کد خبر : 12991
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
6 views بازدید

معجزه زیبایی با این روغن طبیعی

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” معجزه زیبایی با این روغن طبیعی “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد. معجزه زیبایی با این روغن طبیعی   اینکه به چه نحو از پوست خود نگهداری کنیم امری مهم است با اینحال یکی از مهمترین نگهداری ها مرطوب نگه داشتن پوست است یکی از بهترین لوسیون ها برای مرطوب سازی […]

در باب مسئله زیبایی و بهداشت نوشته ” معجزه زیبایی با این روغن طبیعی “میتواند برای شما علاقه مندان ایران پی پر جالب و مفید باشد.

معجزه زیبایی با این روغن طبیعی

 

اینکه به چه نحو از پوست خود نگهداری کنیم امری مهم است با اینحال یکی از مهمترین نگهداری ها مرطوب نگه داشتن پوست است یکی از بهترین لوسیون ها برای مرطوب سازی دست و صورت و بدن که می تواند با اسم مرطوب کننده هر روزه مورد بهره برداری قرار گیرد روغن نارگیل می باشد . درصورتیکه پوست خشک و زبری دارید روغن نارگیل می تواند با خاصیت مرطوب کننده گی و مغذی بودن ، پوست را حتی بهتر از مرغوب ترین نوع کرم های مرطوب کنند نرم و لطیف کند .

 

نحوه بهره برداری از روغن نارگیل برای مرطوب کردن صورت: صورت خود را بشویید و به اندازه یک سکه از روغن نارگیل را برداشته و بصورت دایره وار و با آرامش روی صورت خود بمالید. به مدت ۵ دقیقه صبر کنید تا روغن به خوبی جذب پوست شود.پوست: هر قسمتی از پوست که زبر یا ترک خورده است را با مقداری روغن نارگیل و بصورت دایره وار به آرامی مالش دهید.

 

برق لب ترمیمی با روغن نارگیل : به اندازه کافی از روغن برداشته و برای مرطوب کردن و برطرف کردن چین و چروک، آن را روی لب بمالید.تقویت پوست اطراف ناخن با روغن نارگیل : مصرف هر روزه روغن نارگیل به روش ماساژ روی پوست کناره ناخن غیر از استحکام و تسریع افزایش ناخن ها پوسته پوسته شدن اطراف ناخن را نیز کاهش می دهد .

برای شما هم جالب است؟ :  قابل توجه خانم های هیچ وقت با آرایش نخوابید

 

درمان آفتاب سوختگی پوست با روغن نارگیل : درصورتیکه پوست شما دچار آفتاب سوختگی شد ، روغن نارگیل می تواند هرگونه اثر آفتاب سوختگی را از روی پوست درمان کند . به علاوه از طرف دیگر ترکیب روغن نارگیل با عصاره آلوئه ورا و اسانس اسطوخودوس که برای مدتی در یخچال نگهداری شده و سرد باشد اثربخشی بیشتری دارد .این معجزه پوست را هیچ گاه از خود دور نکنید

دوست گرامی ایران پی پر اگر دوست دارید میتوانید خبر معجزه زیبایی با این روغن طبیعی را برای دوستان خود ارسال کنید. برای این منظور ابزارهایی در پایین آورده شده است.

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات