کد خبر : 29629
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۷:۲۴
20 views بازدید

فال هر روزه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهدریافت هایی که از محیط در باب تان دارید وضوح بیشتری یافته اند، با اینحال باید سعی کنید میزان اطلاعاتی را که دریافت می کنید محدود سازید، اگر اینطور نباشد […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
دریافت هایی که از محیط در باب تان دارید وضوح بیشتری یافته اند، با اینحال باید سعی کنید میزان اطلاعاتی را که دریافت می کنید محدود سازید، اگر اینطور نباشد امکان دارد هر لحظه نظرتان را تغییر دهید. فرضیه های تازه توجه تان را جلب می کند، به همین خاطر علاقه دارید آن ها را به کار گیرید. به جای این که شتاب زده رفتار کنید و مکررا از یک فکر به فکر دیگر بپرید، خوب است یک چیز را انتخاب کنید و همان را تا به انتها انجام دهید.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
عقل و منطق تان امروز خوب کار می کند، با اینحال به شما پیش نهاد می شود که بر اشتباهات دیگران تمرکز نکنید. هر کاری که از دست تان برمی آید انجام دهید تا به وظایف تان بهتر رفتار کنید. اگر خودتان را به باد انتقاد بگیرید کمکی به پیشرفت شخصیتی شما نخواهد کرد، از آنجاییکه وقتی از خودتان تعریف می کنید رضایت بیشتری وجودتان را فرا می گیرد. به کاری که انجام می دهید ایمان داشته باشید تا موفق شوید.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
سرعت اتفاقات چند روز قبلی کمی کند به نظر می رسد، با اینحال امروز همه چیز سرشار از انرژی خواهد شد و ترغیب می شوید که از یک فرضیه به فرضیه ی دیگر بپرید. اکنون کارهای فراوانی دارید که باید انجام شان دهید، به همین خاطر تصمیم گیری پیرامون ی قدم بعدی برای تان ساده نیست. سعی کنید در حد توان تان فعالیت کنید، برای این کار باید ابتدا اولویت های تان را واضح نمایید. اول فکر کنید و بعد دست به کار شوید.

برای شما هم جالب است؟ :  میزان سنجش عشق و علاقه شما

 

فال هر روزه متولدین تیر ماه
افکارتان مشوش است و نمی توانید طولانی مدت روی چیزی تمرکز کنید. خوب است از این موقعیت به نفع خودتان استفاده کنید، مثلاً یک جای ساکت و آرام پیدا کنید و مدتی از آشفتگی ها دور شوید. اگر امکان دارد مدتی دست از کار بکشید، با اینحال این تنبلی نیست، حتی نیاز فارغ از همه چیز است. بگذارید ذهن تان پرواز کند و به هر کجا که می خواهد برود. ممکن است ناگهان به فکر یک فرضیه ی محشر بیفتید، آن وقت خواهید دید که این انزوا به نفع تان بوده است.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
امروز شدیدا حساس شده اید و هر صحبتی امکان دارد در نظرتان یک حمله جلوه کند و آزارتان دهد. برای این که آرامش خود را حفظ کنید باید واقع نگر باشید. بدانید که این موقعیت آن قدرها هم که فکر می کنید خطرناک و تهدید کننده نیست. ممکن است دیگران خیلی شاد به نظر برسند، با اینحال شما نمی توانید مانند آن ها سرخوش باشید. جلوی غرورتان را بگیرید و هر چیزی را بی ثمر شخصی نکنید، پس بد نیست که با دیگران همراه شوید و شاد باشید.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
برقراری رابطه با یک دوست امروز می تواند در عرصه ی کاری به نفع شما تمام شود. ممکن است یک کسی که زیاد ایشان را نمی شناسید بتواند کمک تان کند. اکنون نباید کسی یا چیزی را به باد انتقاد بگیرید، تنها باید همه ی فرصت ها را با آغوش باز بپذیرید. اتفاقات فراوانی در حال وقوع است و شما از همه ی آن ها اطلاع ندارید، پس قضاوت را به لحظه دیگری موکول کنید. نباید عجله کنید، بگذارید همه چیز رسم طبیعی خودش را طی کند.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه دوشنبه 22 خرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
امروز یک فرصت محشر است که گرد و غبار را از چهره ی یکی از روابط تان پاک کنید. باید با سیاست پیش بروید. اصلی ترین چیز این است همدیگر را بفهمید، به ویژه در موضوعات شخصی. با مهربانی و صداقت صحبت کنید. صداقت و احترام دلیل می شود که نظرها مختلف را در بهترین شرایط ممکن به یکدیگر انتقال دهید. باید بدانید که رابطه یک جاده ی دو طرفه است.

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
امروز امکان دارد بحث به جاهای باریکی بکشد، با اینحال پافشاری شما می تواند هر مشکلی را حل کند. تنها حرف زدن کافی نیست، برای پیشرفت ضروری است که هر دو طرف انعطاف پذیری نشان دهید. حتی اگر جواب را می دانید، به شما پیش نهاد می شود که به حرف های دیگران هم گوش دهید. بی دلیل بر موضع تان اصرار نکنید. همه چیز را راحت تر بگیرید تا برنده از میدان خارج شوید.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
فرصت های فراوانی در مقابل شما قرار گرفته است، با اینحال اول از همه کارهایی هست که باید انجام شان دهید. خوب است به وظایف عادی هر روزه تان هزینه کنید تا بعداً آزادی رفتار بیشتری داشته باشید. اگر مضطرب هستید نگران نباشید، از آنجاییکه این موقعیت ادامه نخواهد داشت.ایران خبر  عجله کنید و وظایف تان را به اتمام برسانید. مطمئن باشید که کارهای جالب فراوانی انتظارتان را می کشد.

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
شرایط به شما فشار آورده و برنامه های تان را تحت الشعاع قرار داده است. سرعت زندگی شما رو به گسترش است، پس حواس تان باشد که کمی هم به خودتان استراحت دهید. برای این که راحت تر باشید باید بپذیرید که امروز نمی توانید همه ی کارها را به انجام برسانید. تنها خودتان را سرگرم کارهایی کنید که با اهمیت تر هستند.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه شنبه 28 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
با مردم مختلف رابطه برقرار کنید تا زندگی و فعالیت های تان رنگ و لعاب بهتری بگیرد. امروز قادر اید از موضوعات کوچک لذت ببرید. یادتان باشد که منتظر یک نتیجه ویژه نباشید، تنها می بایست از همین لحظه ای که در آن هستید لذت ببرید. در لحظه رفتار کنید تا زندگی برای تان هیجان انگیزتر شود.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
اگر تعهدات خانوادگی کمتری داشته باشید، زندگی برای تان راحت تر خواهد گذشت. پس بی ثمر قول ندهید که بعداً مجبور شوید پایین قول تان بزنید. با اطمینان خاطر حرکت کنید، با اینحال خوش بینی کورکورانه نداشته باشید. ممکن است فکر کنید که کنترل همه چیز را در دست دارید،ایران خبر  با اینحال این را هم بدانید که امکان دارد همه چیز به ناگاه عوض شود. حد و مرزهای تان را واضح کنید و به آن ها وفادار بمانید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات