کد خبر : 22639
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱:۰۴
13 views بازدید

قاتل فراری کازرونی در سمنان دستگیر شد

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قاتل فراری کازرونی در سمنان دستگیر شد. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری مهر: سرهنگ  محمد اسماعیل حداد بعدازظهر چهارشنبه در تشریح خبر دستگیری قاتل کازرونی در سمنان در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، ابراز داشت: در پی اطلاع از وقوع یک فقره قتل در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کازرون […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قاتل فراری کازرونی در سمنان دستگیر شد. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری مهر: سرهنگ  محمد اسماعیل حداد بعدازظهر چهارشنبه در تشریح خبر دستگیری قاتل کازرونی در سمنان در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه، ابراز داشت: در پی اطلاع از وقوع یک فقره قتل در یکی از روستاهای اطراف شهرستان کازرون از توابع استان فارس ماموران پلیس آگاهی استان سمنان از قبیل تمامی کشور برنامه کنترل و مراقبت محورهای اصلی کشور را در مسیر پیش روی خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: همزمان با اجرای این برنامه ماموران پلیس آگاهی به یک خودرو که همگی از اتباع افغان بودند مشکوک شده و در بررسی از مدارک آنها متوجه فردی شدند که مشخصات وی با مشخصات قاتل کازرونی مشابهت داشت .

ریس پلیس پیشگیری استان سمنان ادامه داد: در بازجویی های فنی کارآگاهان پلیس آگاهی از فرد ذکر شده به قتل صاحبکار خود در روستای دریس کازرون اقرار کرد.

حداد دلیل و انگیزه قاتل را انتقام جویی قاتل از صاحبکار خود مطرح کرد و گفت: قاتل که فردی ۱۹ ساله از اتباع افغان است، روز عید سعید فطر با یک قبضه چاقو که از قبل تهیه کرده، به مغازه صاحبکار خود که مردی ۵۰ ساله بود رفته و تعداد سه ضربه به بدن مقتول وارد و از محل متواری می شود و هم اینک هم بهمراه تمام عضو های خانواده خود قصد خروج از کشور را داشت که در تور ایست و کنترل پلیس سمنان دستگیر شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم بعد از طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی قرار گرفت.

برای شما هم جالب است؟ :  سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گچساران

کشف ۲۲ فقره سرقت در گرمسار

مدیرعامل پلیس آگاهی استان سمنان به علاوه از طرف دیگر از شناسایی و دستگیری سارقی سابقه دار و اقرار به ۲۲ فقره انواع سرقت در شهرستان گرمسار خبرداد و اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهر گرمسار، ماموران پلیس آگاهی برای تحقیق و مطالعه صحنه جرم به محل اعزام شدند.
حداد اضافه کرد: بررسی های ابتدایی، از سرقت یک واحد ساختمان مسکونی بدون هیچگونه تخریبی حکایت می کرد.

وی با اشاره به اعمال اطلاعاتی و بررسی ها گسترده پلیس در این راستا گفت: ماموران با کمک  ابزارهای نوین و سود گیری از شگردهای ویژه پلیسی ردپایی از یک مجرم سابقه دار و معتاد را در این پرونده کشف کردند.

وی تصریح کرد: بعد از هماهنگی های ضروری قضائی، متهم در یکی از روستاهای گرمسار و در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

مدیرعامل پلیس پیشگیری استان سمنان با بیان اینکه مجرم در مواجهه با مستندات محکم پلیس به ۲۲ فقره انواع سرقت اقرار کرد، اضافه کرد: سارق انگیزه خود از ارتکاب به سرقت ها را، تامین هزینه اعتیادش به موادمخدر مطرح کرد.

حداد ادامه داد: متهم حتی به دوستش هم که به ایشان پناه داده بود رحم نکرده و با تولید کلید منزل وی، به خانه ایشان دستبرد زده بود.

مدیرعامل پلیس آگاهی استان سمنان در انتهای بر رعایت هشدارهای پلیس و اصول ایمنی و حفاظتی از جانب عموم شهروندان تاکیدکرد و گفت: توجه به این نکات، دست سارقان و سودجویان را از دارایی های شهروندان کوتاه می کند.

برای شما هم جالب است؟ :  غرق شدن جوان 18 ساله در سد آناهیتا

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات