خبرهای ویژه

» اقتصادی » معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۹:۵۱

معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها: محمد رجبی اظهار کرد:‌ یکی از جدی ترین دغدغه‌های خدمتگزاران مردم در کمپانی رجا سهولت در دسترسی ها برای خرید بلیت قطار بوده […]

معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: محمد رجبی اظهار کرد:‌ یکی از جدی ترین دغدغه‌های خدمتگزاران مردم در کمپانی رجا سهولت در دسترسی ها برای خرید بلیت قطار بوده و به این خاطر از مدتی قبل بهره برداری از ظرفیت های ارتباطات الکترونیکی و شبکه های اجتماعی در مسیر پیش روی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با استناد به تعدد مصرف کنندگان در شبکه‌های اجتماعی میزان بهره برداری از اپ ها،  صاحبنظران و کارشناسان  در کمپانی رجا سود گیری از این ظرفیت ها را شروع کردند.

وی گفت: اجرا “ربات تلگرام” به دلیل بهره برداری از تکنیک پرسش و جواب گام به گام، بالا بودن سرعت انتقال معلومات در این بستر و … در نوع خود یکی از بهترین فرضیه ها برای برقراری رابطه با استفاده کننده و فروش بلیت است.

لینک خبر

برای شما هم جالب است؟ :  سرنوشت خودروهای لوکس قاچاق چه می شود؟

برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اقتصادی
تبلیغات