کد خبر : 17919
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۵
10 views بازدید

مردها دلنشین و مورد توجه خانم ها، این شکلی‌اند!

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان مردها دلنشین و مورد توجه خانم ها، این شکلی‌اند! .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید. برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: حتما به ارزش اولین دیدار باور دارید. اولین قرار ملاقات می تواند ادامه یافتن یا نیافتن یک رابطه را تعیین کند، از این جهت مهم است که نکاتی را پیرامون این مسئله […]

برای علاقه مندان به جهان مد خبری داریم با عنوان مردها دلنشین و مورد توجه خانم ها، این شکلی‌اند! .پیشتر با پرتال خبری ما همراه باشید.

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: حتما به ارزش اولین دیدار باور دارید. اولین قرار ملاقات می تواند ادامه یافتن یا نیافتن یک رابطه را تعیین کند، از این جهت مهم است که نکاتی را پیرامون این مسئله بدانید. 

به راستی چه چیزی باعث جذابیت یک مرد در اولین دیدار می شود؟ اگر شما هم در شرایطی هستید که تصمیم گرفته اید دل فردی را به دست آورید، به مواردی که در اینجا برای شما علاقه مندان آورده ایم دقت کنید. مواردی که خانم ها را بیش از هر چیز دیگری در دیدار اول جذب می کند.

چهره

غیر قابل انکار است که چهره شما اولین چیزی است که نظر دیگران را به خود جلب می کند. اگر شما به چهره تان ارزش دهید، بدین معنی است که برای خودتان ارزش قائل می شوید.

با اینحال آیا باید چهره ای هالیوودی داشته باشیم تا دیگران را به سوی خود جلب کنیم؟ خیر! تنها کفایت می کند که زیباترین چهره خود را معرفی دهید. با اسم مثال اگر فکر می کنید که با ته ریش دلنشین تر می شود، ته ریش بگذارید یا اگر زدن ریش تان شما را مرتب تر و شاداب تر نشان می دهد، آنها را بزنید با اینحال حواس تان باشد که صورت تان قرمز نشود یا جای تیغ روی صورت تان نماند. کرم های صورت نیز می تواند در چنین موقعیتی به شما کمک کند.

 

 

 

لبخند

لبخند خود یک «خوشامدگویی» برای طرف مقابل تان شمرده می شود. در حقیقت شما با لبخندتان قادر اید طرف مقابل را تحت تاثیر قرار دهید. رابطه چشمی، لبخندی بر لب و اطمینان خاطر بالا شما را دلنشین تر خواهد تولید. با این وجود حواس تان به دندان هایتان باشد. خوب است که قبل از قرار ملاقات از تمییزی آنها اطمینان حاصل کنید.

برای شما هم جالب است؟ :  کلکسیون خانوادگی «دولچه و گابانا»، تابستان 2017

عواملی که در اینجا برای شما علاقه مندان آورده ایم، مهمترین عوامل سیاهی و پوسیدگی دندان اند. اگر تصمیم گرفته اید که در دراز مدت دندان هایی سفید و براق داشته باشید از خوردن و آشامیدن موارد پایین خودداری کنید:

نوشیدن مقدار فراوانی قهوه و چای(هر ۳ تا ۴ ماه یکدفعه به پزشک مراجعه کنید)

سیگار کشیدن

استفاده زیاد از فلوراید(فلوراید موجود در آب یا خمیردندان ها)

بالا رفتن سن (لایه های رویی دندان ها به مرور لحظه مینای خود را از دست می دهند و به رنگ زرد طبیعی خود باز می گردند. ممکن است بد نباشد که برای جلوگیری از این موقعیت، گاهی از سفید کننده های دندان استفاده کنید.)

 

لباس

مسلما اندام ورزیده و چهارشانه مردان، مورد پسند خانم هاست با اینحال اگر در انتخاب لباس دقت نکنید، تمام زحمات تان نقش بر آب خواهد شد. با اسم مثال اگر دوست دارید که از روش اندام ورزشکاری تان جلب توجه کنید، ضروری نیست که شلوار یا بلوزی تنگ به تن کنید. این تیپ نه تنها دلچسب نیست حتی خانم ها را نیز فراری می دهد. از این جهت در بیشتر مواقع لباسی به تن کنید که بطور کلی سایز تن تان باشد.

 

 عواملی که مردان را برای زنان جذاب تر می کند

 

سبک لباس پوشیدن

سعی کنید لباسی به تن کنید که نمایش دهنده سبک زندگی، شخصیت و شرایط حال حاضر تان باشد. فرقی نمی کند که چه تیپی را می پسندید، اسپورت، کلاسیک یا رسمی، با این وجود شما باید خود حقیقی تان باشید.

اگر در جستجوی یک شریک زندگی بلند مدت برای خود می گردید، شیوه لباس پوشیدن خود را عاقلانه انتخاب کنید. با اسم مثال اگر تیپی اسپورت دارید، نیازی ندارد که در اولین قرار ملاقات تیپی بطور کلی کلاسیک بزنید. آیا قادر اید در دیدارهای بعدی یا حتی برای همه عمر در طرف دیگر شریک زندگی تان همان ظاهر را حفظ کنید؟ از این جهت خوب است که متناسب با شخصیت و سبک زندگی تان، بهترین خود را معرفی دهید.

برای شما هم جالب است؟ :  این یک حراج نیست! یک تخفیف شیرین است!

 

 عواملی که مردان را برای زنان جذاب تر می کند

 

نکات ظاهر

پوشیدن تنها یک پیراهن و شلوار شیک برای جلب توجه طرف مقابل تان کافی نیست. آنچه دیگران را متحیر می کند، نکات است. پس نکات را نیز از یاد نبرید:

نمونه مو: در جستجوی نمونه مویی متناسب با فرم صورت تان باشید.

عینک: نمونه عینک نیز باید متناسب با فرم صورت تان باشد.

ساعت: قبل از خرید ساعت، خوب در باب آن تحقیق کنید.

کفش: کفش ها تاثیر فراوانی بر ظاهر شما دارند، از این جهت کفش هایی با کیفیت بالا انتخاب کنید.

رفتار

ممکن است در نگاه اول ظاهر شما بیشترین تاثیر را بر طرف مقابل بگذارد با اینحال به هر میزان بیشتر پیش می رود، رفتار شماست که ادامه رابطه تان را تعیین می کند. ضروری نیست که در این دیدار نقش بازی کنید، با اینحال سعی کنید که خود حقیقی تان را به بهترین شکل ممکن نشان دهید. بی شک، شما پایین ذره بین هستید و امکان دارد که دیگر هیچوقت این فرصت خودنمایی را به دست نیاورید، از این جهت سعی کنید که رفتار و حرف هایتان بطور کلی سنجیده باشد.

 اگر رفتار شما با یک خانم در اولین برخورد درست نباشد، شانس خود را از دست داده اید و دیگر هیچوقت نمی توانید آن را جبران کنید. از این جهت گوشی همراه تان را از خود دور کنید، حواس تان را به جای اطراف، روی طرف مقابل تان متمرکز کنید و از شوخی های بی جا نیز بپرهیزید.

 

 عواملی که مردان را برای زنان جذاب تر می کند

عطر

برای برطرف کردن بوی بد بدن، به سادگی می توان از دئودورانت استفاده کرد با اینحال چرا پا را فراتر نمی گذارید تا عطر تن تان دیگران را مست کند؟ بررسی ها ثابت کرده که یکی از عواملی که بر انتخاب خانم ها تاثیر فراوانی می گذارد، عطر تن مردها است. از این جهت اگر تصمیم گرفته اید که جذابیت بیشتری برای اطرافیان تان مخصوصا فردی که بدان علاقمندید بگذارید، در جستجوی یک عطر خوشبو باشید. 

برای شما هم جالب است؟ :  زیباترین مدلهای کفش مجلسی و اسپرت دخترانه

 به دلیل آنکه عده ای عطرها ایجاد حساسیت و آلرژی می کنند، در انتخاب آنها نهایت دقت را به خرج دهید.

 

کلام

خانم ها به تک تک کلماتی که شما به زبان می آورید، دقت می کنند، از این جهت کلام تان از ارزش فراوانی دارا است. قدم اول این است که می بایست از به کار بردن کلمات زشت یا فحش، تحت هر شرایطی، خودداری کنید.

 

قدم بعدی کتاب خواندن است. در جستجوی کتابی باشید که باعث افزایش و پیشرفت شما باشد. کتابی که با خواندن آن تاثیر مثبتی در زندگی تان ایجاد شود و حرفی برای طرف مقابل تان داشته باشید.

و بالاخره لهجه و تن صدا و تک تک کلماتی که زبان می آورید، از ارزش بالایی برخوردارند. با اسم مثال اگر تصمیم گرفته اید چیزی را رد کنید، به جای «نه» بگویید «نه، متشکرم». طوری صحبت کنید که دیگران علاقه مند شنیدن حرف های شما شوند. بالا و پایین کردن تن صدایتان، ممکن است شروع خوبی برای ساختن یک مرد سخنور باشد.

حرکات بدن

اثری که حرکات بدن بر دیگران می گذارند نسبتا بیشتر از کلمات است. از این جهت از حرکاتی که باعث راندن دیگران می شود، شدیدا خودداری کنید. با اسم مثال دست به سینه ایستادن به طرز مداوم نشانه غرور است، پس به طرز ایستادن، حالت دست ها و چشم هایتان دقت کنید.

لینک خبری

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات