کد خبر : 35809
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۱
8 views بازدید

فال هر روزه یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهانرژی های پیچیده ی کهکشانی باعث پیچیدگی زندگی شما شده اند. امروز به سختی قادر اید به رسم طبیعی زندگی خود ادامه دهید، بدلیل آنکه ترس از طرد شن مانع […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
انرژی های پیچیده ی کهکشانی باعث پیچیدگی زندگی شما شده اند. امروز به سختی قادر اید به رسم طبیعی زندگی خود ادامه دهید، بدلیل آنکه ترس از طرد شن مانع تان شده و نمی گذارد وارد رفتار شوید. اکنون وظیفه ی شما این است که هر دو سوی مسئله را در نظر بگیرید. در مسیر قرار بگیرید و به ناشناخته ها پا بگذارید، با اینحال حواس تان باشد که شتاب نکنید و فرصت دهید تا احساسات و اهداف تان با یکدیگر هماهنگ شوند.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
رویاهای رنگارنگی در سر دارید، نشانه ها و نمادها در رویاهای امروز شما کمی دارای اختلاف اند. از جهت دیگر، اصلاً علاقه ندارید که افکار و احساسات آشنا را کنار بگذارید و با چیزهای تازه روبرو شوید. به خودتان سخت نگیرید، نیازی ندارد که در مسیرتان شتاب کنید. یادتان باشد دلیل کارهایی که انجام می دهید به خودتان مرتبط است، پس نیازی ندارد همه چیز را برای دیگران توجیه کنید. به شما پیش نهاد می شود که به لحظه بندی های کهکشانی توجه کنید و برنامه های تان را با استناد به آن ها پیش ببرید. تصورات تان را کند و کاو کنید تا ممکن است فرصت های تازه در جهان حقیقی در مقابل تان قرار بگیرند.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
امروز باید نقش یک ناظر را بازی کنید، خیلی آرام و با دقت همه ی جوانب را محاسبه کند. و از انتخاب هایی که پیش رو دارد فهرست تهیه کنید. به استراتژی هایی که از درون تان برمی خیزند اجازه دهید تا شما را در مسیر هدایت کنند، از این حیث قادر اید با شتابی که به زندگی تان اضافه شده راحت تر کنار بیایید. از حس ششم تان استفاده کنید تا آرامش و کارآمدی ضروری را به دست آورید و از طوفان احساسات که در اطراف تان موج می زند در امان بمانید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه سه شنبه 3 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین تیر ماه
امروز نیاز دارید که از جانب دیگران مورد استقبال قرار بگیرید و حتی ستایش شوید، بدلیل آنکه اکنون صورت فلکی حمل به دهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی مقام و موقعیت وارد شده است. اگر چه احساسات تان شدت گرفته اند، با اینحال منطقی که به وسیله ی آن به خودتان احساس امنیت می دهید با احساسات تان در تضاد است. می دانید که جزر و مدهای احساسی هنوزً ادامه خواهند داشت، با اینحال باید این امواج را از سر بگذرانید تا به همان رسم طبیعی قبلی برگردید.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
امروز پیرامون ی اولویت های تان تردید دارید، با اینحال ولی باید گفت درمقایسه با آتی خوش بین هستید. مسیر در مقابل تان برای مدت کوتاهی باز شده است و قادر اید آتی ی خود را مشاهده نمائید. با اینحال اگر ناگهان احساس کنید که باید به هر میزان سریع تر به مقصد برسید، امکان دارد از لحاظ فکری آشفته شوید. نباید در جستجوی اهداف دست نیافتنی بروید، چرا که بالاخره حاصلی جز نا امیدی ندارند. به شما پیش نهاد می شود که در طول مسیر کاری کنید تا به شما خوش بگذرد.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
اکنون می دانید که باید کار درست را انجام دهید، اکنون هر پیامدی که می خواهد داشته باشد. ممکن است مجبور شوید برای مدت کوتاهی کنار بنشینید تا از احساسات تان مطمئن شوید و آتی ی استقامت را برای خود رقم بزنید. وقتی تجزیه بررسی های شما به انتهای رسید، قادر اید دست به کار شوید و نقشه های تان را عملی کنید، با اینحال یادتان باشد که این کار آن قدرها هم ساده نیست.ایران خبر  جلو بروید و راه تان را باز کنید، حواس تان باشد که هدف حقیقی شما دستیابی به خوشبختی حقیقی است، نه تنها لذت های ناپایدار و زودگذر.

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
امروز امکان دارد با موجی از شک و تردید روبرو شوید، با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که قادر اید این موقعیت را با شیوه ای که در دست خودتان است پشت سر بگذارید. اگر نگاه خوبی در پیش بگیرید حتی قادر خواهید بود که پیامد اعمال گمراه کننده را افزایش ببخشید. این توانایی را دارید که موفقیت را از میان آرواره های سنگین شکست بیرون بکشید، به ویژه اگر انفرادی کار نکنید و با دیگران همراه شوید. اکنون باید همه ی تلاش تان را بکنید تا پایه ای مستحکم برای آتی ی خود بسازید، نکات کار را بعداً قادر اید در طول مسیر اضافه کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه پنج شنبه 8 تیر 1396

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
می دانید که چیزی در تاریکی های زندگی شما کمین کرده است. وقتی همه چیز در روشنایی بروز کند راحت تر قادر اید پیرامون ی آن ها تصمیم بگیرید. این تاریکی ها تنها از حقیقت خبر می دهند، حقیقتی که شما هنوز از آن آگاه نیستید. اکنون لحظه آن است که با مسایل حل نشده روبرو شوید و یک تصمیم قاطع پیرامون ی آن ها بگیرید. باید راهی پیدا کنید تا در آتی ای نزدیک قوی تر و مصمم تر ظهور کنید.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
امروز به سادگی قادر اید عاشق زندگی شوید و شدیدا شور و شوق دارید که چیز مخصوصی اتفاق بیفتد. تا وقتی که مسیرتان مسدود است نمی توانید از احساسات مثبتی که دارید حرف بزنید. نباید به مشکلاتی که امروز با آن ها مواجه می شوید با اسم یک مانع بنگرید، بجای آن فکر کنید که این تأخیر به معنی یک هدیه از جانب کهکشان هاست. کمی از سرعت خود بکاهید تا اولویت های تان را از نو ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید. با این وجود حواس تان باشد که اتفاقاتی که در مسیر پیش می آید درس بگیرید.

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
امروز علاقه دارید که در موقعیت های سخت و پیچیده جلوی واکنش های شدید خود را بگیرید. احتیاطی که اکنون به خرج می دهید تنها برای این است که ضربه ی عاطفی نخورید. هر رابطه ای با خودش مسایلی را بهمراه می آورد و این بستگی به شما دارد که تصمیم گرفته اید خودتان را چه قدر درگیر کنید. دوست دارید با هیجانات کمتری دست و پنجه نرم کنید. اگر برنامه ریزی شده است همه چیز را از دست بدهید، قادر اید از عشق و ثروت صرف نظر کنید.ایران خبر  با اینحال باید برای خواسته های تان دست به کار شوید، اگر اینطور نباشد چیزی به دست نخواهید آورد. به شما پیش نهاد می شود که به طرز حساب شده وارد رفتار شوید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال و طالع بینی نیمه دوم سال 2016

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
پیغام های روانی پیچیده ای در فکر تان چرخ می خورد. نمی دانید که آیا باید به حس ششم تان اطمینان کنید و با دیگران در آمیزید یا این که فارغ از همه چیز خودتان ادامه دهید. هر تصمیمی که بگیرید فرقی نمی کند، چه بخواهید چه نخواهید امروز همه چیز در حال تغییر است. باید انعطاف پذیر باشید تا راحت تر با این شرایط کنار بیایید. به ندای درون تان گوش دهید، با اینحال به عقل تان اطمینان کنید.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
احساس می کنید که نزدیکان تان به اندازه ی کافی از شما خدمات رسانی عاطفی نمی کنند.ایران خبر  امروز امکان دارد کمی مایوس شوید، با اینحال بدانید که این تصورات تنها وقت تلف کردن است. هوشمندانه ترین راه حل این است که همه چیز را با عقل تان جلو ببرید، باید منفی گرا نباشید و ترس های تان را محدود کنید. سعی کنید رابطه تان را با دیگران حفظ کنید. ممکن است اقداماتی که در پیش می گیرید با مشکلاتی همراه باشند، با اینحال نهایتا بدین شکل مطرح شده است که بالاخره نتیجه ی خوبی بگیرید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات