کد خبر : 42241
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۵۴
44 views بازدید

فخری: خسته‌ترین تیم جهان هستیم

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر فخری: خسته‌ترین تیم جهان هستیم . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرگزاری فارس: پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی در باب عملکرد این تیم در مسابقات دانشجویی اظهار داشت: ما در این آزمون‌ها دنبال این بودیم که بتوانیم یک مدال بگیریم و مکان خودمان […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر فخری: خسته‌ترین تیم جهان هستیم . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرگزاری فارس: پیمان فخری، سرمربی تیم ملی شمشیربازی در باب عملکرد این تیم در مسابقات دانشجویی اظهار داشت: ما در این آزمون‌ها دنبال این بودیم که بتوانیم یک مدال بگیریم و مکان خودمان را حفظ کنیم با اینحال باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که با ۳ مدال برگشتیم. خیلی خوشحالم که ۲ نفر از شاگردانم یعنی محمد فتوحی و محمد رهبری توانستند مدال بگیرند. 

وی ادامه داد: با این کارها نشان دادیم و ثابت کردیم شمشیربازی قائم به فرد نیست و یک کار حساب شده پشت آن می باشد و اگر مدال‌آوران و قهرمانان قبلی هم نباشند آنقدر به خودم اطمینان دارم که یک نفر می‌سازم و می‌آورم.

فخری با اشاره به اینکه ما در این آزمون‌ها در قسمت تیمی هم نائب قهرمان شدیم، تاکید کرد: کره‌ای که تیم قهرمان جهانش را کمپانی داده بود به سختی موفق شد مقابل ما پیروز شود و حتی تا امتیاز ۳۰ حدودا برابر پیش می‌رفتیم.

سرمربی تیم ملی شمشیربازی سابر در باب ادامه برنامه‌ها، گفت: تیم ما هم اینک خسته‌ترین تیم جهان است چون مسابقات فراوانی را پشت سر قرار داده است. هنوز بچه‌ها در استراحت مطلق هستند و از اواسط مهرماه کارمان را شروع می‌کنیم. اولین رقابت ما جام جهانی الجزایر است که آبان ماه برگزار می‌شود و تا انتهای سال ۴ جام جهانی دیگر را پیش رو داریم. 

برای شما هم جالب است؟ :  فرنگی‌کاران ایران در جهانی پاریس واضح شدند

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات