خبرهای ویژه

» حوادث » لغزندگی کمربندی بومهن حادثه آفرید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۸

لغزندگی کمربندی بومهن حادثه آفرید

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه لغزندگی کمربندی بومهن حادثه آفرید. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری مهر: ۳ ابزار خودرو پژو ۲۰۶، پراید و نیسان، دقایقی پیش با یکدیگر برخورد کردند. مدیرکل پلیس راه شرق استان تهران در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: این تصادف تلفات […]

لغزندگی کمربندی بومهن حادثه آفرید

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه لغزندگی کمربندی بومهن حادثه آفرید. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری مهر: ۳ ابزار خودرو پژو ۲۰۶، پراید و نیسان، دقایقی پیش با یکدیگر برخورد کردند.

مدیرکل پلیس راه شرق استان تهران در گفتگو با خبرنگار اظهار داشت: این تصادف تلفات جانی نداشته و تنها خسارات مالی به خودروها وارد شده است.

سرهنگ سیاوش محبی با بیان این که این حادثه در محور دماوند به تهران و کمربندی بومهن رخ داد، اضافه کرد: در اثر ریختن گازوئیل از خودروی حامل سوخت این محور لغزنده شده است.

وی اضافه کرد: هم اینک هماهنگی های ضروری برای ریختن خاک در جاهای لغزنده و کاهش لغزندگی انجام شده است، با اینحال ضروری است رانندگان در مواقع عبور از این منطقه با سرعت پایین حرکت کنند تا از حوادث رانندگی جلوگیری شود.

با استناد به مشاهدات عینی خبرنگار مهر، تصادف ذکر شده باعث ایجاد ترافیک سنگین در این کمربندی شده بود که با مدیریت پلیس راه، هم اینک سخت ترافیکی مرتفع شده است.

منبع خبر

برای شما هم جالب است؟ :  تصادف دلخراش در کندوان؛ 2 سرنشین سوختند

برچسب ها : , ,
دسته بندی : حوادث
تبلیغات