کد خبر : 12671
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۹
26 views بازدید

لباس عروس ویژه هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (عکس ها)

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم لباس عروس ویژه هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (عکس ها) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. لباس عروس ویژه هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده هانیه غلامی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران بتازگی ازدواج کرده […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم لباس عروس ویژه هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (عکس ها) که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

لباس عروس ویژه هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده هانیه غلامی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران بتازگی ازدواج کرده است این بازیگر دلچسب و مشهور عکس هایی از مراسم ازدواج خود و لباس عروسی زیبایش را پخش کرد .  هانیه غلامی بازیگر ۲۳ ساله کشورمان تصویر هایی از مراسم عقد خود را بهمراه همسرش پخش کرد.

 

هانیه غلامی بازیگر کشورمان تصویر هایی از مراسم عقد خود را پخش کرد.این بازیگر ۲۳ ساله اخیرا ازدواج کرده است و تصویر هایی از خودش و همسرش را پخش کرده است.

 

 

هانیه غلامی و همسرش

 

لباس عروس خاص هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (تصاویر)

 

 لباس هانیه غلامی در مراسم عقدش

 

لباس عروس خاص هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (تصاویر)

 

تصویر هانیه غلامی و همسرش

 

لباس عروس خاص هانیه غلامی بازیگر در روز ازدواج (تصاویر)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  عکسهای تازه بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات