کد خبر : 42571
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۳
3 views بازدید

مردی همسر و پسر ۱۴ ساله اش را کشت

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه مردی همسر و پسر ۱۴ ساله اش را کشت. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم. خبرگزاری ها: در ساعت ۲۱ امشب فوت عضو های یک خانواده سه نفر در محدوده خیابان یخچال به مرکز فوریت‌های پلیسی مطرح شد که با حضور مامورین در محل و تایید خبر ابتدایی، مسئله به اداره دهم […]

در باب اخبار حوادث خبری پخش شده دال بر اینکه مردی همسر و پسر ۱۴ ساله اش را کشت. پیشتر مشروح این خبر را برای شما ذکر میکنیم.

خبرگزاری ها: در ساعت ۲۱ امشب فوت عضو های یک خانواده سه نفر در محدوده خیابان یخچال به مرکز فوریت‌های پلیسی مطرح شد که با حضور مامورین در محل و تایید خبر ابتدایی، مسئله به اداره دهم پلیس آگاهی و قاضی کشیک ویژه قتل اطلاع داده شد.

بعد از بررسی‌های ابتدایی تیم بررسی صحنه جرم معلوم شد که در این جنایت خانوادگی سه عضو این خانواده (شوهر ۴۰ ساله و همسر ۳۶ ساله) به دلیل اختلاف خانوادگی با یکدیگر درگیر شده که در کمال تاسف در طول این درگیری پسر ۱۴ ساله خانواده نیز به وسیله پدرش و بعد از جنایت اول و قتل همسر به قتل رسیده است.

با استناد به مطرح مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ جسد مرد ۴۰ ساله که عامل جنایت نیز بوده در داخل خانه کشف شده است.

اطلاع رسانی تکمیلی در خصوص این پرونده متعاقبا از جانب پلیس آگاهی پایتخت مطرح خواهد شد.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  حریق سوزی در دماوند؛ سقف خانه فرو ریخت
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات