کد خبر : 21534
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۰:۵۲
15 views بازدید

قتل خواهرزن سابق در یک اقدام جنون آمیز

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قتل خواهرزن سابق در یک اقدام جنون آمیز. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: با استناد به گفته پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمید فتاحی اظهار داشت: ساعت ۱۱: ۴۰ قبل از ظهر امروز وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل به پلیس گزارش داده شد که فورا اکیپی از مأموران […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قتل خواهرزن سابق در یک اقدام جنون آمیز. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: با استناد به گفته پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حمید فتاحی اظهار داشت: ساعت ۱۱: ۴۰ قبل از ظهر امروز وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل به پلیس گزارش داده شد که فورا اکیپی از مأموران کلانتری ۱۱ و پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.

وی اضافه کرد: بررسی‌های ابتدایی پلیس واضح کرد مردی که در یک سال قبلی به دلیل اختلافات خانوادگی زنش را طلاق داده بود ‌قصد داشت به زور اسلحه همسر سابقش را راضی به زندگی مجدد با خود کند که این رفتار جنون‌آمیز با مرگ خواهر همسر سابقش همراه شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام عنوان کرد: متهم به قتل که از جواب رد همسر سابقش به خشم آمده بود به وسیله اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی کرد که در این بین خواهر زن سابقش به دلیل اصابت گلوله جان باخت.

‌فتاحی تصریح کرد: متهم به قتل که از محل متواری شده با تلاش مأموران پلیس آگاهی استان و انتظامی شهرستان به دره در کمتر از ۲ ساعت در شهرستان به دره دستگیر شد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  فیلمی از حریق سوزی در شمال بزرگراه یادگار امام
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات