کد خبر : 37912
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰
14 views بازدید

مصائب کشتی‌گیران در آستانه مسابقات جهانی

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر مصائب کشتی‌گیران در آستانه مسابقات جهانی . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. ایسنا: همزمان با اینکه چند روز دیگر ملی‌پوشان کشتی آزاد و فرنگی ایران باید در مسابقات جهانی پاریس یه میدان بروند و پنجه در پنجه رقیبان تا دندان مسلح بیاندازند، شرایط آنها […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر مصائب کشتی‌گیران در آستانه مسابقات جهانی . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

ایسنا: همزمان با اینکه چند روز دیگر ملی‌پوشان کشتی آزاد و فرنگی ایران باید در مسابقات جهانی پاریس یه میدان بروند و پنجه در پنجه رقیبان تا دندان مسلح بیاندازند، شرایط آنها در اردوی تیم ملی اصلا مساعد نیست.

چند روزی است که ظهرها و در اوج گرما فشار آب خانه کشتی در سری ورزشی آزادی بسیار کم می شود و حتی چندین ساعت با قطع آب همراه می شود.

با اینحال باید سخت از کار افتادن کولرها و فن های خانه کشتی را به این مشکلات اضافه کرد. در تمرین عصر روز قبلی نیز در اوج تمرینات کولرهای خانه کشتی از کار افتاد و کشتی گیران تمرینات سنگین خود را  در گرمای ۴۰ درجه پی‌گیری کردند که نارضایتی کشتی‌گیران و مربیان تیم ملی را در آستانه مسابقات حساس و مهم جهانی پاریس بهمراه داشت.

باید دید کمپانی پیشرفت و تجهیز اماکن ورزشی سخت کشتی‌گیران را به سرعت رفع می‌کند یا کشتی‌گیران بازهم با چنین مصائبی دست به گریبان هستند.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  عبدولی: مربیان بگویند خداحافظی می‌کنم
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات