کد خبر : 35347
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۵۴
5 views بازدید

لوزانو: با ایرانی‌ها قهر نیستم

در خبری ورزشی نقل شده است که لوزانو: با ایرانی‌ها قهر نیستم .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. ایسنا: سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: به خاطر مسابقات متعدد کمی خسته هستیم.  رائول لوزانو بعد از پیروزی برابر قزاقستان در انتخابی والیبال جهان در نشست خبری انتهای بازی پیرامون این برد اظهار کرد: ما خیلی خوشحالیم که توانستیم در این بازی سخت […]

در خبری ورزشی نقل شده است که لوزانو: با ایرانی‌ها قهر نیستم .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

ایسنا: سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: به خاطر مسابقات متعدد کمی خسته هستیم.

 رائول لوزانو بعد از پیروزی برابر قزاقستان در انتخابی والیبال جهان در نشست خبری انتهای بازی پیرامون این برد اظهار کرد: ما خیلی خوشحالیم که توانستیم در این بازی سخت برابر قزافستان به پیروزی برسیم. قزاقستان تیم خوبی است و رقابت های قهرمانی آسیا را هم با موفقیت بزرگی به انتهای رساند.

ایشان ادامه داد: امروز در دریافت خیلی خوب بودیم و تلاش کردیم آنالیزهایمان از حریف را در زمین به اجرا در بیاوریم. ما مسابقات متعددی را پشت سر گذاشتیم و این کمی دلیل خستگی بازیکنان شده است. در کل مسابقات انتخابی قهرمانی جهان برای ما ارزش فراوانی دارد و با تمام توان به مصاف حریفان می رویم.

لوزانو پیرامون در جواب به پرسش خبرنگار پیرامون رفتنش از ایران و اینکه آیا با ایرانی ها قهر است، گفت: من خیلی خوشحالم که به ایران بازگشته‌ام. در مدتی که ایران بودم برایم از جهت حرفه ای دوران بسیار درخشانی را پشت سر گذاشتم. روز قبل (پنج شنبه) با عده ای از بازیکنان ایران که آشنایی داشتم دیدار کردم و با هم گپ زدیم. اینکه من کم حرف می‌زنم به خاطر آن است که من به مترجم نیاز دارم و ممکن است بدین جهت احساس می‌کنید من کم حرفم با این وجود چنین موضوعی صحت ندارد.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
برای شما هم جالب است؟ :  ویلیامز باعث مرگ یک نفر شد
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات