کد خبر : 13333
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱:۱۴
9 views بازدید

ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (عکس ها)

علاقه مندان اتوموبیل و وسایل سواری قادر اند نوشته “ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (عکس ها)” پیشتر مطالعه کنند. ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده مدیرعامل جمهور تازه کار و جنجالی آمریکا یعنی دونالد ترامپ قبل از مدیرعامل جمهور بودن ،یک تاجر و بیزینس من بوده است . وی […]

علاقه مندان اتوموبیل و وسایل سواری قادر اند نوشته “ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (عکس ها)” پیشتر مطالعه کنند.

ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده مدیرعامل جمهور تازه کار و جنجالی آمریکا یعنی دونالد ترامپ قبل از مدیرعامل جمهور بودن ،یک تاجر و بیزینس من بوده است . وی بیشتر از همه به روشهای گسترش درامد خود و کسب پول فکر میکند ! این ایام اخبار فراوانی از مدیرعامل‌جمهور تازه‌کار آمریکا یعنی دونالد ترامپ شنیده می‌شود. ترامپ که یک تاجر زبده استاز اسم خودش برای گسترش ارزش خودروهایی که در دست داشته سود میبرد.

 

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده ، چند روز بعد از حراج لیموزین کادیلاک قبلی ایشان، هم‌اکنون یک ابزار فراری F430 تهیه شده در سال ۲۰۰۷ به وسیله ترامپ در لیست فروش قرار گرفته است. با این وجود صاحب حال حاضر برای فروش خودرو روی مالکیت قبلی ترامپ مانور فراوانی می‌دهد.

 

ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (تصاویر)

 

ترامپ این خودرو را تا سال ۲۰۱۱ در دست داشته و در این مدت کارکرد ۳۸۶۲ کیلومتری خودرو را بیننده بوده‌ایم.

 

ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (تصاویر)

 

دومین صاحب خودرو بسیار مراقب آن بوده به‌گونه‌ای که رنگ قرمز ویژه خودرو با صندلی‌های سبک دیتونا این مسئله را نشان می‌دهد. علیرغم اینکه خودروی موردبحث امسال ۱۰ ساله می‌شود با اینحال کارکرد آن پایین ۱۰ هزار کیلومتر است.

 

مطالب مرتبط:

 

کاریکاتورهای باحال دونالد ترامپ

 

واکنش ویژه شهاب حسینی به رفتار ترامپ +تصویر

 

امتناع طراح لباس کاخ سفید از کار برای همسر ترامپ +تصویر

برای شما هم جالب است؟ :  دولتی ترین خودروهای ایران

 

عکس ها و بیوگرافی همسر زیبای دونالد ترامپ

 

رفتار های زیبایی همسر دونالد ترامپ (+تصویر)

برای اشتراک خبر ماشین فراری F430 دونالد ترامپ حراج شد (عکس ها) با دوستان طرفدار خودرو ، میتوانید از ابزارهای ساده سایت “ایران پی پر” برای انتشار از نو استفاده کنید.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات