کد خبر : 42718
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۹
9 views بازدید

مشمئزکننده ترین شیوه های درمان زیبایی

نوشته روبرو با اسم مشمئزکننده ترین شیوه های درمان زیبایی کمک شایانی به حفظ زیبایی خوانندگان گرامی خواهد نمود که امیدواریم مورد پسند دوستان ایران پی پر گردد. تارنما بدونیم – مریم اسدی: تلاش برای زیبایی از قبلی های بسیار دور به اشتراک انسان ها رواج داشته و از شیوه های درمانی متفاوتی بهره می بردند. عده ای از این شیوه های درمان زیبایی زیاد […]

نوشته روبرو با اسم مشمئزکننده ترین شیوه های درمان زیبایی کمک شایانی به حفظ زیبایی خوانندگان گرامی خواهد نمود که امیدواریم مورد پسند دوستان ایران پی پر گردد.

تارنما بدونیم – مریم اسدی: تلاش برای زیبایی از قبلی های بسیار دور به اشتراک انسان ها رواج داشته و از شیوه های درمانی متفاوتی بهره می بردند. عده ای از این شیوه های درمان زیبایی زیاد جلوه خوبی ندارند و امکان دارد کمتر کسی راضی به انجام شان شود. در پایین چندین نمونه از این شیوه ها که انسان ها به اسم زیبایی انجام می داده اند را معرفی کرده ام.
حمام لایه بردار مارماهی

عده ای از حمام های پرهزینه پوست بدن را به خوبی آبرسانی می کنند و برخی از مردم در چین غیر از رطوبت رسانی برای این که پوست درخشانی داشته باشند داخل حمام های پر از مارماهی حمام می کنند. هر یک از مارماهی ها به اندازه یک مداد هستند. ماهی ها به پوست بدن می چسبندو سلول های مرده پوست را می خورند.

 


پرتودرمانی

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

معمولا از کشفیات علمی استفاده های تجاری برده می شود. این کشفیات گاهی اوقات به سود بشریت است و گاهی اوقات دلیل می شود که پوست انسان ها با عنصر های رادیواکتیو آغشته شود. عنصر های رادیوم و پلونیوم پوست را شفاف می کنند از این جهت اشعه رادیواکتیو هم در درمان بیماری ها و هم در تولیدات آرایشی به کار برده می شود. این اشعه در کرم صورت، صابون، رژگونه و کرم پودرها استفاده شده است و به علاوه از طرف دیگر افرادی که می خواهند دندان های سفید و براقی داشته باشند از خمیردندان های حاوی این اشعه استفاده می کنند.

برای شما هم جالب است؟ :  آموزش گام به گام کشیدن خط چشم

با این وجود عیب این تولیدات این بود افرادی که از چنین تولیداتی بهره می بردند مبتلا به سرطان می شدند و از عوارض رایج آن ها زخم شدن پوست و ریزش مو بود. افرادی که با رادیوم سرکار داشتند دچار سخت نکروز استخوان و سرطان غیرقابل درمان می شدند.

 


نیش زنبور

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

سعی کنید در طرف دیگر پیش نهاد های هنرمندان مشهور کمی مراقب باشید هر کسی که هنرمند و زیباست به این معنی نیست که می تواند پزشک هم باشد. گوینت پالترو یکی از هنرمندانی است که از شیوه درمانی نیش زنبور برای زیبایی استفاده می کند.

 

این شیوه درمانی دردناک و حتی مرگ بار نیز می تواند باشد و یکی از مشکلاتی که در اثر این نوع درمان بوجود آمده از کار افتادن کبد است. افرادی که علاقه ندارند درد نیش زنبور را تحمل کنند از تولیداتی که حاوی سم زنبور است استفاده می کنند. با این وجود این تولیدات تنها جمعیت زنبورها را کم کرده و با خریدنش تنها پولتان را دور ریخته اید.

 


پدیکور با ماهی

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

ماهی ها در خوراک زیاد سخت نمی گیرند. اگر پاها را داخل وان پر از ماهی کنید به سوی شما می آیند و از سلول های مرده پوست تغذیه می کنند. آن ها با رسیدن به قسمت های ضخیم پوست متوقف می شوند و گاهی اوقات دلیل خونریزی پوست می شوند.

 

ممکن است عفونت از روش آن ها به بدن وارد نشود با اینحال گذاشتن پاها داخل وانی که قبلا پای شخص دیگری در آن بوده مضر است. در عده ای جاهای این شیوه را ممنوع مطرح کرده اند چون ماهی ها و ظرف باید هر بار قبل از استفاده ضدعفونی شود که این کار در باب ماهی ها غیرممکن بود.

برای شما هم جالب است؟ :  با انواع مختلف سرطان پوست آشنا شوید

 


رژیم کرم کدو

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

کاهش وزن در ظاهر به نظر ساده می رسد اگر کالری هایی که می سوزانید از کالری های مصرفی بیشتر باشند وزن کم می کنید با اینحال غذاها به قدری خوشمزه و وسوسه انگیز هستند که به سختی می توان در طرف دیگر آن ها مقاومت نشان داد.

 

یکی از شیوه های کاهش وزن بدون این که بخواهید از غذاهای خوشمزه چشم بپوشید این است که با کرم کدو رابطه دوستانه برقرار کرده و به ایشان اجازه دهید در بدنتان بماند. کرم کدو قسمتی از غذاهای شما را می خورد و دلیل کاهش وزن می شود. این شیوه در مواردی دلیل تشنج، نابینایی، اسهال و حتی مرگ می شود.

 


جفت جنین

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

جفت عضوی است که در بدن پستانداران باردار افزایش می کند تا اکسیژن و مواد غذایی را برای جنین فیلتر کند مواد زائد را از بین ببرد. برخی از حیوانات جفت را می خورند با اینحال انسان ها به شیوه دیگری از آن استفاده می کنند. آن ها از جفت در عده ای از تولیدات زیبایی استفاده می کنند. این تولیدات نه تنها هیچ فایده ای برای بدن ندارند حتی مضر نیز هستند.

 


حلزون

مشمئزکننده ترین روش های درمان زیبایی

در شیوه درمانی با حلزون این جانور را روی پوست صورت قرار می دهند تا با حرکت ژل باقی مانده از ردپای حلزون نشانه های پیری روی پوست را از بین ببرد. افرادی که این کار را دوست ندارند می توانند از تولیداتی بهره ببرند که حاول ترشحات حلزون است.

لینک

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات