کد خبر : 14941
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۳
18 views بازدید

فال و طالع بینی سال ۱۳۹۴ (سال بز)

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال و طالع بینی سال ۱۳۹۴ (سال بز) ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید. با ما همراه باشید تا از فال و طالع بینی سال تازه خود آگاه شوید و بفهمید که در سال ۱۳۹۴ که سال بز اسم گرفته چه بر شما خواهد گذشت. همه ی مردم بی صبرانه منتظر فرا رسیدن بهار و سال […]

میتوانید فال امروز را با اسم ” فال و طالع بینی سال ۱۳۹۴ (سال بز) ” بخوانید و برای عزیزان خود ارسال کنید.

با ما همراه باشید تا از فال و طالع بینی سال تازه خود آگاه شوید و بفهمید که در سال ۱۳۹۴ که سال بز اسم گرفته چه بر شما خواهد گذشت. همه ی مردم بی صبرانه منتظر فرا رسیدن بهار و سال تازه یا همان عید باستانی نوروز هستند و به نحوی در انتظار اتفاقاتی تازه که نمیدانند به چه نحو برای آنها رقم خورده اند، اتفاقاتی که بستگی به شرایط، تلاش و کوشش فرد و تقدیر الهی دارد با اینحال در چنین موقعیتی مردم بدلیل پرسشگری در بیشتر مواقع در جستجوی فال و طالع بینی خود در آتی هستند و خیلی علاقه مند هستند که بدانند که در سالی که پیش رویشان است چه چیزهایی در انتظارشان است پیشتر سایت تفریحی و فال ایران خبر طالع بینی با مزه ای در دست شما مصرف کنندگان عزیز قرار داده تا شما قادر باشید طالع خود را با استناد به سال تولدتان ببنید و از آن لذت ببرید.

 

با این وجود جا دارد بیاد داشته باشید که تمام این ها تنها جنبه سرگرمی دارند خواندن این مطالب تنها میتواند با اسم راهنمایی برای شما رفتار کند که به شما بگوید که به چه چیزهایی توجه بیشتری داشته باشید. نکته مهم: متولدین اسفندماه هر سالی نشانه سال تولدشان با سال بعدی برابر خواهد بود. با اسم مثال اگر شما دوست عزیز متولد اسفند ۱۳۶۳ هستید جزء متولدین سال موش شمرده نمیشوید، حتی نشانه سال تولد شما گاو خواهد بود.

 

 

فال و طالع بینی متولدین سال موش (متولدین سالهای ۱۳۲۷، ۱۳۳۹، ۱۳۵۱، ۱۳۶۳، ۱۳۷۵، ۱۳۸۷)
 تفاوت بنیادی امکان دارد که در این سال برای شما صورت بگیرند. پیش از هرچیز امکان دارد به نظر بیاید که معضلات فراوانی در سر راهتان وجود دارند، با اینحال نگران نباشید، در آخر از پس همه آنها برخواهید آمد. با مردم مهمی آشنا خواهید شد که در لحظه سختی ها به شما کمک میکنند، در رابطه گرفتن با آنها درنگ نکنید. به توجه به این که محیط اطرافتان به طرز دائم در حال تغییر است، تا وقتی که قادر باشید آرامش خود را حفظ کرده و به حرکت ادامه دهید، طوفان را به سادگی پشت سر خواهید گذاشت. به نفعتان است که زیاد جلب توجه نکنید ، چرا که امکان دارد انرژی های منفی ناخواسته را نیز به زندگی خود دعوت کنید.

 

الهه عشق امسال زیاد با شما یار نیست، به ویژه آنهایی که هنوز مجرد هستند. احتمال اینکه امسال عشق زندگیتان را مشاهده نمائید خیلی کم شده و حتی اگر به کسی ابراز عشق کنید احتمال اینکه جواب نه بشنوید زیاد خواهد بود. خوب است با اطمینان و سر حوصله فرد مورد نظرتان را انتخاب کنید و با دقت در رابطه پیش بروید. برای متاهل ها شرایط حدودا ثبات خود را حفظ خواهد نمود. ایران خبر، تنها باید به خاطر داشته باشید که از کاه کوه نسازید و سر مسائل کوچک با همسرتان بحث نکنید. تا جای ممکن سعی کنید خودتان را به همسرتان نزدیک کنید و صمیمیت خود را گسترش دهید.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال گاو (متولدین سالهای ۱۳۲۸، ۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴، ۱۳۷۶، ۱۳۸۸)
امسال برای متولدین سال گاو سال بینظیری نخواهد بود و در خیلی از عرصه ها امکان دارد با سخت مواجه شوید. با اینحال روحیه خود را حفظ کرده و با دقت تصمیم گیری کنید. امسال را باید با قدم هایی کوچک با اینحال با ثبات و پشتکار به راهتان ادامه دهید. در باب با پست هایی که در شبکه های اجتماعی می گذارید دقت داشته باشید، بدلیل آنکه امکان دارد برای شما درگیری بهمراه داشته باشد. به شرط این که پایتان را به اندازه گلیمتان بلند کنید و دید مثبتی داشته باشید میتوانید این سال را بدون سخت پشت سر بگذارید.

 

با اینحال لحاظ عشقی بخت با شما یار است و مجردها امکان دارد با موردهای مناسبی برای ازدواج آشنا شوند. با این وجود خوب به دلیل آنکه امکان دارد با چند نفر دارای اختلاف آشنا شوید خوب است با دقت و مسئولیت در این عرصه تصمیم گیریرو انتخاب کنید تا هم به خودتان و هم به آنها لطمه ای وارد نشود. متاهل ها با این وجود باید دقت بیشتری به خرج دهند و با تمام توان خود از زندگی مشترک خود نگهداری کنند. با همسرتان در رابطه باشید و به ایشان اعتماد داشته باشید. امکان دارد شخص سومی بخواهد وارد رابطه شما شود، با این وجود با ذکاوت و حفظ اعتماد به همسرتان از پس آن نیز بر می آیید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه چهارشنبه 11 مرداد 1396

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال ببر (متولدین سالهای ۱۳۲۹، ۱۳۴۱، ۱۳۵۳، ۱۳۶۵، ۱۳۷۷، ۱۳۸۹)
امسال یک نگاه محافظه کارانه برای شما ثبات بهمراه خواهد داشت. خیلی جاه طلب نباشید. قدم به قدم جلو بروید و کالا تلاش خود را تجمیع کنید. اگر کارها همانگونه که تصمیم گرفته اید پیش نرفتند به دید مثبت به آنها نگاه کرده و با اسم درس و تجربه از آنها یاد کنید. از غیبت کردن شدیدا دوردستی کنید، چرا که دعواهای ناخوشایندی برای شما بهمراه خواهد داشت. اگر کسی یک راز را با شما به اشتراک گذاشت، سعی کنید که رازدار باشید و ذهن خودتان را زیاد درگیر آن نکنید.

 

برای ببرها امسال زندگی عشقی چندان خوشایند نیست. مجردها برای پیدا کردن شریک زندگی خود با سخت مواجه خواهند بود. متاهل ها هم باید توجه داشته باشند که در خوشی و در سختی بهمراه همسرشان با اسم یک زوج حرکت کنند. مشکلات اقتصادی ریشه بسیاری از ناآرامی های موجود در رابطه زناشویی شما خواهند بود. اجازه ندهید قسط ها و صورت حساب ها آرامش زندگی شما را به هم بزنند.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال خرگوش (متولدین سالهای ۱۳۳۰، ۱۳۴۲، ۱۳۵۴، ۱۳۶۶، ۱۳۷۸، ۱۳۹۰)
تمام چیزهای خوب در راه هستند! ستاره اقبال شما خواهد درخشید! احساس قدرت و اطمینان خاطر خواهید کرد و این احساس منجر به نظم و اراده شما برای رسیدن به هرچیزی که بخواهید خواهد شد. ولی باید گفت به خاطر داشته باشید که تحت هر شرایطی با منطق و آرامش رفتار کنید. تنها با یک ذهن آرام قادر اید نقشه ها و برنامه هایتان را بدون هیچ مشکلی به مرحله اجرا در آورید. سعی کنید در هر دعوایی بی طرف باقی بمانید و درگیر هیچ بحثی نشوید.

 

مجرد ها  موقعیت های فراوانی خواهند داشت. اگر به فردی علاقه دارید وقتش فرا رسیده است که عشق خود را مطرح کنید. اگر رفتاری خوب داشته باشید توجه خیلی ها را به خود جلب خواهید کرد. متاهل ها اگر به رابطه خود رسیدگی کنند و هیچ مناسبتی از نمونه تولد و سالگرد ازدواج را فراموش نکنند، سالی شیرین و آرام پیش رو خواهند داشت.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال اژدها (متولدین سالهای ۱۳۳۱، ۱۳۴۳، ۱۳۵۵، ۱۳۶۷، ۱۳۷۹، ۱۳۹۱)
سالی نسبتا خوشایند و با ثبات را پیش رو دارید. خوب است در هر عرصه ای محتاطانه قدم بردارید تا مبادا از جهت قانونی در مخمصه بیفتید. فرصت ها به راحتی به دست نمی آیند با اینحال فرشته های نگهبان شما لحظه بروز هر مشکلی آن را به فرصت مبدل خواهند کرد. کلید موفقیت شما در امسال حفظ اطمینان خاطر بالا و اراده، و به تعویق نینداختن کارها و دوردستی از تنبلی خواهد بود. ایران خبر، با حفظ موقعیت حال حاضر خود به نقطه ای نخواهید رسید، باید تلاشتان را بیشتر کنید.

 

متولدین سال اژدهای عزیز، زندگی عاطفی خیلی خوبی در سال آتی در انتظار شما نخواهد بود. شانس آشنایی شما با عشق آیندهتان خیلی زیاد نیست و در ابراز عشق به کسی که دوستش دارید نیز چندان موفق نخواهید بود. خوب است موقعیت حال حاضر خود را حفظ کنید و شانس آتی خود را به اخطار نیندازید. به خودتان وقت بدهید. اژدهای متاهل زندگی زناشویی خود را بسیار یکنواخت و کسل کننده پیدا خواهد کرد. برای مبارزه با این سخت وقت بیشتری با خانواده و دوستان بگذرانید. مواظب باشید مبادا برای فرار از این رکود راهی را انتخاب کنید که به ترکستان ختم شود!

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال مار (متولدین سالهای ۱۳۳۲، ۱۳۴۴، ۱۳۵۶، ۱۳۶۸، ۱۳۸۰، ۱۳۹۲)
خود را برای یک سال پرکار تکمیل کنید. امسال سالی غیر قابل پیش بینی و پرمشغله برای شما خواهد بود. اگر زیاد در خانه بمانید و زیاد منزل خود را ترک نکنید احتمالا موقعیت های خوب فراوانی را ازدست خواهید داد. ولی باید گفت باید دقت داشته باشید مه بهمراه فرصت ها ریسک نیز به سراغتان می آید، پس خوب است با افرادی که آشنا می شوید محتاطانه و سنجیده رفتار کنید. ایران خبر، با اینحال اگر کارها همانگونه که برنامه ریزی کرده اید پیش نرفتند احساس خستگی و دلسردی نکنید، با این وجود مواظب باشید که در این راه بیش از توانایی هایتان خودتان را خسته نکنید و استراحت کنید و به سلامتی خود آسیبی نرسانید. خوب است امسال از ورزش های آبی دوردستی کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه یکشنبه 28 خرداد 1396

 

برای مجردها نه تنها شانس پیدا کردن زوج خوب کم است، حتی حتی اگر کسی را نیز بیابند تنها به رابطه ای کوتاه مدت ختم خواهد شد. با اینحال مطمئن باشید که امسال از مجردی خود لذت خواهید برد. متاهل ها نیز امکان دارد به دلیل بی اعتمادی با مشکلاتی مواجه شوند. ولی باید گفت با اینحال اگر با نگرش مثبت پیش بروید و احساسات یکدیگر را در نظر بگیرید همه چیز رو به راه خواهد بود. احساساتتان را کنترل کنید و حرف هایی نزنید که بعدا از گفتن آنها پشیمان شوید. بخشنده باشید.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال اسب (متولدین سالهای ۱۳۳۳، ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹، ۱۳۸۱،۱۳۹۳)
از این بهتر نمی شود! سالی پر بار و پر از نعمت! شانس به شما روی آورده و در زندگی کاری و عاطفی خود بسیار موفق خواهید بود. کوشا و شجاع باشید، با تلاش کافی هیچ چیز برای شما غیر ممکن نخواهد بود. در چنین موقعیتی از جهت مالی درآمدی هنگفت نخواهید داشت، با این وجود کارها با شرایطی که انتظارش را داشتید پیش خواهند رفت. به خاطر داشته باشید که ورزش را برای حفظ سلامتیتان حتما در برنامه کاری خود قرار دهید.

 

دوران تنهایی شما به انتهای رسیده است. الهه عشق بهمراه شماست و با فردی خوب آشنا خواهید شد. از بیان احساسات خود واهمه ای نداشته باشید و پیش بروید. متاهل ها نیز بهمراه شریک زندگی خود به سوی هدفی مشترک گام برخواهند داشت و رابطه خود را به سطح تازه ای خواهند رساند و در عشقی شیرین غرق خواهند شد. تنها به خاطر داشته باشید که به جای غرغر کردن و مدیرعامل بازی در آوردن، از دعوا و مشاجره های الکی و بی فایده دوردستی کنید.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال بز و یا به روایتی سال گوسفند (متولدین سالهای ۱۳۳۴، ۱۳۴۶، ۱۳۵۸، ۱۳۷۰، ۱۳۸۲، ۱۳۹۴)
بر خلاف باور مردم، یکی شدن سال تولد با سالی که در آن هستیم لزوما به این معنا نیست که در این سال شرایط به کام شما خواهد بود. متولدین سال بز امسال با عده ای مشکلات و معضلات روبرو خواهند بود و امکان دارد ناراحتی هایی داشته باشند. حتی با بیشتر کردن تلاش خود امکان دارد چیزها به آن خوبی که فکر میکردید پیش نروند.  ولی باید گفت نباید تسلیم شوید. تمام این مشکلات موقتی هستند و با این فکر پیش بروید که در طول امسال خودتان را برای سالی سرشار از خوبی ها تکمیل می کنید.

 

در کمال تاسف باید بگوییم در زندگی عاطفی نیز امسال چیز فراوانی برای شما بهمراه نخواهد داشت. مجردها شانس فراوانی برای آشنایی با کسی که دوستش داشته باشند نخواهند داشت. حتی امکان دارد کسی که در قلب خود دوستش دارید و از عشق شما بیخبر است با شخص دیگری ازدواج کند. متاهل ها هم خوب است توجه داشته باشند که مبادا دوست هایشان رابطه زناشویی آنها را به اخطار بیندازند. ایران خبر، متاهلین سال بز امکان دارد درک کنند که رابطه شان یکنواخت شده است، برای این که با این سخت مواجه نشوید کمی هیجان به رابطه تان بدهید.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال میمون (متولدین سال های ۱۳۲۳، ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱، ۱۳۸۲)
امسال برای شما سالی پرمشغله با اینحال بسیار ثمربخش و مفید خواهد بود. برنامه شلوغی خواهید داشت، با اینحال این شلوغی از سرعت شما کم نخواهد کرد. برعکس، هرچه بیشتر کار می کنید انرژی بیشتری هم میگیرید. این فوران انرژی از جهت شغلی برای شما بسیار خوب خواهد بود، با اینحال باید به خاطر باشید که درمقایسه با افرادی که دوست دارید اهمال نکنید. باید لحظه بیشتری را با خانواده و دوستان خود بگذرانید و به آنها ارزش بدهید، چرا که آنها هستند که عرصه مساعد برای فعالیت شما را ممکن کرده و از شما خدمات رسانی میکنند و لحظه سختی ها و مشکلات همراه با شما هستند. هرچقدر هم که سرتان شلوغ باشد برای زندگی خصوصی خود باید وقت بگذارید.

برای شما هم جالب است؟ :  فال هر روزه سه شنبه 7 شهریور 1396

 

مجردها زندگی اجتماعی پر از شور و هیجان خواهند داشت و مردم فراوانی را در اطراف خودشان خواهند دید. با این وجود همین مسئله دلیل سردرگمی و عدم توانایی در تصمیم گیری برای آنها خواهد شد. افرادی که نامزد هستند به سادگی قادر اند اقدام به ازدواج کنند. متاهل ها هم امکان دارد درک کنند که به وسیله همسر خود نادیده گرفته میشوند. برای زندگی مشترکتان وقت بگذارید و علاقه و توجه بیشتری نشان دهید.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال خروس (متولدین سالهای ۱۳۲۴، ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰، ۱۳۷۲، ۱۳۸۴)
یک سال پر بار و بهمراه آرامش در انتظار شماست. چه از جهت کاری و چه از جهت عاطفی خیالتان راحت باشد، چرا که امسال در ناحیه امن به سر خواهید برد. حتی وقتی تلاش فراوانی نمی کنید و همان جایی که هستید می ایستید هم شرایط به بهتر شدن ادامه خواهد داد. در این سال به دور دنیا سفر کنید. سفر بهمراه خانواده تان رابطه شما با آنها را بهتر خواهد نمود.

 

در جستجوی همسر بسیار خوش شانس خواهید بود. تنها چیزی که امکان دارد مانع شما بشود منفعل بودن شماست. تنها کفایت می کند قدم پیش بگذارید! خروس های متاهل هم سال یک نواختی خواهند داشت. با اینحال اگر همسرتان به یکی از دوست هایش زیاد وابسته شده است احتیاط کنید، چرا که امکان دارد شخص سوم  در رابطه شما دخالت کرده و سخت ایجاد کند. سعی کنید به رابطه خود شور و هیجان بدهید. یک سفر رمانتیک انتخاب خیلی خوبی خواهد بود.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال سگ (متولدین سالهای ۱۳۲۵، ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳، ۱۳۸۵)
سال تازه امکان دارد برای شما مشکلات غیر منتظره بهمراه بیاورد، با اینحال باید خونسردی خود را حفظ کنید و با آرامش کامل از پس این مشکلات بربیایید. در حقیقت، تا وقتی که محتاط و صادق باشید، انرژی های منفی زیاد قادر به تحت تاثیر قرار دادن شما نخواهند بود. از جهت کاری، امسال نباید وارد کارهایی بشوید که در عرصه تخصص شما نیستند، اگر اینطور نباشد امکان دارد به سادگی فریب بخورید. به شرط این که نگرش مثبت خود را حفظ کنید امسال برای شما بهتر از آنچه که فکرش را می کنید خواهد بود.

 

افرادی که هنوز مجرد هستند خسته از جست و جو در جستجوی عشق حقیقی به نظر می رسند. خیالتان راحت باشد، چرا که عشق امسال درب خانه قلب شما را خواهد زد. متاهل ها امکان دارد مجبور شوند مدتی دور از هم باشند، با این وجود با دید مثبت و تلاش دوجانبه همه چیز در انتهای کار رو به راه خواهد بود.

 

فال و طالع بینی سال 1394 (سال بز)

 

فال و طالع بینی متولدین سال خوک (متولدین سالهای ۱۳۲۶، ۱۳۳۸، ۱۳۵۰، ۱۳۶۲، ۱۳۷۴، ۱۳۸۶)
امسال دنیا به کام شما خواهد بود، تمامی رویاهای شما به حقیقت خواهند پیوست. به توجه به اینکه امسال سال بز است، این خوک ها هستند که تمامی بخت و اقبال نصیبشان شده است. با کمترین تلاش، بیشترین نتیجه را به دست خواهید آورد. از جهت کاری شرایط رو به راه خواهد بود و از عده ای سرمایه گذاری های کوچکی که کرده اید سودهای کلان به دست خواهید آورد. ولی باید گفت توجه داشته باشید که این خوش شانسی در باب آرزوهای غیرمنطقی کمکی به شما نخواهد کرد. به علاوه از طرف دیگر در نظر داشته باشید که از این اقبال خود برای کمک به دیگران نیز استفاده کنید، و مطمئن باشید که نیکی شما به خودتان باز خواهد گشت.

 

از جهت عاطفی مردم مجرد متولد سال خوک در چنین موقعیتی با موردهای فراوانی مواجه می شوند، با این وجود این فراوانی انتخاب ها امکان دارد آنها را به انتخاب اشتباه بکشاند. در بیشتر مواقع در نظر داشته باشید که قبل از اقدام به هرکاری تمام جوانب را بسنجید تا مبادا درگیر مساله های غیر ضروری بشوید. متاهل ها حواسشان را جمع کنند که رابطه شان تحت تاثیر حسادت، سوءتفاهم و پیش داوری قرار نگیرد. لحظه و توجه فراوانی را صرف شریک زندگی خود بکنید و به ایشان اطمینان بدهید که قلب شما تنها به ایشان تعلق دارد.

امیدواریم طالع امروز شما خوب و در بیشتر مواقع سلامتی همراه شما باشد.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات