کد خبر : 35717
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۱۹
14 views بازدید

فال هر روزه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهامروز امکان دارد یک فرصت درخشنده چشم تان را بگیرد و شما را به هیجان آورد، چونکه اکنون آمادگی پذیرش هر چالشی را دارید. اگر با خاطره ی شکست هایی […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
امروز امکان دارد یک فرصت درخشنده چشم تان را بگیرد و شما را به هیجان آورد، چونکه اکنون آمادگی پذیرش هر چالشی را دارید. اگر با خاطره ی شکست هایی که در قبلی داشته اید زندگی کنید نمی توانید از این فرصت هیجان انگیز سود ببرید. ونوس، الهه ی عشق و زیبایی، به پنجمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی عشق وارد شده است، بدین خاطر احتمال می رود تا سه هفته ی آتی دچار احساسات رمانتیک باشید. هیچ دلیلی نیست که بخواهید مکررا به وقایع ناخوشایند قبلی فکر کنید؛ امروز یک فرصت تازه است برای این خودتان را به سوی خوشبختی سوق دهید، با این وجود یادتان نرود که با خوش بینی جلو بروید.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
اکنون ونوس به نشانه ی شما وارد شده است، بدین خاطر نهایتا بدین شکل مطرح شده است که در روابط خود بیش از قبل در جستجوی امنیت عاطفی می گردید. امروز درمقایسه با خواسته هایی که در سر دارید انعطاف ناپذیر شده اید، به همین خاطر امکان دارد مشکلات فراوانی پیش پای شما قرار بگیرد. به جای این که نگران چیزهایی باشید که در معرض تان نیست، به چیزهایی فکر کنید که خداوند در اختیارتان قرار داده است. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که، هر روز که می گذرد اطمینان خاطر تان گسترش می یابد و درمقایسه با موقعیتی که دارید خوشحال تر خواهید بود. یادتان باشد که اگر توقعات تان را کم کنید، شانس خوشبختی تان بیشتر خواهد شد.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
گاهی اوقات عشق بسیار دور از دسترس به نظر می رسد، مانند یک کیسه ی پر از طلا در آن سوی رنگین کمان. با اینحال امروز همه چیز فرق می کند. اکنون ونوس به نشانه ی شما وارد شده است و تا سه هفته همراه شما خواهد بود، بدین خاطر زندگی اجتماعی شما به طرز شگفت انگیزی رو به ترقی خواهد رفت. به جای این که به فرصت های غیر ممکن فکر کنید، انرژی های مثبتی را که از اطراف به سوی شما روانه می شود جذب کنید. قادر اید گرمی احساسات تان را به وسیله ی یک حرکت عاشقانه بروز دهید. تنها در تصورات تان زندگی نکنید، باید دست به کار شوید و پیرامون ی احساسات تان با دیگران حرف بزنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه سه شنبه 2 خرداد 1396

 

اکنون ونوس نشانه ی شما را ترک کرده است، به همین خاطر به نظر می رسد از لحاظ احساسی دچار تغییر شده اید و فکر می کنید که روزهای خوش زندگی به اتمام رسیده و دیگر از دسترس تان خارج شده است. تنها کفایت می کند یک نگاه به اتفاقات خوب چند هفته ی قبلی بیندازید تا مشاهده نمائید که الهه ی عشق و زیبایی چه نعماتی را به زندگی شما ارزانی داشته است. برای این که از نو به همان حال و هوای خوش قبلی برگردید، به شما پیش نهاد می شود که در زندگی تان ثبات بوجود بیاورید و روابط تان را به مرحله ی تعادل برسانید.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
اکنون ونوس به اولین خانه در طالع شما یعنی خانه ی شخصیت وارد شده است، به همین خاطر نهایتا بدین شکل مطرح شده است که امروز دیگران تحت تأثیر کلام شما قرار بگیرند. باید راهی پیدا کنید تا زیبایی الهه ی عشق را به زندگی تان وارد کنید. یادتان باشد که نوع روابط تان با دیگران به خودتان بستگی دارد. اگر عشقی در زندگی تان می باشد آن را نادیده نگیرید، با اینحال حواس تان باشد که به عشق های پوچ و خالی پر و بال ندهید. تنها کاری که هم اینک از شما ساخته است این است که بهترین های تان را به نمایش بگذارید. بدانید که قلب بزرگ شما بهترین یاور شما در این قسمت کار است.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
امروز امکان دارد اندوهناک به نظر برسید، به ویژه اگر چندی قبلً به خاطر ترس از پیامد ممکن احساسات تان آن ها را سرکوب کرده باشید. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که این طور نیست که فکر کنید همه چیز از دست رفته است، هنوز هم فرصت های فراوانی در مقابل شماست که قادر اید با دست یافتن به آن ها احساس خوشبختی و لذت کنید. اکنون ونوس به دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی خودآگاهی وارد شده است، بدین خاطر به شما پیش نهاد می شود که مدتی به معنویات هزینه کنید. عشق به شکل های مختلف نمود پیدا می کند، تنها کفایت می کند چشم های تان را باز کنید و خوب مشاهده نمائید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 8 شهریور 1396

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
این ایام فرصت فراوانی برای پرداختن به امور شخصی ندارید، چونکه زندگی اجتماعی شما شدیدا پر مشغله شده و اتفاقات فراوانی در جریان اند. از این که عضو یک گروهی هستید که محبت و هم کاری در آن موج می زند خوشحال هستید، با اینحال از این می ترسید که خودتان را در هیاهوی جمعیت گم کنید. اکنون ونوس به یازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی دوستان و اطرافیان وارد شده است، بدین خاطر نهایتا بدین شکل مطرح شده است که تأکید این روزهای زندگی شما بیشتر روی فعالیت های اجتماعی است. این فرصت را حفظ نمائید و با دوستان رابطه برقرار کنید، وقتی به نهایت رضایت دست یافتید آن وقت قادر اید خودتان را کنار بکشید و حد و مرزهای تان را واضح کنید.

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
اگر چه قابلیت های فراوانی دارید، با اینحال از این می ترسید که شکست بخورید و به همین خاطر امکان دارد پیرامون ی پیشبرد مسایل کاری یا روابط تان به تردید بیفتید، چونکه نمی دانید که چه قدر باید انرژی بگذارید. ممکن است مجبور شوید بین خواسته های شخصی و تعهدات اجتماعی خود تعادل برقرار کنید. سعی نکنید که کنترل همه ی امور را به دست بگیرید و محدودیت بوجود بیاورید، اگر جریان های عاطفی پیش آمد آن را بپذیرید. مقاومت نکنید، فکر نکنید که پذیرفتن شرایط حاضر به معنی بی توجهی به آتی است.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
اکنون دوست دارید که کمی استراحت کنید، به ویژه اگر ساعت های طولانی تلاش نموده اید. با اینحال متأسفانه وظایف اجتماعی بسیاری دارید که باید هر طور شده به آن ها رسیدگی کنید. اکنون ونوس به نهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی ماجراجویی وارد شده است، به همین خاطر قادر اید از شرایط حاضر لذت ببرید. با این وجود همه ی آن چه گفته شد به این معنی نیست که تنها باید تمام وقت کار کنید، حتی به شما پیش نهاد می شود با استناد به این شرایط فرصتی پیدا کنید و کمی هم به تفریح هزینه کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه شنبه 31 تیر 1396

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
احساس می کنید که اگر کمی از حس وظیفه شناسی خود کم کنید، قادر اید فرصت های بیشتری در زندگی به دست آورید. دل تان می خواهد کم تر کار کنید و اوقاتی را به شادی و تفریح بگذرانید، با اینحال دلیلی ندارد که خودتان را سرزنش کنید. اگر وظایف و سهم کاری خود را انجام داده اید، با خیال راحت تری قادر اید به دیگر امور هزینه کنید. تام رابینز بیان میکند: هیچ وقت برای بازگشت به شادی های دوران کودکی دیر نیست.

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
وقتی که می بینید دیگران اوقات فراوانی را به شادی و تفریح می گذرانند، یادتان می آید که شما خودتان هم به تفریح و آسودگی نیاز دارید. مدتی است که به خاطر وظایف اجتماعی بسیار نتوانسته اید به فعالیت های دلخواه تان برسید. اکنون ونوس به هفتمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی همراهان و اطرافیان وارد شده است، پس بد نیست گوشی تلفن را بردارید و با یکی از دوستان تان برنامه ی تفریحی ترتیب دهید.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
به نظر دیگران، شما در بیشتر مواقع عادت دارید کارها و برنامه های شخصی خود را کنار بگذارید تا موافق جریان شنا کنید. با این وجود از دست افرادی که از شما انتظارات بی ثمر دارند خسته شده اید. اکنون ماه به نشانه ی شما بازگشته است و به شما اخطار می دهد که باید به نیازها و خواسته های خودتان هم توجه نشان دهید. پیرامون ی خواسته های تان حرف بزنید، اگر در روابط تان دچار سخت شده اید اجازه دهید که دیگران حال و هوای این روزهای شما را بفهمند و بیشتر درک تان کنند. صداقت به خرج دهید تا دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات