کد خبر : 29145
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۹:۵۶
12 views بازدید

مردیکه ۲۰ سال در لباس زنانه مخفی است (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” مردیکه ۲۰ سال در لباس زنانه مخفی است (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. مردیکه ۲۰ سال در لباس زنانه مخفی است (تصویر)   کاره این مرد ممکن است در نظر خیلی ها ستودنی باشد این همه از خودگذشتگی برای مادرش ..یک مرد زن شده […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” مردیکه ۲۰ سال در لباس زنانه مخفی است (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

مردیکه ۲۰ سال در لباس زنانه مخفی است (تصویر)

 

کاره این مرد ممکن است در نظر خیلی ها ستودنی باشد این همه از خودگذشتگی برای مادرش ..یک مرد زن شده است تا مادرش را از بیماری روانی نجات دهد .یک مرد چینی بیست سال است که لباس خواهرش مرده اش را بر تن می کنند تا به این شیوه مادر بیمارش را برای تحمل از دست دادن دخترش یاری کند.مردی که نامش پخش نشده است با پخش کلیپ کوتاهی از خود در باب اینکه سالهاست لباس زنانه شبیه به لباس خواهر فوت شده اش را می پوشد گفت.

 

 

این مرد چینی ماجرای خود را اینگونه شروع کرد که :سالها پیش خواهرم را از دست دادم مادر پیرم به دلیل غم از دست دادن دخترش دچار افسردگی شده بود و در حال ابتلا به مشکلات روانی بود تا اینکه تصمیم دریافت کردند راهی برای درمان ایشان پیش بگیرمبرای همین تصمیم گرفتم جای خالی خواهرم را برای ایشان پر کنم و از همان روز لباس زنانه بر تن کردم. این مرد چینی که هنوز ازدواج نکرده است بدون توجه به نظرها دیگران این سبک لباس را برتن می کند تا مادرش را بازهم خوشحال ببیند.

 

مردیکه 20 سال در لباس زنانه مخفی است (عکس)

 

ایشان پیشتر بیان میکند:این کار را برای مادرم انجام می دهم و از آن به هیچ وجه ناراحت نیستم ، هرکس به نظرش این رفتار باورنکردنی است خیلی راحت می تواند به من و پوششم نگاه نکند.در بخشی از فیلم پیرزن با دست به مرد چینی اشاره می کند و بیان میکند این دختر من است.جریان این مرد چینی و کلیپ پخش شده از ایشان در کمتر از چند روز ۴٫۵ میلیون بار در کشور چین بازدید خورد و نظرها و پیغام های مثبتی دریافت کرد.

برای شما هم جالب است؟ :  دختری که در پارک در جستجوی شوهر میگشت (تصویر)

 

مردیکه 20 سال در لباس زنانه مخفی است (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات