کد خبر : 41323
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷
17 views بازدید

لیفت با نخ سیلوئت

در گروه سلامت عمومی مقاله ای برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر مقرر کرده ایم با اسم لیفت با نخ سیلوئت .پیشتر با این مقاله در خدمت شما هستیم. امروزه لیفت صورت در مقایسه با قبل علاقه مندان فراوانی را به خود جلب کرده است؛ چرا که دیگر خبری از جراحی های سنگین و دردآور نیست و با پیشرفت علمی می توان با نخ […]

در گروه سلامت عمومی مقاله ای برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر مقرر کرده ایم با اسم لیفت با نخ سیلوئت .پیشتر با این مقاله در خدمت شما هستیم.

امروزه لیفت صورت در مقایسه با قبل علاقه مندان فراوانی را به خود جلب کرده است؛ چرا که دیگر خبری از جراحی های سنگین و دردآور نیست و با پیشرفت علمی می توان با نخ های ویژه پوست صورت را لیفت کرد. ممکن است اسم  لیفت با نخ سیلوئت را زیاد شنیده باشید و کنجکاو باشید که به چه نحو این شیوه ادعا بدون درد و خون ریزی توانایی دارد صورت شما را جوان تر از قبل کند؟! دکتر عباس خیرخواه کارشناس پوست، مو و زیبایی در باب این شیوه مخصوصا لیفت با نخ سیلوئت شرح می دهد.

تاریخچه سیلوئت

این نخ پر کاربری ترین نخ حیطه زیبایی برای انجام رفتار لیفتینگ است در سال  ۲۰۰۵ فردی بنام کلوستر از نخ هایی یک جهته از نوع پروپیلن برای لفتینگ استفاده کرد سپس مطالعاتی علمی پیرامون مزایا و عوارض ان انجام شد. سالها بعد پزشک دیگری بنام سولامانتزه انواع باربد دو جهته را جهت پیشگیری و افزایش پتوز ها یا افتادگی های پوستی بررسی کرد BiDEIRECTIONAL BARBEDتحقیقات و بررسی ها  برای ابداع شیوه غیرجراحی به ابداع نوع دیگری  نخ لیفت بنام APTOS SUTURE منجر شد.

معایب چون

– عدم ماندگاری طولانی

– مهاجرت نخ

– قابل لمس بودن نخ

– یا خروج آن را بدنبال داشت

نخ آپتوس از پروپیلن غیر قابل جذب ساخته شده بود باز هم خیلی مورد قبول قرار نگرفت.

چرا  لیفت با نخ سیلوئت را جوانسازی بدون جراحی تهاجمی می نامند؟

از آنجاییکه با راهی بسیار کم تهاجم به پزشک شما اجازه می دهد با هنری ویژه پوستتان را تنها در ۳۰ دقیقه  بالا بکشد  این تکنولوژِی خارق العاده با اینحال حقیقی بوده و پنجره ایی تازه را در علم زیبایی رو به شما باز نموده است،  لیفت با نخ سیلوئت هیچ مدلی اسکاری بر جای نگذاشته وبه شکلی موفقیت آمیز در تمام فضاهای صورت و گردن قابل استفاده بوده و ظاهری جوانتر به فرد می دهد مدت لحظه افزایش ناچیز بوده و بیمار سریعا به زندگی اجتماعی خود باز می گردد.

برای شما هم جالب است؟ :  تمرین هایی ساده برای اینکه راحت تر بخوابید

چه موقع من نیاز به بهره برداری از  لیفت با نخ سیلوئت  دارم؟

با گسترش سن کم کم لک ها و چروک های پوستی پدیدار شده و بافت پایین پوستی شامل عضله و چربی بررسی می رود و خطوط پوستی عمیق می شوند عامل آن کاهش تولید کلاژن نوع یک است که با این روند زوایا و برجستگی های صورت رو به صاف شدن می روند و الاستیسیته یا توانایی کشسانی پوست کاهش می یابد خط خنده عمیق تر شده و پلک ها و گوشه های دهان دچار افتادگی می شوند و به چهره شخص ظاهری منفی و خسته می دهند.

خوب است به هر میزان زودتر از نخ قابل جذب سیلوئت برای افزایش این سخت استفاده کرد.

مردم کاندید برای  لیفت با نخ سیلوئت چه سنی بایستی داشته باشند؟

 فرضیه آل ترین مردم برای  لیفت با نخ سیلوئت افرادی هستند که نشانه های پیری اندکی در صورتشان بوجود آمده و نیاز به لیفتینگ مختصر دارند  اغلب این کار در بین زنان با متوسط سنی ۳۵ تا ۴۵ سال دیده می شود این مردم به دلیل افتادگی پوست در ناحیه فک در قسمت میانی صورت یا به دلیل تورم پایین چشم ها یا ناحیه گردن  لیفت با نخ سیلوئت را انجام می دهند مردم پیر از این شیوه به جای جراحی های سنگین استفاده می کنند تا یک پشتیبان برای فضاهای افتاده پوست خود قرار دهند تا پوست بالاتر رود.

 از دیگر کاندیدهای این شیوه افرادی هستند که لیفتینگ صورت و گردن به شیوه جراحی روتین انجام دادند و اکنون دچار مختصری افتادگی پوست شدند بسیاری از پزشکان از این شیوه همراه با دیگر شیوه های درمانی استفاده می کنند که شامل لیفتینگ چانه گردن یا ابرو و غیره است در صورتی که علاقه به انجام این کار دارید می بایست از عوارض و خطرات این کار آگاه باشید.

برای شما هم جالب است؟ :  کمبود خواب، به چه نحو دلیل بیماری می شود؟

فضاهای که می توانند از لیفت با نخ سیلوئت سود برند کدام فضاهای هستند؟

– ابرو

– قسمت میانی صورت

– افتادگی نیمه پایین صورت

در شیوه  لیفت با نخ سیلوئت، نخ ویژه وارد پوست فضاهای افتاده صورت شامل ابرو –چین نازولبیال یا خط خنده –یا گردن شده و آنها را بالا می کشد. 

سیلوئت سافت دوجهته قابل جذب Silhouete soft bidirectional  reabsorbabale suture

 لیفت با نخ سیلوئت به فرد بهترین شیوه فاقد جانشین با حداقل تهاجم و بهترین نتیجه را تقدیم کرده است که نتایج آن حداقل ۱۸ ماه ماندگاری دارند این نخ از مواد قابل جذب از نوع پلی لاکتیک اسید بوده ۸ مخروط قابل جذب با گره هایی در فواصل ۵ میلیمتری در طول آن فیکس شده است. در قسمت مرکزی نخ ناحیه ای در حد ۲سانتی متر فاقد مخروط است از این نقطه به بعد چهار مخروط موجود اند که در جهت مخالف دیگر مخروط ها تعبیه شده اند بدین جهت به این نوع نخ دو جهته می گویند.

نخ سیلوئت انواع دیگری چون ۱۲ و ۱۶ مخروطه نیز دارد.

روند قابل دیدن لیفت با نخ سیلوئت چه زمانی است؟

روند مورد انتظار در موارد بهره برداری از  لیفت با نخ سیلوئت دوجهته بدین ترتیب است که  فورا در هر ناحیه استفاده شود لیفتینگ واضح  و آنی و موثر و بدون عارضه دیده می شود .

آیا لیفتینگ با نخ نیاز به بستری در بیمارستان دارد یا در مطب قابل انجام است؟

این پروسه به سادگی در مطب قابل انجام است و الزامی به بیمارستان ندارد و صرفا با بهره برداری از بی حسی موضعی تزریقی چند سوراخ کوچک نخ وارد شده و وپروسه انجام می شود.

برای شما هم جالب است؟ :  تخم شربتی، جایگزینی برای کلسیمِ شیر؟!

آیا لیفت با نخ سیلوئت عارضه دارد؟

خیر-تا به این لحظه عارضه جدی از  لیفت با نخ سیلوئت مشاهده نشده تنها عارضه کبودی مختصر و تورم است که عرض چند روز رفع می شود.

عارضه دیگر فرو رفتن مختصر پوست در ناحیه ورود نخ است که ظرف چند روز به حالت قبل باز می گردد.

هر گونه افتادگی و ناهمواری پوست بعد از لیفتینگ با نخ ماکزیمم تا ۱ هفته رفع می شود.

غیر از اثر آنی لیفتینگ آیا بعد از آن اثرات مفید دیگری قابل دیدن اند؟

غیر از اثر آنی تا چندین ماه بعد از لیفت با نخ سیلوئت رخ میدهد که به شکل برجسته تر شدن گونه و افزایش افتادگی های فک بدلیل اکتیو شدن کلاژن سازی است گسترش  اثرات تا حدود ۶ ماه بعد نیز دیده می شوند.

پیش نهاد های قبل از لیفت با نخ سیلوئت چیست؟

 امکان دارد پزشک پیش نهاد کند از نیمه شب قبل چیزی نخورید.

و براساس شرایط فرد امکان دارد آنتی بیوتیک خوراکی قبل از رفتار تجویز شود.

پروسه رفتار  لیفت با نخ سیلوئت به چه نحو است؟

در این شیوه در نقاط تعیین شده ای جراح سوراخ های کوچکی ایجادکرده و سوزن نخ لیفتینگ را از این سوراخ ها وارد و وارد بافت می کند.

قسمت انتهایی نخ در فضاهای بافتی گیر افتاده وبه صورت قلاب شده و ناحیه را بالا می کشد در این شیوه از برش پوست و لوازم جراحی چون قیچی خبری نیست لذا هیچ مدلی اسکاری به جا نمی گذارد و به لیفتینگ مرسوم صورت کمک شایانی می کند.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات