کد خبر : 22099
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۲۱
13 views بازدید

فیلمی که ابهامات فوت کیارستمی را روشن می کند

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها فیلمی که ابهامات فوت کیارستمی را روشن می کند. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. سینما سینما: بهمن کیارستمی فرزند فیلمساز مشهور عباس کیارستمی٬ با پخش سندی مطرح کرد فیلمی از لاپاروسکوپی کیارستمی موجود است که می‌تواند ابهامات مرتبط به قصور پزشکی را در پرونده پزشکی این فیلمساز برطرف کند. در آستانه […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها فیلمی که ابهامات فوت کیارستمی را روشن می کند. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

سینما سینما: بهمن کیارستمی فرزند فیلمساز مشهور عباس کیارستمی٬ با پخش سندی مطرح کرد فیلمی از لاپاروسکوپی کیارستمی موجود است که می‌تواند ابهامات مرتبط به قصور پزشکی را در پرونده پزشکی این فیلمساز برطرف کند.

در آستانه یک ساله شدن وداع با کیارستمی بهمن فرزند دوم این سینماگر٬ از وجود فیلمی خبر داده است که در آن نتیجه لاپاروسکوپی قابل دیدن است. این فیلم با اسم سندی می‌تواند در دست صاحبنظران قرار گیرد و روشن کند آنچه در باب بیماری کیارستمی ادعا شده٬ صحت داشته یا نه. به علاوه از طرف دیگر این فیلم می‌تواند نشان دهد٬ با استناد به نتیجه درمان این فیلمساز٬ آیا در مسیر درمان ایشان قصور پزشکی رخ داده است یا نه؟

به ذهن خطور میکند سندی که بهمن اخیرا رو کرده٬ می‌تواند جواب پرسشی باشد که در یک سال قبلی ذهن بسیاری از دوستداران این سینماگر مطرح را درگیر کرده است.

عباس کیارستمی چهاردهم تیرماه سال ۱۳۹۵ بعد از نزدیک پنج ماه بیماری از دنیا رفت. فورا بعد از درگذشت ایشان٬ به درخواست خانواده این فیلمساز پرونده پزشکی ایشان مورد بررسی قرار گرفت و اخباری که در این مدت از این پرونده پخش شده٬ مورد استقبال گسترده نشریهها قرار گرفته است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  محمدرضا فروتن به «آقای سانسور» پیوست
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات