کد خبر : 19502
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۴۸
8 views بازدید

فال هر روزه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. فال هر روزه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶   فال هر روزه متولدین فروردین ماهامروز بسیار مصمم و با اطمینان خاطر به نظر می رسید، با اینحال امکان دارد کسی چیزی بگوید و فکرتان را خراب کند. نیازی ندارد احساس گناه کنید، با اینحال […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال هر روزه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

فال هر روزه یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

 

فال هر روزه متولدین فروردین ماه
امروز بسیار مصمم و با اطمینان خاطر به نظر می رسید، با اینحال امکان دارد کسی چیزی بگوید و فکرتان را خراب کند. نیازی ندارد احساس گناه کنید، با اینحال به هر حال از این که دیگران منظورتان را اشتباه متوجه شوند متنفرید. دل تان می خواهد قبل از این که به مسیرتان ادامه دهید موضع خود را برای همه روشن کنید، پس اگر فرصت گفت و گو پیش آمد آن را حفظ نمائید. اگر مسئله حل نشده ای می باشد هرچه زودتر به آن رسیدگی کنید تا قادر باشید برای اعمال مرحله ی بعد آمادگی ضروری را کسب کنید.

 

فال هر روزه متولدین اردیبهشت ماه
دریافت فیدبک های مثبت از جانب دوستان و همکاران تان باعث خواهد شد تا احساس خوبی به شما دست دهد و از لحاظ روحی تقویت شوید. امروز این توانایی را دارید که پیرامون ی خودتان احساس بهتری داشته باشید و دیگران را نیز بیشتر دوست بدارید. با اینحال حواس تان باشد که دچار توهمات و غرور کاذب نشوید. اگر کسی بدون این که از ایشان بخواهید به شما توصیه کمک داد با کمال میل پیشنهادش را بپذیرید. سعی نکنید در مقابل آن چه دوردستی ناپذیر است مقاومت کنید. اکنون لحظه آن رسیده که خودی نشان دهید و بدرخشید.

 

فال هر روزه متولدین خرداد ماه
اکنون سرشار از انرژی هستید. ممکن است هم در حال تکمیل شدن برای اتفاق بزرگی هستید که خیلی زود بروز خواهد نمود. قادر اید بوی تفاوت قریب الوقوع را در هوا استشمام کنید، با این وجود گفتن این مسئله در اینجا ضروری است که کمی هم نگران هستید و می ترسید. آن چه امروز در سر دارید می تواند سرنوشت فردای شما باشد، پس به شما پیش نهاد می شود که به فرصت های دل انگیزی که دوست دارید برای تان اتفاق بیفتند فکر کنید. اگر کار نیمه تمامی را در قبلی رها کرده اید انجام اش دهید تا مطمئن شوید که هیچ چیز در مسیر آتی مانع راه تان نخواهد شد.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه یکشنبه 29 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین تیر ماه
ممکن است به ظاهر به نظر برسد که همه چیز با استناد به برنامه پیش می رود، با اینحال باز هم نمی توانید خودتان را راضی کنید که به اخبار خوبی که اکنون می شنوید اطمینان کنید. متأسفانه امکان دارد با چیزی روبرو شوید که باعث نگرانی تان شود. ممکن است تصمیم بگیرید برای این که خوش بینی خود را توجیه کنید به تجمیع اطلاعاتی دست بزنید که به نفع تان هستند. با اینحال بدانید که به معلومات بیش از این نیاز ندارید. تنها کفایت می کند یک تصمیم قاطعانه بگیرید و بعد به سوی هدف مورد نظر حرکت کنید. به ندای درون تان گوش دهید و اصلاً به پشت سرتان نگاه نکنید.

 

فال هر روزه متولدین مرداد ماه
به نظر می رسد بسیار توان تان مسئولیت قبول کرده اید. در وقتی که اصلاً انتظارش را ندارید دوستان و آشنایان به کمک تان خواهند آمد. آن ها غیر از این که به شما روحیه می دهند می توانند بخشی از وظایف شما را هم انجام دهند. طماع نباشید و تنها به سود و منفعت شخصی فکر نکنید. اکنون باید یاد بگیرید که آن چه را به دست آورده اید با دیگران تقسیم کنید. سعی کنید افرادی را که کمک تان می کنند ستایش کنند تا آن ها هم درک کنند که واقعاً نقشی در این کار دارند.

 

فال هر روزه متولدین شهریور ماه
بدانید که امروز به هر میزان قدر هم سخت تلاش کنید تا همه چیز را سر و سامان دهید تأثیری نخواهد داشت، چونکه نهایتا بدین شکل مطرح شده است که هر کس تنها به فکر خودش است. به شما پیش نهاد می شود که اهداف تان را طبقه بندی کنید و مشاهده نمائید به چه نحو قادر اید قدم به قدم به آن ها دست پیدا کنید. متأسفانه تنها این که یک برنامه ریزی درست و نقشه ی عملی داشته باشید کافی نیست، چونکه اکنون اتفاقات فراوانی در جریان اند. به مسیرتان ادامه دهید و به حس ششم خود اطمینان کنید. بهترین راهکاری که امروز می تواند شما را به موفقیت نزدیک کند این است که با استناد به احساسات تان رفتار کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه سه شنبه 10 مرداد 1396

 

فال هر روزه متولدین مهر ماه
امروز قادر اید در هر موقعیتی نکات مثبت آن را مشاهده نمائید، حتی در محل کار. ممکن است ترفیع مقام بگیرید یا این که به خاطر تلاش های مستمر هدیه دریافت کنید. خوش بینی شما گسترش یافته و درآمدتان مضاعف شده است. با اینحال گستاخ و زیاده خواه نباشید. راهی پیدا کنید تا مطمئن شوید که آیا تفاوت مثبتی که اکنون در جریان اند به نفع برنامه های شما خواهند بود یا نه.

 

فال هر روزه متولدین آبان ماه
امروز امکان دارد یک فرصت استثنایی را از دست بدهید و نتوانید تجربه های چشمگیر اخیرتان را با بهترین دوست خود به اشتراک بگذارید. شک نکنید که روز باورنکردنی و غریبی در پیش دارید، با اینحال نگذارید ترسی که ابتدای صبح با آن روبرو می شوید از زیبایی های اطراف تان بکاهد. به جای این که در جستجوی چیزهای عمیق باشید خوب است کارها را راحت بگیرید تا قادر باشید از لحظات تان لذت ببرید. نکته ی آخر این که اگر ترس های تان را کنار بگذارید و دریچه ی قلب تان را بگشایید قادر اید از نهایت لذت برخوردار شوید.

 

فال هر روزه متولدین آذر ماه
امروز قصد ندارید از وظایف تان فرار کنید، بجای آن در جستجوی راهی هستید تا انجام آن ها را دلپذیرتر کنید. مثلاً قادر اید کسان دیگری را با خود همراه کنید. با اینحال نهایتا بدین شکل مطرح شده است که اطرافیان تان هر یک در جهان خودشان غرق شده اند و لحظه فراوانی را قادر نیستند به شما اختصاص دهند. به شما پیش نهاد می شود که اکنون تنها به خودتان فکر کنید. گاهی وقت ها انجام تعهدات تان می تواند آن احساس رضایتی را که در جستجوی اش هستید برای تان به ارمغان آورد.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 14 تیر 1396

 

فال هر روزه متولدین دی ماه
امروز امکان دارد کسی در محل کارتان از شما قدردانی کند. ممکن است هم به حقوق تان مبلغی اضافه شود. گسترش سود چیز خوبی است، با اینحال آن چه اکنون برای تان مهم است این است که از جانب مدیرکل تان مورد استقبال قرار گرفته اید. به این نتیجه رسیده اید که اعمال شما ارزشمندند. از این که از شما تعریف می کنند خجالت زده نشوید. به خودتان تردید راه ندهید و احساس غرور کنید.

 

فال هر روزه متولدین بهمن ماه
نهایتا بدین شکل مطرح شده است که به اهداف تان ایمان دارید و فکر می کنید که در مسیر درست قرار گرفته اید. با اینحال حواس تان باشد که این خوش بینی شما می تواند دیگران را اذیت کند. اکنون به نمونه ی توانمند افکار مثبت مبدل شده اید، با اینحال امکان دارد کسی از راه برسد و همه چیز را به هم بریزد. نیازی ندارد مسولیت های تان را به کس دیگری واگذار کنید. اگر شما در مسیری که در پیش گرفته اید جدی نشان دهید دیگران هم می توانند موضع شان را به کمک شما حفظ کنند.

 

فال هر روزه متولدین اسفند ماه
امروز امکان دارد غرق خیالات ابهام آمیز شوید، پس ممکن است ضروری باشد چند بار در روز خودتان را نیشگون بگیرید تا یادتان نرود که باید در حقیقت زندگی کنید. با این وجود رویاپردازی چیز بدی نیست، با اینحال اکنون بیشتر از همه به حقایق نیاز دارید. اگر این پیش نهاد را جدی نگیرید بعداً پشیمان خواهید شد. مدیریت افراط و تفریط هایی که امکان دارد به آن ها دچار شوید کار ساده ای نیست، مگر این که از یک دوست که مورد اعتماد شماست کمک بخواهید. حواس تان باشد وقتی از دیگران کمک می گیرید به مشورت دیگران هم خوب گوش کنید.

 

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات