کد خبر : 42021
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
12 views بازدید

محمدرضا فروتن به «آقای سانسور» پیوست

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها محمدرضا فروتن به «آقای سانسور» پیوست. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. بانی فیلم: «آقای سانسور» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی علی جبارزاده است که از مدتی قبل وارد مرحله پیش ساخته شده و براساس برنامه ریزی ها ۲۰ شهریور مقابل دوربین خواهد رفت. پروانه تولید این فیلم که اولین ساخته بلند […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها محمدرضا فروتن به «آقای سانسور» پیوست. اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

بانی فیلم: «آقای سانسور» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی علی جبارزاده است که از مدتی قبل وارد مرحله پیش ساخته شده و براساس برنامه ریزی ها ۲۰ شهریور مقابل دوربین خواهد رفت.

پروانه تولید این فیلم که اولین ساخته بلند کارگردانش شمرده می شود، انتهای خرداد صادر شد.

جبارزاده قبل از این در سینما با اسم دستیار تدوین فعالیت های متعددی داشته و مجوز کارگردانی وی سال قبلی صادر شده است. ایشان در صورت پذیرش فیلمش در جشنواره سی و ششم فیلم فجر، عنوان جوان ترین کارگردان این دوره از جشنواره را با ۲۸ سال سن به اسم خود ثبت خواهد نمود.

محمدرضا فروتن اولین بازیگری است که حضورش در این فیلم سینمایی قطعی شده است.

این بازیگر طی یکی- دو سال قبلی در فیلم های سینمایی «مرداد»، «عادت نمی کنیم»، «نقطه کور» و «نگار» به ایفای نقش پرداخته که از این بین «مرداد» و «نگار» در فرصت نمایش قرار دارند. تازه ترین حضور فروتن در یک اثر کمدی به فیلم «طبقه حساس» به کارگردانی کمال تبریزی برمی گردد که در سال ۹۲ روی پرده سینماها رفت.

«آقای سانسور» یک فیلم پربازیگر است و دیگر بازیگران آن در طول چند روز آتی انتخاب و معرفی خواهند شد. فیلمبرداری به طرز کامل در تهران انجام می شود و عده ای از لوکیشن ها نیز تا اینجای کار انتخاب شده است.

علی جبارزاده فیلمنامه «آقای سانسور» را براساس فیلمنامه «پرده پوشی» به نویسندگی مهدی علی میرزایی به نگارش درآورده و در خلاصه داستانش آمده: تا اکنون شده زندگی اطرافیانت رو بدون سانسور ببینی؟!

برای شما هم جالب است؟ :  تصمیمم پیرامون اسکار، درست بود

غلامرضا گمرکی تهیه کنندگی این برنامه سینمایی را برعهده گرفته است.

دیگر عواملی که تا اینجای کار حضورشان در این فیلم قطعی شده عبارتند از: مجری برنامه: علی مثنوی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، مدیر تولید: وحید مرادی، برنامه ریز: محسن حسن پور، دستیار اول کارگردان: علی شیرخانی، دستیار دوم کارگردان: محمدجواد لشگری، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، دستیار یک منظره: میلاد آجودانی، منشی صحنه: آنیتا فیروزبخت، مدیر تدارکات: روح ا… رهبری.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات