کد خبر : 39293
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۲
21 views بازدید

مسیر تازه پردیس افتتاح شد

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه مسیر تازه پردیس افتتاح شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. باشگاه خبرنگاران جوان: با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، صبح امروز برنامه‌های مسیر دسترسی به فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ شهر تازه پردیس به طول ۱۰.۶ کیلومتر، ۴ ابزار تقاطع غیرهمسطح به طول […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه مسیر تازه پردیس افتتاح شد. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

باشگاه خبرنگاران جوان: با استناد به گفته وزارت راه و شهرسازی، صبح امروز برنامه‌های مسیر دسترسی به فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ شهر تازه پردیس به طول ۱۰.۶ کیلومتر، ۴ ابزار تقاطع غیرهمسطح به طول ۲۷.۲ کیلومتر و ۲ ابزار تونل به طول ۱۶۲۹ متر (که بزرگترین تونل شهری شهرستان‌های کشور به شمار می‌رود) با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل کمپانی مادر تخصصی عمران شهرهای تازه افتتاح شد.

تونل سلام فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ شهر تازه پردیس که در ضلع شمال غربی پردیس در قسمت شمالی دره کمرد قرار دارند را به آزاد راه تهران ـ پردیس وصل کرده و دلیل هدایت ایمن ۲۵۰ هزار سفر در روز در این محور خواهد شد.

تأمین دسترسی راحت فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ مسکن مهر شهر تازه پردیس، کاهش ترافیک درون‌شهری پردیس و ارتقای کیفیت ترافیکی تقاطع کیلومتر ۱۷ آزادراه، گسترش مهم‌های کیفی سفر تهران ـ پردیس و جذب بیشتر جمعیت تهران، کاهش لحظه سفر، هزینه سفر، صرفه‌جویی مصرف سوخت و کاهش استهلاک و کاهش آلایندگی محیط زیست، تأمین رابطه فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ شهر تازه پردیس با کوتاه‌ترین مسیر و تأمین دسترسی شهر تازه به وسیله چند راه موازی از جدی ترین مزایای این برنامه عمرانی به شمار می‌رود.

نریمان در حاشیه مراسم افتتاح تونل سلام در جمع خبرنگاران مطرح کرد: افتتاح امروز مصادف با اولین روز هفته دولت است که یکی از بزرگترین تونل‌های شهری شهرستان‌های کشور را پایین بار ترافیکی برده‌ایم.

برای شما هم جالب است؟ :  در مارکت سرمایه ایران چند نفر کار می کنند؟

معاون وزیر راه و شهرسازی پیشتر با تأکید براینکه برای افتتاح برنامه ذکر شده هزینه‌ای بالغ بر ۲۶۷ میلیارد تومان صرف شده است گفت: این تونل ضمن ممکن کردن دسترسی سریع و راحت به فازهای ۵،۸،۹ و ۱۱ شهر تازه پردیس دلیل صرفه‌جویی در رفت و آمد نیز شده است.

غفوری مدیرعامل کمپانی عمران شهر تازه پردیس نیز در قسمت دیگری از مراسم افتتاح این برنامه گفت: دسترسی شهر پردیس به فازهای مختلف، ازادراه تهران- پردیس و جاده قدیم از مزایای این برنامه بزرگ ملی به شمار می‌رود.

غفوری به علاوه از طرف دیگر خاطر نشان کرد: با افتتاح این برنامه ترافیک درون شهری پردیس کاهش یافته و دسترسی سریع با کلانشهر تهران برای ساکنان این شهر امکان پذیر می‌شود.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات