کد خبر : 41759
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
1 views بازدید

قتل مرد جوان با ۶ گلوله در استودیو ضبط صدا

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قتل مرد جوان با ۶ گلوله در استودیو ضبط صدا. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: ساعت ۱۷:۴۵ روز قبلی (۹ شهریور) مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر خبر قتل مرد جوانی را در جنوب پایتخت به بازپرس کشیک قتل مطرح کردند. دقایقی بعد از مطرح خبر، سجاد منافی‌آذر بازپرس امور […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه قتل مرد جوان با ۶ گلوله در استودیو ضبط صدا. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: ساعت ۱۷:۴۵ روز قبلی (۹ شهریور) مأموران کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر خبر قتل مرد جوانی را در جنوب پایتخت به بازپرس کشیک قتل مطرح کردند.

دقایقی بعد از مطرح خبر، سجاد منافی‌آذر بازپرس امور جنایی تهران بهمراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و صاحبنظران پزشکی قانونی در صحنه جرم که یک استودیو ضبط صدا بود، حاضر شده و سرگرم بررسی ها شدند.

بررسی ها ابتدایی حاکی از آن بود که مقتول مرد ۲۳ ساله‌ای است که با شلیک گلوله به قتل رسیده و حدود یک ساعت از لحظه مرگش می‌گذرد.

یکی از دوستان مقتول که پلیس را در جریان قتل گذاشته بود، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: برای دیدن دوستم به استودیو آمدم، با اینحال با جسد بی‌جان و غرق در خون وی مواجه شده و پلیس را در جریان قرار دادم.

از آنجایی که صحنه جرم یک استودیوی ضبط صدا بود و با استناد به دیزاین‌اش، صدا از آن خارج نمی‌شد، کسی صدای شلیک گلوله را نشنیده بود.

نتیجا با دستور سجاد منافی‌آذر بازپرس ویژه قتل پایتخت، جسد مقتول به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی ها برای شناسایی متهم یا متهمان این پرونده ادامه دارد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  مرگ کارگر معدن در اثر سقوط سنگ 2 تنی
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات