کد خبر : 27083
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱
13 views بازدید

قطر، ۴ هزار گاو شیرده از آلمان وارد می کند

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه قطر، ۴ هزار گاو شیرده از آلمان وارد می کند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ایرنا: نشریه آلمانی’اشپیگل’نوشت:قطر در پی تحریم همسایگانش، تعداد ۴ هزار گاو شیرده را برای تامین شیر تازه مردم این کشور از آلمان وارد می کند. با تحریم قطر از جانب […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه قطر، ۴ هزار گاو شیرده از آلمان وارد می کند. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ایرنا: نشریه آلمانی’اشپیگل’نوشت:قطر در پی تحریم همسایگانش، تعداد ۴ هزار گاو شیرده را برای تامین شیر تازه مردم این کشور از آلمان وارد می کند.

با تحریم قطر از جانب کشورهای همسایه به رهبری عربستان با سخت تامین لبنیات شهروندان خود مواجه شده است وبرای مقابله بااین سخت، اکنون گاوهای آلمانی را وارد می کند.به علاوه از طرف دیگر یک مزرعه دار مجارستانی ۱۶۵ گاو شیرده را با هواپیما به دوحه فرستاده است.

این نشریه آلمانی اضافه کرد:این گاوها، گاوهای ایالت هولشتاین آلمان هستند.بخش بزرگی ازمحصولات لبنی قطر را کشورعربستان تامین می کرد. با اینحال هم اینک این تولیدات به وسیله ترکیه تامین می شود.

این نشریه آلمانی اضافه کرد: قطر با اینکه کشور کوچکی است، با اینحال بسیار ثروتمند بوده و ذخایر مالی به ارزش ۳۴۰ میلیارد دلار دارد.

از این جهت گزارش، کمپانی ‘بالادنا’ آلمان درحال تولید مکانی برای نگهداری و پرورش این گاوها است. به گفته سخنگوی این تولیدکننده آلمانی حیوانات بعدی در هفته آتی به این کشور فرستاده می شوند.

اشپیگل اضافه کرد : به غیر از آلمان ، گاوهای شیرده از آمریکا و استرالیا به قطر ارسال می شوند و دوحه می خواهد از ماه های آتی تولیدات لبنی خود را خود تامین نماید.

چهار کشور عربستان سعودی ، امارات، بحرین و مصر، در ۱۵ خردادماه ۹۶ با ادعای خدمات رسانی دوحه از تروریسم و افراط گرایی، روابط دیپلماتیک خود را با قطر قطع کردند و مرزهای زمینی، دریایی و هوایی خود را به روی این کشور بستند.

برای شما هم جالب است؟ :  مرغ گران شد

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات