کد خبر : 19686
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۱۹
12 views بازدید

فال هر روزه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون فال هر روزه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. فال هر روزه دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است دوست عزیزی که ۲۹ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال باید خودتان را برای پذیرفتن مسئولیت های تازه ای که به عهده تان قرار […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون فال هر روزه ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

فال هر روزه دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲۹ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال باید خودتان را برای پذیرفتن مسئولیت های تازه ای که به عهده تان قرار داده خواهند شد تکمیل کنید و موقعیت تازه حرفه ای خود را بپذیرید و برای پیشرفت های بیشتر تکمیل شوید. موقعیت اقتصادی شما با به ثمر نشستن سرمایه گذاری هایی که در قبلی انجام داده اید افزایش یافته و به ثبات خواهد رسید. افزایش موقعیت اقتصادیتان دلیل خواهد شد که زندگی شخصیتان نیز بهتر شود و احساس خوشبختی و خوشحالی کنید. برای خانم ها امسال از جهت عاطفی و در رابطه با مسائل عشقی سال خیلی خوبی خواهد بود و آنهایی که ماه ها در انتظار درخواست ازدواج از جانب شخصی که دوستش دارند بوده اند بالاخره به آرزوی خود خواهند رسید. خودتان را برای دریافت یک ارثیه و یا هدایای پرهزینه از طرف عضو های خانواده تان تکمیل کنید. سفرهای فراوانی در انتظارتان هستند و آن ذسته از سفر هایتان که بخاطر مسائل کاری هستند احتمالا منافع مالی فراوانی برای شما علاقه مندان بهمراه خواهند داشت. تا جای ممکن از قرض دادن و یا قرض گرفتن هر چیزی از نمونه پول خودداری کنید.

فال روزانه 1396/03/21

امروز احساس می کنید که هیچ انرژ ی و توانی برای شما علاقه مندان باقی نمانده است و دلتان می خواهد بیخیال همه چیز بشوید و چشمتان را به روی همه چیز ببندید، با اینحال اکنون لحظه خوبی برای تسلیم شدن نیست. ممکن است امروز بهترین روز زندگیتان نباشد، با اینحال این بدان معنی نیست که باید روی همه چیز خط باطل کشیده و خودتان را در گوشه خانه زندانی کنید. ممکن است حال و هوایتان مانند در بیشتر مواقع نباشد، با اینحال شما این توانایی را دارید که خودتان را از این موقعیت بیرون بکشید. کفایت می کند کمی انعطاف پذیری نشان دهید و خودتان را با شرایطی که برای شما علاقه مندان پیش می آیند تطبیق دهید؛ قدرت درونی خودتان و توانایی هایتان را دست کم نگیرید!

فال روزانه 1396/03/21

انرژی شما هم اینک در سطح بسیار بالایی قرار دارد و توانایی محشری در دست دارید که به شما این فرصت را می دهد تا هر شرایطی را به نفع خودتان تغییر دهید. شما قدرت بی همتایی در تغییر دادن شرایط بد و مبدل کردن آنها به موقعیت های خوب دارید و خیلی خوب می دانید چگونه روحیه دیگران را حتی وقتی در بدترین شرایط ممکن قرار دارند تغییر دهید. با این همه امروز امکان دارد عده ای مسائل احساسی در حدی باشند که نتوانید به سادگی با آنها کنار بیایید. نگران نشوید، این مسئله ربطی به رابطه عاطفیتان ندارد، با اینحال برخی ها چنان رفتارهای تندی از خودشان نشان می دهند که برای شما علاقه مندان قابل هضم نیست؛ سپرهای دفاعیتان را تکمیل کنید.

فال روزانه 1396/03/21

هر گاه تصمیم گرفته اید در باب مسئله ای خیلی مهم، احساسی و یا عمیق صحبت کنید طرف مقابلتان ذوقتان را کور می کند؟ امروز احساس می کنید که نمی توانید با دیگران به خوبی رابطه برقرار کنید و تلاش هایتان برای بیان افکار و احساساتتان موفقیت آمیز نیستند. مسئله اصلی این است که شما تصمیم گرفته اید همه چیز را خیلی جدی و عمقی ﺗﺠﺰﻳﻪ و ﺗﺤﻠﻴﻞ کنید، با اینحال انگار دیگران با مسائل خیلی سطحی برخورد می کنند. به جای این که بجنگید تا دیگران را مانند خودتان کنید خوب است در جستجوی آنهایی باشید که نگرش و احساساتی شبیه به به خودتان داشته باشند. امروز کنترل کردن جزر و مدهای قلبتان کار سختی خواهد بود و امکان دارد با رفتارتان عشقتان را از خودتان آزرده کنید.

فال روزانه 1396/03/21

امروز اگر خودتان بخواهید برای شما روز خوبی خواهد بود. شما تمام توان و انرژی خود را در دست دارید و حالتان خیلی هم خوب است، پس خوب است به جای بهره برداری از این فرصت با بهانه کردن یک سردرد کوچک خودتان را در خانه حبس نکنید. به جای این که همه چیز را مورد تجزیه و بررسی قرار داده و زندگی دیگران را نقد کنید حواستان را به زندگی خودتان جمع کنید و مشاهده نمائید برای بهتر کردن زندگی خودتان چکار باید بکنید و چه انتخاب هایی برای شما علاقه مندان امکان پذیر هستند. امکان دارد در محل کارتان با رفتارهایی که از خودتان نشان می دهید همکارانتان را شگفت زده کنید. درست در لحظه ای که هیچ کس انتظار ندارد چنان خشمگین خواهید شد که همه از دستتان فرار خواهند کرد!

فال روزانه 1396/03/21

امروز این طور نهایتا بدین شکل مطرح شده است که  کارها آن طوری که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند. ذهن منطقیتان به شما بیان میکند که همه چیز روبراه است و برای حرکت کردن و پیشروی چراغ سبز به شما نشان می دهد، با اینحال صدایی از درونتان بیان میکند که حقیقت چیز دیگری است. ممکن است نشانه ای برای شما علاقه مندان فرستاده شده است تا به شما بگوید که یک جای نقشه ها و برنامه هایتان ایراد دارد و باید یک باز هم آنها را با دقت بیشتری از لحاظ بگذرانید. شما امروز این انرژی و توانایی را در دست دارید تا به دیگران کمک کنید خودشان را از بندهایی که از روزمرگی برای دست و پای خودشان درست کرده اند رها کنند و از شر آنچه به کارشان نمی آید رها شوند.

فال روزانه 1396/03/21

امروز کارهایتان آشفته و بدون حساب و کتاب هستند، با اینحال مکررا تصمیم گرفته اید کارهای خودتان را با ربط دادن آنها به اهداف بزرگ توجیه کنید. در حقیقت حقیقت مسئله این است که امروز بیشتر به فکر تفریح و خوشگذرانی هستید و نمی توانید ذهن خود را روی انجام کارهای دقیق و حساب شده متمرکز کنید. کوچک ترین چیزها هم برای وسوسه شدن شما و رها کردن کارها و مسئولیت هایتان کافی هستند، با اینحال این لذت های زودگذر بالاخره رضایت خاطر چندانی برای شما بهمراه نخواهند داشت و به هیچ عنوان قادر نیستند با لذتی که از انجام موفقیت آمیز کارهایتان به دست خواهید آورد برابری کنند، پس با تمام وجود سعی کنید به وسوسه های درونی خود غلبه کنید.

فال روزانه 1396/03/21

با وجود این امروز از آن روزهایی است که تنها دلتان می خواهد استراحت کنید، با اینحال احساس می کنید که چنین قابلیتی برای شما علاقه مندان نیست. صدایی از درونتان به شما بیان میکند که باید کار کنید و امروز برای شما روز استراحت کردن نیست. به جای این که بیخیال این ندای درونیتان شده و تمام روز را با عذاب وجدان دست و پنجه نرم کنید به هر میزان سریعتر سر وقت انجام کارهایی که در انتظارتان هستند بروید تا قادر باشید ساعات پایانی روز را بی آن که اضطراب و نگرانی و یا عذاب وجدان داشته باشید هر چقدر که دلتان بخواهد استراحت کنید. امروز اعتماد کردن به دیگران بسیار دشوار به نظر می رسد، بدلیل آنکه آنها بی هیچ توضیحی تعهدات خود را عملی نخواهند کرد!

فال روزانه 1396/03/21

امروز از آن روزهایی است که انگار دنیا با شما همراه است. احساس می کنید بسیار قوی شده اید و قادر اید با یک پرش به اوج بلندترین ساختمان ها صعود کنید. از این فرصت سود ببرید و آن کارهایی که ماه ها دلتان می خواسته شروع کنید با اینحال از انجام آنها وحشت داشته اید را انجام بدهید. شما هم اینک انرژی و اطمینان خاطر بسیاری را در دست دارید و حدودا در انجام هر کاری که امتحان کنید موفق خواهید بود، پس وقت با ارزش خودتان را با کارهای بی ثمر ای مانند تلویزیون نگاه کردن و یا چرخیدن در شبکه های اجتماعی مختلف هدر ندهید. علي الخصوص باید سعی کنید از ساعات ابتدایی روز بیشترین سود ممکن را ببرید، بدلیل آنکه با گذشت لحظه این توانایی محشر کاهش پیدا خواهد کرد.

فال روزانه 1396/03/21

به توجه به این که روزهای شما پر از کار و فعالیت هستند، شب که به رختخواب می روید با فکر کردن به کارهایتان احساس می کنید که کار چندانی انجام نداده اید. و اکنون این مسئله دلیل بررسی رفتن و پراکندگی انرژی شما شده است.  لحظه آن فرا رسیده است که کارهایتان را اولویت بندی کنید. نگاهی به کارهایی که هر روز انجام می دهید بیندازید و مشاهده نمائید کدام کارها را برای دیگران و کدام ها را برای خودتان انجام می دهید. از دیدن بی انصافی ای که در حق خودتان می کنید و عدم رعایت اعتدال مطمئنا شگفت زده خواهید شد. امروز فرصت را عنیمت شمرده و با خودتان قرار بگذارید هر اری که انجام می دهید تنها برای خودتان باشد و نه دیگران!

فال روزانه 1396/03/21

امروز احساسات و کارهایتان به خوبی با هم هماهنگ و هم جهت شده اند و این بدان معناست که شما دارید کارهایی را انجام می دهید که با خود حقیقی و باورهای حقیقیتان تطابق بیشتری دارند. این هماهنگی محشر شما را از دردسرها و مشکلات دور نگه خواهد داشت و کمک خواهد نمود که روی انجام کارهایتان متمرکز شوید و بهترین نتیجه های ممکن را به دست بیاورید. تا وقتی با استناد به باورهای قلبی خود پیش بروید هیچ الزامی به توجیه خودتان و کارهایتان حس نخواهید کرد. شما مکررا سعی دارید تا بر نفس خود غلبه کنید و خیلی راحت از نیازهای خود چشم پوشی می کنید، با اینحال گاهی هم ضروری است مانند هرکس دیگری به نیازهای خود کمی توجه کنید.

فال روزانه 1396/03/21

امروز ممکن است از جهت عاطفی احساس کنید که در موقعیت سختی گرفتار شده اید. ممکن است احساس کنید که دیگران قلب مهربان و حساس شما را درک نمی کنند و قدر آن را نمی دانند. ممکن است بهتر باشد که خودتان را زیاد با دیگران درگیر نکنید و تا جای ممکن در خانه بمانید و از کارهایی که دلیل آرامش بیشترتان می شوند لذت ببرید. نیازی ندارد که مکررا در حال حرکت و انجام یک کاری باشید، گاهی بهترین کاری که می شود انجام داد این است که هیچ کاری نکنید! اجازه ندهید دیگران شما را با حرف زدن و به کار گرفتن راه های مختلف برای توجیه کردن خودشان شمارا مجبور به انجام کارهایی بکنند که خودتان تمایلی به آنها ندارید.

فال روزانه 1396/03/21

امروز انگار شما زره ای نامرئی به تن دارید که شما را در نبردی که در پیش رو دارید نگهداری خواهد نمود. یک جایی در جهان شما تنش و مساله در حال شکل گرفتن است، ممکن است واضح نباشد و حتی خیلی بزرگ هم نباشد، با اینحال هست. با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که شما برای رویارویی برای آن آمادگی ضروری را دارید و سیاست و ذکاوت شما در خدمتتان است. امروز کارهای مهمی برای انجام دادن دارید، پس درهای جهان خیالاتتان را محکم ببندید و روی انجام کاهایتان تمرکز کنید. درست است که شما آدمی نیستید که بخواهد از پایین انجام کار در برود، با اینحال اگر حواستان را جمع نکنید، درگیری های ذهنی شما را خیلی سریع از مسئولیت هایی که به عهده دارید غافل خواهند کرد. 

برای شما هم جالب است؟ :  چای یاس و این فایده ها چشمگیر

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات