کد خبر : 40182
تاریخ انتشار : یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۷
68 views بازدید

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید. مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی   بارداری دوران بسیار حساس برای هر خانمی  به حساب می آید  با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده مهناز افشار بازیگر موفق سینمای ایران […]

برای شما خوانندگان عزیز ایران پی پر عکس هایی انتخاب کرده ایم با اسم مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی که امیدواریم از تماشای آن لذت ببرید.

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

بارداری دوران بسیار حساس برای هر خانمی  به حساب می آید  با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده مهناز افشار بازیگر موفق سینمای ایران در دوران بارداری اش دقت و جسارت خود را مثل بازیگری در ست کردن و انتخاب لباس هم نشان داد. در اولین حضور بعد از بارداری و وقتی که خبر انتظار تولد دخترش را مطرح کرد با یک لباس راحت و ساده اجازه نداد تا خلائی در پوشش قبل از بارداری و بعد از آن در ایشان ایجاد شود.این تصویر در دست به سی و سومین جشنواره فیلم فجر است که بهمن ماه سال قبلی برگزار شد.

 

در این لحظه چند ماهی از بارداری دخترک معصوم «شور عشق» می گذشت و ایشان یکی از همان ست های ویژه خودش را پوشیده است؛ ترکیبی چند لایه از دامن، بلوز، کت، روسری به اضافه شال. اگر بخواهیم جمع بندی کنیم اگر دقت کرده باشید مهناز افشار قبل از بارداری هم نوعی پوشش کولی وار داشت و زیاد از تیپ هایی که از یک مانتو و شلوار و شال تشکیل شده بود بسنده نمی کرد. بستن شال دور گردن و .. پوششی بود که ایشان در دوران بارداری هم دنبال کرد. ایشان شیوه لباس پوشیدنی را انتخاب کرده که به سادگی در روزهای گسترش وزن ناشی از بارداری هم قابل استفاده است.

برای شما هم جالب است؟ :  تصویر های تازه از رضا عطاران همراه با دختر هنرمندش

 

در آگهی ساعت سوئیس “ایونت” لباس های کلوش به رنگهای روشن و تیره بازهم دیده شدند. ایشان در قسمت هایی از لباسش جذب بودن را استفاده می کرد که اختلالی در پوشش خوب بارداری اش ایجاد نکند .مانند سرآستین و بالاتنه. در مدت وقتی که از حضور ایشان در کشورهای آلمان، فرانسه و سوئیس می گذرد، ایشان فعالیت های خودش را ادامه داده است؛ با این وجود در عرصه آگهی.

 

ایشان در نوشته ای که در صفحه شخصی اینستاگرامش گذاشته بود، نوشته:«کمی دقت با عزت نفس، طبع آسوده و بلند و جست وجو به همه مون این آگاهی را خواهد داد که آگهی هم جزء کار بازیگرهاست که در کمال تاسف در کشور ما تا مدتی اجازه داده نشده بود که خدا رو شکر این مدت واپسین امکان آن بوجود آمده. شال پیچی های این آگهی از لحاظ مهناز افشار ضروری نبود با این وجود طراحان و عکاسان این برند ف این ژست را انتخاب بودند.

 

در ماه های بارداری مهناز افشار کسی ایشان را با لباس های مرسوم و رایج بارداری ندید؛ به جز یکدفعه و یک جا. عکسی که می بینید، روی جلد مجله استایل در شماره نوروز است. لاله آشفته فیلم «سعادت آباد» در این تصویر، پیراهنی از بالا چین خورده به تن دارد؛ مدلی راحت و آزاد که برای خانم های باردار توصیه می شود. چین های ریز و یکسره ای که از بالای سینه این پیراهن شروع می شود، به خانم های باردار با وزن های مختلف اجازه می دهد، این لباس را به سادگی در ماه های مختلف بارداری بهره ببرند.

برای شما هم جالب است؟ :  عکسهایی قدیمی و ناب از بازیگران ایرانی

 

رنگ هایی که مهناز افشار در ست لباس هایش استفاده می کند، نمونه هایی است که صاحبنظران به اسم خفته معرفی می کنند. این رنگ ها تندی و برق چندانی ندارند بدین جهت کنار هم چیدن آنها نسبتا کاری ساده تر است.اگر دقت کنید  رنگ سبز شاد چمنی، قرمز تند و تیز گوجه ای در بستری از رنگ زرد قناری در هم آمیخته شوند، جذابیت مخصوصی خواهند داشت.

 

با این وجود خوب است در دوران بارداری به جای اینها از رنگ سبز ارتشی، قرمز تیره در بستر خاکستری استفاده شود، ستی فاخر و شیک ایجاد می شود. مهناز افشار هم از این راز ست کردن باخبر است و آن را در ست لباس هایش به کار می برد. با اینکه مهناز افشار از لباس هایش رنگهای شاد را جدا نکرد.

 

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

 

مدلهای شیک لباس بارداری این هنرمند ایرانی

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات