کد خبر : 20735
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۵:۲۰
13 views بازدید

فال هر روزه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶   فروردین: شما واقعاً قصد ندارید بین زندگی حرفه‌ای و شخصی یكی را برگزینید و فكر می‌كنید این اصلاً منصفانه نیست. با اینحال نقش شما در محیط كار می‌تواند بر زندگی خصوصی‌تان هم تأثیر […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

 

فروردین: شما واقعاً قصد ندارید بین زندگی حرفه‌ای و شخصی یكی را برگزینید و فكر می‌كنید این اصلاً منصفانه نیست. با اینحال نقش شما در محیط كار می‌تواند بر زندگی خصوصی‌تان هم تأثیر بگذارد و اكنون شما نمی‌توانید جلوی این روند را بگیرید. مادامی كه شما نظریه در حال زندگی كردن را رد نمی‌كنید، خیلی خوب است كه در باب آتی نیز خوش بین باشید.

 

اردیبهشت: شما تنها كسی نیستید كه به حقایق توجه می‌كند، با اینحال وقتی در شرایط سخت قرار می‌گیرید ممكن است روشتان عوض شود. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که امروز شما میتوانید جنبه مثبت هر چیزی را مشاهده نمائید، حتی اگر موردی باشد كه مدتها برای شما علاقه مندان دردسرساز بوده باشد. تنها فراموش نكنید كه حل كردن مشكلات واقعاً به آن اندازه كه به ذهن خطور میکند ساده نیست. ولی باید گفت هیچ دلیل قانع كننده‌ای برای تلاش نكردن نیست.

 

خرداد: ممكن است شما میان میل به بیشتر دانستن در باب پیش آمدهایی كه به وقوع پیوسته است و سعی در تمیز دادن آن چیزهایی كه حقیقت نامیده می‌شود گیر كرده باشید. صحبت كردن در باب تفاوتهای آنها كار سختی است. به جای اینكه وقتتان را برای جستجو كردن در باب معلومات دست نیافتنی تلف كنید، تنها در باب موضوعاتی كه قبلاً فهمیده‌اید بهترین كاری را كه از دستتان بر می‌آید انجام دهید.

 

برای شما هم جالب است؟ :  فال سال 1396 ، فال سال خروس (طالع بینی)

تیر: امروز شما نباید هر حرفی كه به شما زده می‌شود را باور كنید، برای اینكه ممكن است كسی فكر كند كه شما آنقدر زودباور هستید كه هر چیزی را باور می‌كنید. با اینحال این سخن به معنی این نیست كه شما بی‌تجربه و زود باور هستید؛ بلكه بدین معنی است كه شما تنها میتوانید خصوصیات هر چیزی كه دیگران ممكن است به سادگی ازش قبلی باشند را كشف كنید. نگرش مثبت داشتن اصلاً خصوصیت بدی نیست؛ تنها قبل از اینكه واضح كنید چه جیزی بهترین است مطمئن شوید كه قبلاً یك بررسی كامل رویش انجام داده‌اید.

 

مرداد: ممكن است شما مطمئن نباشید كه آیا عوض كردن شغلتان واقعاً فرضیه خوبی است یا نه. این برنامه می‌تواند به یك نوع شناخت و یا حتی به ارتقاء درجه منجر شود، با اینحال ممكن است شما متوجه تلاشی كه برای سر موعد انجام دادن آن ضروری است نشوید. حتی اگر همه چیز امیدوار كننده به ذهن خطور میکند، بیشتر از آن چیزی كه برای شما علاقه مندان مفید است كار نكنید.

 

شهریور: اكنون برای شما سخت است كه به حسهای عادی خود اطمینان كنید، برای اینكه حتی سخت كار كردن هم به نظر شما مانند تفریح است. نگرش مثبت شما قابل ستایش است، با اینحال تشخیص دادن اینكه تصورات شما درست است یا نه نیز از ارزش مخصوصی دارا است. شما از دو دیدگاه دارای اختلاف به جهان نگاه می‌كنید. یك دیدگاه شما همه چیز را خوب می‌بیند و در دیدگاه دیگرتان برعكس همه چیز به نظر بد می‌آید. باید بفهمید كه بین این دو كدام یك درست دارد.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 31 خرداد 1396

 

مهر: تا زمانی كه ناكامی‌ها و سرخوردگی‌هایتان شما را به سوی حاشیه‌پردازی هدایت می‌كند، شما برای بیان كردن احساساتتان خیلی تحت فشار قرار می گیرید. یك بار كه شما تصمیمی بگیرید چیزهایی كه در ذهنتان می‌گذرد را با دیگران به اشتراک بگذارید، تا مدتی همه چیز خیلی راحت می‌شود. در روزهای آتی هنوز كارهای فراوانی برای انجام دادن می باشد، با اینحال اگر شما تواناییهایتان را باور داشته باشید، میتوانید كارهایی را كه حتماً باید تمام كنید را به اتمام برسانید.

 

آبان: همه چیز به نظر خوب می‌رسد، با اینحال شما قبل از اینكه قادر باشید امكاناتی كه در اطرافتان هست را مشاهده نمائید مجبور هستید با نقطه ضعفهایتان نیز روبرو شوید. این سخن بدین معنی نیست كه شما تنها میتوانید یك گزینه برای انتخاب كردن داشته باشید و یا اینكه باید رفتار بخصوصی داشته باشید. این گفته مرتبط به نگرش كلی شما است، اگر شما فكر می‌كنید كه فرد درستی هستید پس در حقیقت اینگونه هستید. تنها باید خیلی كار كرده تا این امكان بوجود بیاید.

 

آذر: قدرت تشخیص و تلاشهای بسیار شما یقیناً می‌تواند دوران خوشی را برای شما علاقه مندان بهمراه داشته باشد یا دلیل پیشرفت شما در آتی نزدیك شود. با اینحال فكر نكنید كه دیگران رهین منت شما هستند، برای آنكه شما سعی نمی‌كنید آنچه را كه یاد گرفته‌اید به دیگران هم بیاموزید. ذهن خودتان را از این لذت موقتی- چه در عرصه كاری و چه در عرصه تفریحی- آزاد كنید، تحت این شرایط میتوانید به هدفهای بلند مدت خود دست پیدا كنید.

 

دی: شما دوست دارید بفهمید كه چرا به خاطر كارهایی كه امروز انجام داده‌اید ستایش نمی‌شوید. ممكن است شما احساس كنید در اوج قرار گرفته‌اید، برای اینكه همه كارها را درست انجام داده‌اید و می‌دانید كه لیاقت بهترین چیزها را دارید. با اینحال اگر شما قبول داشته باشید كه الان رسیدن به اهدافتان لحظه زیای می‌خواهد، ممكن است كه خیلی ناامید نشوید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال و طالع بینی نیمه اول سال 2016

 

بهمن: تنها به خاطر اینكه این ایام دیگران شما را فرد خوبی می‌دانند، دلیل نمی‌شود كه شما مجبور باشید به جای نیازهای خود به نیازهای مردم دیگر توجه كنید. شما به خود اطمینان دارید و می‌دانید كه بهترین كار را نجام داده‌اید و فرصت این را ندارید كه از دیگران هم خدمات رسانی كنید. با اینحال اكنون اطمینان خاطر بیش از اندازه داشتن می‌تواند به ضرر خودتان تمام شود؛ نشان دادن ضعف‌های خود ممکن است جدی ترین كاری باشد كه اکنون میتوانید انجام دهید.

 

اسفند: دوستان شما به خاطر كارهایی كه تازه انجام داده‌اید خیلی عصبانی به چشم می آیند، با اینحال نباید تنها بر پایه قضاوتهای آنها تصمیم‌گیری كنید. مشكل این است كه هركسی دیدگاه‌های احساسی و معنوی ویژه خودش را دارد و آنها هر كدام جهان را به دید خود نگاه می‌كنند. كمكهای بیشماری كه شما تازگیها دریافت كرده‌اید ممکن است دلیل شوند خیلی از مسائل در ابهام و ناگفته باقی بمانند. وقتی فرصتی در مقابل شما قرار دارد خیلی سریع حركت نكنید. اول مهلتی برای آن تعیین كرده و بعد اولین قدم خود را بردارید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات