کد خبر : 33878
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۰۳
18 views بازدید

فال هر روزه یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهاین ایام سرتان خیلی شلوغ است، با اینحال هنوز هم گاهی به آتی فکر می کنید. مسیری که اکنون در پیش گرفته اید شما را به سوی چیزهای شگفت انگیزی […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
این ایام سرتان خیلی شلوغ است، با اینحال هنوز هم گاهی به آتی فکر می کنید. مسیری که اکنون در پیش گرفته اید شما را به سوی چیزهای شگفت انگیزی خواهد برد، با این وجود رسیدن به مقصد مورد نظر کمی طول می کشد. با اینحال این که هدف تان دیر به نتیجه خواهد رسید دلیل نمی شود که خودتان را با کارهای بی مورد سرگرم کنید. وسوسه شده اید که کارهای تان را به تعویق بیاندازید، با اینحال بیش از هر چیز دیگری ضروری است که به تعهدات تان رفتار کنید.ایران خبر  اکنون لحظه آن رسیده که آستین ها را بالا بزنید، لحظه از آن شماست.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
مکررا به این فکر می کنید که در روابط شخصی و کاری شما برنامه ریزی شده است بعد از این چه اتفاقی بیفتد. اگر چه همه چیز خیلی عادی و با نظم پیش می رود، با اینحال دل تان می خواهد که ای کاش فرصت ها و انتخاب های بیشتری در دست داشتید. باید محدودیت ها را کنار بزنید. فرصت های خوبی در اطراف تان می باشد، تنها باید دست به کار شوید و شکارشان کنید. گاهی دیگران تنها منتظرند که لب تر کنید تا همراهی تان کنند.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
نهایتا بدین شکل مطرح شده است که دنیایی از فرصت ها در مقابل تان قرار گرفته است و اکنون قادر اید آتی ی خود را در یک نظر مشاهده نمائید. ممکن است حتی فرصتی دست دهد و قادر باشید راجع به این مسئله با دوستان و همکاران تان حرف بزنید. با اینحال پر حرفی نکنید، باید بخشی از مسئله را نزد خودتان نگه دارید.ایران خبر  قادر اید با افکار بزرگ شروع کنید و همین طور که پیش می روید نکات را به آن اضافه کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 25 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین تیر ماه
امروز امکان دارد یک فرصت غیر منتظره در محل کار برای تان پیش بیاید، با اینحال واکنش ابتدایی ی شما چیزی جز تردید نیست. نهایتا بدین شکل مطرح شده است که دیگران درمقایسه با منابع ضروری برای رسیدن به موفقیت بی توجه اند. اکنون لحظه مناسبی است که خودتان دست به کار شوید و همه چیز را سر و سامان دهید، به ویژه اگر فکر می کنید که آن ها نکات با ارزش را نادیده می گیرند. با این وجود امکان دارد به خاطر انتقادهایی که می کنید منفی به نظر برسید، با اینحال فوری واکنش نشان ندهید. یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید حرف تان را به شیوه ای مثبت و تولید کننده انتقال دهید.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
شیوه ای که امروز در زندگی در پیش گرفته اید امکان دارد دیگران را نگران کند. دقیقاً می دانید که چه تصمیم گرفته اید، به همین خاطر ممکن است خیلی ناگهانی شروع به صحبت کنید و حرف دل تان را بزنید. با اینحال یادتان باشد که وقتی موفق می شود که احتیاط کنید و برای پردازش امور وقت کافی اختصاص دهید. از سرعت خود بکاهید، زیربنا را محکم کنید، نباید طوری برنامه ریزی کنید که همه چیز با یک اتفاق به هم بریزد.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
اکنون علاقه شدید و غیر معمولی را در خود احساس می کنید و تصمیم گرفته اید دست به کاری بزنید که خوب به آن فکر نکرده اید. با اینحال به شما پیش نهاد می شود که قبل از هر اقدامی ابتدا تمامی جنبه ها را ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید. منابع را از نو مرور کنید و اولویت های تان را واضح نمایید. به هر میزان بیشتر در برنامه ریزی های تان دقت کنید نتیجه ی بهتری خواهید گرفت.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه یکشنبه 29 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
باور دارید که به هر چیزی که بخواهید قادر اید دست پیدا کنید، چونکه در قبلی موفق شده اید که با اطمینان خاطر همه ی معضلات را از میان بردارید. با اینحال این مثبت اندیشی شما امروز به کارتان نمی آید، چونکه دیگر شکست ناپذیر نیستید. انرژی خود را برای دستیابی به رویاهای غیر حقیقی تلف نکنید. می بایست از برنامه هایی که دارید اطمینان پیدا کنید و بعد دست به کار شوید. نه این که دست از رویاهای تان بردارید، تنها باید آن ها را حقیقت تر کنید.

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
امروز باید تصمیم بگیرید که آیا تصمیم گرفته اید مسیر راحت را در پیش بگیرید یا مسیر سخت را. ممکن است اول فکر کنید که این یک تصمیم راحت است و مشکلی نیست، با اینحال بعد خواهید دید که به این سادگی ها نمی توانید مسیرتان را انتخاب کنید. فرقی نمی کند کدام راه را انتخاب کنید، اگر درست برنامه ریزی کنید و با استناد به نقشه پیش بروید به نتیجه خواهید رسید. پس این که از کدام مسیر بروید ارزش چندانی ندارد. همه چیز تنها به این بستگی دارد که از معلومات دقیق و درست استفاده کنید.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
اکنون قادر اید آتی ی خود را با وضوح بیشتری مشاهده نمائید. به احساسات تان واقف اید و قادر اید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. اکنون لحظه مناسبی برای پرداختن به امور بی ثمر نیست، پس انرژی های خود را کنترل و مدیریت کنید. روی چیزهای با ارزش تمرکز نمایید. اگر تصمیم گرفته اید به نتیجه برسید باید جدی تر به مسئله بنگرید، نه این که مکررا در جستجوی لذت های گذرا باشید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه دوشنبه 2 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
امروز به یک حقیقت مهم پی خواهید برد. حتی اگر به اسرار ناگفته پی ببرید، نهایتا بدین شکل مطرح شده است که تمایلی ندارید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. اگر کشفیات خود را فاش نکنید، فردا که به افکارتان سر و سامان دادید قادر اید با آمادگی بیشتری راجع به آن ها حرف بزنید.

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
روابط اجتماعی امروز شما می تواند روی آتی ی تان اثر داشته باشد. اکنون دوستان و اطرافیان ترغیب تان می کنند که محدودیت ها را کنار بزنید و یک کار تازه را شروع کنید. جالب است که بدانید امروز مهم نیست که آیا قادر اید رویاهای تان را به حقیقت مبدل کنید یا نه. هیجان انگیز است که می بینید افکارتان آزادانه به این سو و آن سو می روند و فرصت های آتی را پیش چشمان تان قرار می دهند. امروز خوب است به رویاهای تان هزینه کنید و واقگی کردن آن ها را به روز دیگری موکول کنید.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
اکنون در فکر تان در حال مجسم کردن همه ی فرصت هایی هستید که قادر اید در آتی به دست آورید. نکات نقشه های تان را باید با دقت برنامه ریزی کنید. تصمیم گرفته اید کاری کنید که قابلیت های تان را به همه نشان دهید. بزرگ فکر کنید، با اینحال به شرط این که نقشه های تان را به تدریج پیش ببرید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات