب می آمد، امروز برای تان مبدل به یک محدودیت شده است. بخشی از سخت شما به آشفتگی ذهنی تان برمی گردد. بدانید که کارهای فراوانی انتظار شما را می کشند تا انجام شان دهید،ایران خبر  پس دنبال چیزهای بی ثمر نروید و وقت تلف نکنید. با اینحال هنوز یک فرصت دارید: اگر کسی به شما توصیه کرد که به یک گردش کوتاه بیرون شهر بروید قادر اید قبول کنید، تنها یادتان باشد که وقتی برگشتید کارهای نیمه تمام را به نتیجا برسانید. خوش باشید و بدانید که تنها یکدفعه زندگی می کنید.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
نهایتا بدین شکل مطرح شده است که روابط صمیمی شما به سوی آشفتگی کشیده شده است. اکنون تصمیم گرفته اید که به عمق احساسات تان پناه ببرید و تمایلی ندارید در بحث هایی کمپانی کنید که سمت و سوی دیگری دارند. با اینحال این تنها چیزی نیست که امروز به آن نیاز دارید، تصمیم دیگر شما این است که با یک شخص ویژه لحظات رویایی رقم بزنید. اگر این شخص ویژه را درست انتخاب کنید، قادر اید امروز را به یک خاطره ی به خاطر ماندنی مبدل نمایید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه شنبه 10 تیر 1396

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
امروز امکان دارد حتی یک رابطه ی ساده و معمولی به آشفتگی های احساسی کشیده شود. اکنون شدیدا علاقه دارید که احساسات تان را بیرون بریزید، با اینحال اصلاً حواس تان نیست که با این کار بیشتر خودتان را در معرض آسیب قرار می دهید. این موقعیت آشفته با همه ی مشکلات اش می تواند فرصت مناسبی باشد تا با دیگران به صمیمیت برسید. نه این که در قلب تان را ببندید، حتی باید سعی کنید تا از اختلاف نظرها درس بگیرید.

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
دل تان می خواهد که نیازهای عاطفی خود را کنار بگذارید و با منطق به زندگی روزمره ی تان هزینه کنید. علاقه دارید خواسته های احساسی تان را نادیده بگیرید، با اینحال انکار کردن راه حل مناسبی نیست. بجای آن باید احساسات تان را بیان کنید، حتی اگر این پیش نهاد به معنی اخطار کردن باشد. بعد خواهید دید که دیگران از شما خدمات رسانی می کنند و از علایق غیر معمول شما خوش شان می آید.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
قادر اید خواسته های تان را با کسی که به ایشان اعتماد دارید به اشتراک بگذارید، این کار دلیل خواهد شد که روابط تان صمیمی تر شود یا حتی رنگ و بوی عشق به خود بگیرد. عطوفت و مهربانی خود را به دیگران نشان دهید، بدلیل آنکه با این کار احساس سرزندگی به شما دست خواهد داد. می بایست از همین ابتدا نیت تان را واضح کنید و اهداف احساسی خود را بخوبی فرا بگیرید تا بعد دچار سخت نشوید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات