کد خبر : 32053
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۴۱
9 views بازدید

مدیرعامل فدراسیون هندبال، استعفا کرد

در خبری ورزشی نقل شده است که مدیرعامل فدراسیون هندبال، استعفا کرد .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید. خبرگزاری فارس: علیرضا رحیمی که مدت فراوانی از ریاست ایشان در فدراسیون هندبال نمی‌گذرد به دلیل عده ای مشکلات و با این وجود بدهی های فراوان این فدراسیون از سمت خود استعفا کرد. رحیمی با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار […]

در خبری ورزشی نقل شده است که مدیرعامل فدراسیون هندبال، استعفا کرد .برای مطالعه این خبر ورزشی با ما همراه باشید.

خبرگزاری فارس: علیرضا رحیمی که مدت فراوانی از ریاست ایشان در فدراسیون هندبال نمی‌گذرد به دلیل عده ای مشکلات و با این وجود بدهی های فراوان این فدراسیون از سمت خود استعفا کرد.

رحیمی با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: نمی خواهم درمورد دلیل این ایده صحبت کنم، با اینحال واقعا در این چند ماه اندازه ٥ سال دوندگی کردم، با اینحال به ذهن خطور می کند مشکلات هندبال حل شدنی نیست.

وی ادامه داد: استعفای خود را نوشته و به وزارت ورزش تحویل داده‌ام و منتظر تایید یا رد آن نیستم؛ اگر هنوز هم سرکار می‌آیم برای این است که دلم می‌سوزد و نمی‌خواهم هندبال بیش از این ضربه بخورد.

گفته می شود حدود ۳ میلیارد بدهی داخلی ناشی از برپایی جام نهاد ریاست جمهوری در مشهد که ابوالحسن مهدوی، مدیرکل پیشین هندبال روی دست این فدراسیون گذاشت؛ به علاوه از طرف دیگر ۶۱ هزار دلار بدهی خارجی بخشی از بدهی‌های مدیران قبلی هندبال ایران است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  اسامی بازیکنان تیم ملی برای هفته سوم لیگ‌ جهانی
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات