کد خبر : 34308
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
15 views بازدید

معرفی اپ و بازی (۴۹)

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله معرفی اپ و بازی (۴۹) را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود. بازی Guns of Boom؛ صحنه مبارزات کم مانند!   اگر به بازی های اکشن و تیراندازی اول شخص (FPS) علاقه دارید و بازی های آنلاین در این سبک […]

توصیه میکنیم در صورت وجود علاقه مندی به مقالات علوم دیجیتال مقاله معرفی اپ و بازی (۴۹) را مطالعه کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. امیدواریم این مقاله علمی میتواند مورد استقبال شما واقع شود.

بازی Guns of Boom؛ صحنه مبارزات کم مانند!

 

اگر به بازی های اکشن و تیراندازی اول شخص (FPS) علاقه دارید و بازی های آنلاین در این سبک را دنبال می کنید، حتماً سراغ بازی های فراوانی در همین عرصه برای موبایل یا تبلت خود رفته اید. با اینکه باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که با پیشرفت صنعت گیم بازی های مختلف در ژانرها و سبک های دارای اختلاف بیشتر و بیشتر در ابزار های تلفن هوشمندی دیده می شوند، با اینحال به هر حال انتخاب گزینه ای که از دیگر بازی های آن سبک بهتر باشد تا شما را مجبور به دانلود چندین بازی نکند کمی سخت است.اگر از چنین بازیکنانی هستید و در جستجوی یک بازی کم رقیب در این عرصه هستید، به شما بازی بی مانند Guns of Boom را توصیه می کنیم. این بازی آن قدر نکات مثبت و حرفه ای دارد که بعد از تجربه کردن آن حتماً به تک تک آن ها پی خواهید برد. مسلماً اولین چیزی که با آن برخورد می کنید گرافیک و دیزاین های بازی هستند. این بازی در این عرصه به معنای واژه محشر می باشد. گرافیک بازی Guns of Boom در سطح واقعاً حرفه ای با اینحال در عین حال ارتقاء کارایی شده با حجم بسیار خوب می باشد تا ابزار های ضعیف تر نیز قادر باشند آن را اجرا کنند. وجود دیزاین های بطور کلیً سه بعدی به روند گرافیکی بازی کمک شایانی کرده است. در قسمت بعدی یعنی بخش گسترده و دلنشین گیم پلی، حتماً بعد از چند دقیقه بازی کردن متوجه حرفه ای بودن سبک بازی خواهید شد.

برای شما هم جالب است؟ :  هیجان انگیزترین و بروزترین گجت های سال 96

 

سبکی که مانند بسیاری از بازی های اکشن FPS می باشد و گیم پلی داینامیک آن به شما حس یک بازی کنسولی را القا خواهد نمود. در بازی محشر زیبای Guns of Boom شما در نقش یک عضو از یک تیم به مبارزه با تیم مقابل خواهید رفت. باید با نیت گیری دقیق و بهره برداری از تاکتیک های نظامی مانند کاور گرفتن و غیره دشمنان را در سریع ترین لحظه ممکن نابود کنید.سبک مسابقات به روش Deathmatch می باشد. در این گونه از مبارزات، هر دو تیم در یک لحظه معین در یک نقشه در طرف دیگر هم قرار می گیرند. هر تیمی که بیشترین تعداد کشتار و کمترین تعداد کشته شدن را داشته باشد پیروز می شود. در صورت کشته شدن هر بازیکن، بعد از چند ثانیه آن شخص از نوً وارد بازی می شود و این گزینه تا لحظه انتهای یافتن هر مرحله ادامه دارد. شما قادر اید برای افزایش عملکرد خود از سلاح های مختلف و تجهیزاتی از قبیل نارنجک ، کیت سلامتی و … استفاده کنید.

 

 

 

معرفی اپلیکیشن و بازی (49) 

 

عده ای از خصوصیت های بازی Guns of Boom: 

 

 • گرافیک محشر محشر با دیزاین های سه بعدی و پر جزئیات
 • ارتقاء کارایی شده و توانایی اجرا روی ابزار های ضعیف تر
 • دیزاین های محشر، صداگذاری های محشر دلنشین و افکت های بسیار دیدنی به ویژه انفجارها (BOOM)
 • توانایی بازی به روش تیمی (آنلاین) و بهره برداری از تاکتیک های جنگی
 • گیم پلی بطور کلیً آنلاین، روان، داینامیک و محشر حرفه ای در سبک Action FPS
 • توانایی انتخاب شخصیت بازیکن از بین چندین نمونه پیش فرض
 • امکان شخصی سازی، مدیریت و ارتقاء حرفه ای شخصیت بازی
 • وجود ده ها سلاح گرم با قابلیت ارتقاء
 • امکان برخوردار شدن از تجهیزاتی مانند زره ، نارنجک، کیت سلامتی و …
 • حاوی بخش جوایز هر روزه و امتیازات ویژه
 • وجود مکان ها و نقشه های گوناگون
 • کنترلر حرفه ای و در عین حال ساده و راحت با قابلیت شخصی سازی
 • توانایی تنظیم تیراندازی اتوماتیک یا دستی
 • توانایی تنظیم گرافیک بازی در سه حالت Low , Medium , High
 • امکان اضافه کردن بازیکنان دیگر در لیست دوستان
 • امکان وارد شدن به کلن های مختلف 
برای شما هم جالب است؟ :  به چه نحو به یک برنامه نویس اندروید مبدل شویم؟

 

سایت خبری “ایران پی پر” امیدوار است مقالات علمی و دیجیتال آن از نمونه مقاله معرفی اپ و بازی (۴۹) مورد بهره برداری شما دوستان عزیز واقع شود. در بیشتر مواقع میتوانید دوستان خود را با ابزارهای سایت در باب این مقاله و مباحث دیگر سایت مطلع کنید.

لینک

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات