خبرهای ویژه

» اجتماعی » لحظه مراسم تشییع دانش آموزان هرمزگانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۱۹:۴۷

لحظه مراسم تشییع دانش آموزان هرمزگانی

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه لحظه مراسم تشییع دانش آموزان هرمزگانی. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم. خبرگزاری ها: استاندار هرمزگان گفت: بعد از وقوع حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگان، بهمراه چندین عدد از مدیران استان به شهرستان داراب عزیمت کردیم و نشست […]

لحظه مراسم تشییع دانش آموزان هرمزگانی

در اخرین اخبار اجتماعی خبری پخش شده مبنی بر اینکه لحظه مراسم تشییع دانش آموزان هرمزگانی. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اخباراجتماعی روز پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: استاندار هرمزگان گفت: بعد از وقوع حادثه واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگان، بهمراه چندین عدد از مدیران استان به شهرستان داراب عزیمت کردیم و نشست ویژه شورای مدیریت بحران در این شهرستان تشکیل شد و رسیدگی به مصدومین و حادثه دیدگان با بسیج تمامی قابلیت ها صورت گرفت.

جاسم جادری در برنامه گفتگوی خبری سیمای مرکز خلیج فارس ضمن ابراز همدردی با خانواده های حادثه دیدگان و جان باختگان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی، عنوان کرد: از این حادثه نمی توان به راحتی گذشت و نیاز است مدیران مربوطه از نمونه سازمان دانش آموزی و آموزش و پرورش درمقایسه با آن پاسخگو باشند .

وی ادامه داد: بعد از بروز این حادثه استاندار فارس و فرماندار داراب تمامی اعمال و کمک ها را جهت رسیدگی به حادثه دیدگان انجام دادند و سه بالگرد نیز جهت انتقال مصدومان اعزام شد.

استاندار هرمزگان اضافه کرد: باید مراقبت بیشتری در این خصوص صورت می گرفت چون دانش آموزان امانتی در دست مدیران مربوطه بودند و امیدوارم این حادثه درس عبرتی برای افرادی باشد که دانش آموزان را به اردو می فرستند و از این پس دانش آموزان را شبانه اعزام نکنیم .

جادری گفت: بعد از وقوع این حادثه بنده بهمراه چندین عدد از مدیران استان به شهرستان داراب عزیمت کردیم و نشست ویژه شورای مدیریت بحران در این شهرستان تشکیل شد و رسیدگی به مصدومین و حادثه دیدگان با بسیج تمامی قابلیت ها صورت گرفت .

برای شما هم جالب است؟ :  جواب منفی تست زن باردار مشکوک به تب کریمه

وی با بیان اینکه افکار عمومی مردم ایران و مخصوصا هرمزگان از این حادثه متاثر شده است، اظهار کرد: در این راستا روز شنبه را در هرمزگان عزای عمومی مطرح کردیم تا در غم داغداران این حادثه شریک باشیم .

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع پیکرهای دانش آموزان جان باخته در این حادثه از ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۱ شهریور از گلزار شهدای بندرعباس برگزار می شود و از عموم مردم دعوت می کنم تا جهت ابراز همدردی با خانواده های حادثه دیده در این مراسم حضور یابند .

جادری به علاوه از طرف دیگر گفت: تمامی خدمات درمانی معرفی شده به مصدومان و حادثه دیدگان رایگان بوده و هیچ هزینه ای به آن تعلق نمی گیرد .

به نوشته ایسنا، اتوبوس حامل دانش آموزان استان هرمزگان که قصد داشتند در اردوی ملی فرزانگان در شیراز کمپانی کنند، بامداد جمعه ۱۰ شهریور در شهرستان داراب استان فارس واژگون شد که بر اثر آن جمعی از دانش آموزان جان باختند و تعداد دیگری نیز دچار مصدومیت شدند.

لینک خبر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی
تبلیغات