کد خبر : 33686
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۷
14 views بازدید

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (تصویر)

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (تصویر)   در این نوشته مهم شما را از یک سری افشاگری ها به وسیله بازیگران مطرح سینما آگاه میسازیم مافیا در سینما و تلویزیون، […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (تصویر) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (تصویر)

 

در این نوشته مهم شما را از یک سری افشاگری ها به وسیله بازیگران مطرح سینما آگاه میسازیم مافیا در سینما و تلویزیون، انتخاب بازیگر در مهمانی ها و دورهمی های تهیه کننده ها، پیشنهادهای غیراخلاقی و هزاران گلایه دیگر، حرف هایی هستند که این ایام از زبان برخی از بازیگران که از صحنه به دور مانده اند و توصیه بازی نداشته اند، شنیده می شود. آنها که ادعا دارند تمام بیکاری های شان به خاطر بی اخلاقی های عرصه هنر است و نه آن چیزی که ممکن است نامش را تلاش یا شایستگی کمتر می شود گذاشت.

 

بازیگرانی که اغلب در روزگار شرایط اقتصادی خوب تلویزیون و با سریال های نود قسمتی چهره شدند با اینحال اکنون و در دوران رکود و بی پولی صدا و سیما به بن بست خورده اند و دائم این بیکاری را به همه چیز ربط می دهند و غر می زنند. از بی اخلاقی می گویند و دلیل بیکاری شان را تنها و تنها «نه» گفتن به پیشنهادهای غیراخلاقی تهیه کننده ها ذکر می کنند.با استناد به این شرایط با اینحال برخی از بازیگران هم هستند

 

که از این غر زدن ها آشفته می شوند و مانند رویا تیموریان می گویند این مسائل مانند مسائل خانوادگی است که باید درون خانواده سینما و تلویزیون حل شود و نباید به بیرون درز بیابد؛یا مانند ستاره اسکندری از همکاران شان گله می کنند که «بازیگران تا وقتی سر کار هستند و شرایط خوب است، انتقاد نمی کنند با اینحال به محض اینکه بیکار می شوند شروع به غر زدن کرده و حرف های باورنکردنی و غریب می زنند که فساد، سینما و تلویزیون را گرفته است.»

 

پرستو صالحی

 

 

از مین هنرپیشه های زن، ایشان اولین نفر بود که پیرامون بی اخلاقی های برخی از تهیه کننده ها نوشت و با گفتگو ای که با خبرگزاری فارس انجام داد، بارقه انتقاد ها و انتقادهای اینچنینی بعد را زد. بازیگر سریال «پایین آسمان شهر» در فروردین سال ۹۱ در فیس بوکش نوشت: «به یک تهیه کننده مشهور از سر درد دل گفتم دلم یه کار طولانی می خواد. گفت: اونی ام که بهت کار طولانی بده حال طولانی می خواد…

برای شما هم جالب است؟ :  نمونه های دلچسب از مانتوی بازیگران در جشن حافظ

 

من هنوز ایمان دارم که تو هنر مقدس هفتم، هستند انسان هایی که بی درخواست و نیاز و … تنها و تنها به کارشون فکر می کنن و بس و متاسفم از وجود افرادی که هنر پاک آریایی رو با ناحیه ۱۰ قدیم تهران اشتباه گرفتن…»صالحی بعد از این نوشته دیگر در فیلم و سریالی دیده نشد. ایشان قبل از آن، بازی در فیلم های کارگردانانی مانند بهمن فرمان آرا، مسعود کیمیایی، فرامرز قریبیان در سینما و قاسم جعفری، حسن هدایت، جواد رضویان، مهران غفوریان و … در تلویزیون را در کارنامه اش داشت.

 

فقیهه سلطانی

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

موج تازه صحبت پیرامون مافیا و فساد، بعد از خروج بازیگر درجه سومی مانند صدف طاهریان از کشور شکل تازه ای به خود گرفت. این بازیگر که با بازی در نقش های فرعی برخی فیلم های تجاری به عرصه سینما معرفی شده بود، بعد از خروجش از کشور پیرامون پیشنهادهای غیراخلاقی در محیط سینما و تلویزیون ایران به بازیگران زن گفت. بعد از ایشان فقیهه سلطانی، بازیگر سینما و تلویزیون با تایید بخشی از سخنان صدف طاهریان نوشت: «خانم صدف طاهریان …

 

حرف های شما در باب عده فراوانی از دست اندرکاران سینمای ما در کمال تاسف، در کمال تاسف و در کمال تاسف، بطور کلی درست و مورد تایید است.»بازیگر فیلم صورتی بعد از این هم بیکار ننشست و نامه ای را که به امضای ۳۰ نفر از بازیگران زن تلویزیون رسیده بود پخش کرد. نامه ای که ماه ها قبل برای مدیران ارسال شده بود با اینحال تا وقتی که در یک روزنامه پخش نشد، اثری نداشت. بعد از انتشار این نامه، اصغر پورمحمدی در نشست ای با این بازیگران برای حل مشکلات آنها قول های مساعدی داد.

 

در بخشی از این نامه سرگشاده، خطاب به معاون سیما آمده بود: «امیدواریم شما برادر عزیز دلیل حضور این مردم را در لباس مقدس بازیگر که روز به روز به تعداد آنها اضافه می شود، بدانید… امیدواریم شما برادر عزیز از پشت صحنه ناسالم و غیرمطلوب اکثر برنامه های تلویزیونی باخبر باشید. از روابط آلوده و مافیای توانمند عده ای بی صلاحیت و شهوت پرست که روز به روز به نفوذ و قدرت ایشان برای وارد کردن چنین افرادی در صحنه مقدس تلویزیون اسلامی اضافه می شود، مطلع باشید…!»

برای شما هم جالب است؟ :  چهره جوان و زیبای بازیگر زن خارجی در 58 سالگی

 

السا فیروز آذر

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

فیروز آذر که بازیگری را از هفت سالگی با بازی در فیلم های خاله اش، تهمینه میلانی شروع کرده بود، غیر از میلانی تنها با قاسم جعفری، علی عبدالعلی زاده و ابوالحسن داودی هم کاری کرده. ایشان در گفتگویی پیرامون بی اخلاقی در محیط سینما گفت: «با عده بسیاری از کارگردانانی روبرو هستیم که به جای آنکه بازیگران شایسته را در تئاتر یا فیلم های شایسته و کلاس های آموزشی جستجو کنند یا حداقل با تست گرفتن و آگاهی از استعداد مردم، آنها را شناسایی کنند،

 

در محافل و مهمانی ها در جستجوی کشف بازیگر هستند که مسلما به این بی اخلاقی دامن می زنند.برای این قبیل کارگردانان فرق نمی کند که طراح صحنه یا فیلمبردار و دیگر عوامل چه میزان خلاق و حرفه ای هستند حتی بیشتر حواشی کار برای شان مطرح بوده و در این اندیشه اند که تا چه میزان این مردم پایین دست می توانند کمبودهای روحی، روانی، جنسی و مالی آنها را تامین کنند.» ایشان از سال ۸۹ تا امروز جلوی دوربین هیچ کارگردانی حاضر نشده است.

 

ساناز سماواتی

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

این بازیگر که مدت هاست در فیلم و سریالی دیده نشده، پیرامون علل این کم کاری بیان میکند: «شرایط الان با بیست و خرده ای سال پیش دارای اختلاف شده. من با تحصیلاتی که داشتم وارد این حرفه شدم و الان شما می بینید یک شبه یک آقا پسر یا یک خانم یا پول می دهد نقش را می خرد یا با حضور در مهمانی ها و پارتی ها وارد برنامه ها می شود. اکثر فیلم ها این طور شده. تهیه کننده نقش را می فروشد، بیان میکند من ۳۰۰ میلیون تخمین زده بودجه ام است، ۱۰۰ یا ۱۵۰ میلیون می گیرم دو نقشم را می فروشم. الان در این حرفه ملغمه ای شده که من ترجیح می دهم کار نکنم چون کار هم که می کنی، پول نمی دهند.»

 

مرجان محتشم

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

محتشم نیز از دیگر بازیگرانی است که خود را از حرفه بازیگری کنار کشیده است و بیان میکند از روش دیزاین داخلی امرار معاش می کند. بازیگر سریال پربیننده «بعد از باران» در این عرصه بیان میکند: «شهرت بین مردم چیزی نیست که بتوان به سادگی آن را به چنگ آورد با این وجود در کمال تاسف عده ای ستارگان به دلیل ابزار شدن و ارتباطات غیراخلاقی که دلیل شرمندگی و تاسف است پرطرفدار شده اند که به باور من این شهرت نیست. جایی برای افرادی که بخواهند با باور به خدا در عرصه سینما فعالیت سالم داشته باشند نیست و در کمال تاسف برعکس، افرادی که تن به ارتباطات نامشروع می دهند، در این عرصه بالا می روند.»

برای شما هم جالب است؟ :  تصویر هایی از جشن تولد لاکچری لیلا اوتادی

 

صبا کمالی

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

صبا کمالی نیز مدتی قبل در انتقاد به موقعیت حال حاضر سینمای ایران از فعالیت های هنری انصراف داد. این هنرپیشه سینما گفت: «من وقتی وارد این عرصه شدم شرایط خیلی محترمانه تر بود. شرایط هنر درمقایسه با چند سال واپسین چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ اخلاقی خیلی بهتر بود با این وجود چند سالی است که شرایط به گونه دیگری است. امیدوارم شرایط درست شود با اینحال باید بگویم که من بابت هر جواب ردی که به توصیه وقیحانه تهیه کنندگان داده ام آنها مرا پنج سال به عقب پرت کردند. یک مشت موجودات حقیر که اسم دیگری را روی آنها نمی توان گذاشت.»

 

شاهرخ استخری

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

 

بازیگر سریال دلنوازان از معدود مردها بازیگر است که پیرامون این مسائل حرف زده است. ایشان که کارش را با بازی در چند فیلم و تله فیلم شروع کرد و سپس با سریال تلویزیونی دلنوازان به شهرت رسید، پیرامون ابتذال در سینما گفت: «خیلی از جاها دعوت شدم که نرفتم. اگر می رفتم ممکن است بد هم نمی شد. آنقدر این حاشیه ها را بلد هستم که همین الان یک بازیگر جوانی که اول راه است و حاضر است هر کاری بکند، به من نشان بدهید تا به ایشان بگویم چه کار کند تا بتواند ستاره سینما شود. خیلی هم نیاز به استعداد ندارد، ممکن است یک خانه مجردی به کارش بیاید.»

 

فساد در سینما ایران از زبان این بازیگران مطرح (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات