کد خبر : 32858
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
6 views بازدید

مرد باربی جهان همراه با جراح ایرانی (تصویر)

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” مرد باربی جهان همراه با جراح ایرانی (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم. مرد باربی جهان همراه با جراح ایرانی (تصویر)   با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده رودریگو آلوز نمونه انگلیسی که رکورددار انجام جراحی پلاستیک هست اکنون […]

اینبار در “ایران پی پر” نوشته با مزه ای با عنوان ” مرد باربی جهان همراه با جراح ایرانی (تصویر) ” انتخاب کرده ایم که پیشتر شما را به خواند آن دعوت میکنیم.

مرد باربی جهان همراه با جراح ایرانی (تصویر)

 

با استناد به تازه ترین خبرهایی که در سایتهای خبری پخش شده رودریگو آلوز نمونه انگلیسی که رکورددار انجام جراحی پلاستیک هست اکنون در جزیره کیش به سر می برد و سرگرم انجام جراحی زیبایی بینی هست. جشن تولد رودریگو آلوز نمونه انگلیسی در ایران را دیدن می‌کنید.مراسم جشن تولد رودریگو آلوز سلبریتی و نمونه انگلیسی که برای جراحی بینی خود به ایران سفر کرده هست به وسیله جراح زیبایی خود در جزیره کیش برگزار شد.

 

رودریگو آلوز مدتی به اسران و جزیره کیش سفر کرده و پایین تیغِ جراحی بینی رفته و بعد از اتمام رفتار زیبایی به وسیله تیم پزشکی خود حیرت زده شده و جشنِ تولد ویژه اي برایش تدارک دیدند.به وسیله با جراحی زیبایی خود را شبیه به عروسک هاي مرد باربی کرده بود برای رفتار زیبایی بینی خود به ایران و جزیره کیش آمد. ایشان دراینستاگرامش تصویر هایي از سفرش به ایران را پخش کرد.

 

رودریگو آلوز ۳۴ ساله که از شخصیت هاي تلویزیونی انگلیس هست و طرفدارانش وی را اکثر به دلیل رفتار‌ هاي زیبایی اش می شناسند این ایام برای رفتار زیبایی در جزیره کیش به سر میبرد.پیشتر برخی از تصویر هایي این مرد باربی از سفرش به ایران پخش کرده را دیدن می کنیددر این تصویر ایشان با پخش تصویری از سواحل جزیره کیش نوشت

برای شما هم جالب است؟ :  خلاقانه‌ترین کارت ویزیت‌های دنیا

 

یک جزیره دوست داشتنی و دلنشین با ورزش هاي آبی بسیار آب شفاف و گرم. انشاالله بتوانم اکثر بمونم تا از این بهشت چشمگیر ایرانی لذت ببرم.تیم پزشکی که مسئولیت جراحی وی را بر عهده داشت به مناسبت تولد این سلبریتی وی را سوپرایز کردند که پیشتر تصویر هایي از آن را دیدن می‌کنید:

 

 

مرد باربی جهان در کنار جراح ایرانی (عکس)

 

مرد باربی جهان در کنار جراح ایرانی (عکس)

 

مرد باربی جهان در کنار جراح ایرانی (عکس)

 

مرد باربی جهان در کنار جراح ایرانی (عکس)

 

مرد باربی جهان در کنار جراح ایرانی (عکس)

در نظر داشته باشید سایت خبری “ایران پی پر” تلاش میکند در بیشتر مواقع مطالب مفید و دلنشین را برای شما دوستان و همراهان همیشگی سایت گردآوری کند.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات