کد خبر : 42285
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
3 views بازدید

معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم. خبرگزاری ها: محمد رجبی اظهار کرد:‌ یکی از جدی ترین دغدغه‌های خدمتگزاران مردم در کمپانی رجا سهولت در دسترسی ها برای خرید بلیت قطار بوده و به این خاطر از مدتی قبل بهره برداری از […]

خبرگزاری ها در عرصه اخبار اقتصادی خبری پخش کرده اند دال بر اینکه معرفی شیوه تازه خرید بلیت قطار. پیشتر این خبر را برای شما علاقه مندان اقتصادی پخش میکنیم.

خبرگزاری ها: محمد رجبی اظهار کرد:‌ یکی از جدی ترین دغدغه‌های خدمتگزاران مردم در کمپانی رجا سهولت در دسترسی ها برای خرید بلیت قطار بوده و به این خاطر از مدتی قبل بهره برداری از ظرفیت های ارتباطات الکترونیکی و شبکه های اجتماعی در مسیر پیش روی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: با استناد به تعدد مصرف کنندگان در شبکه‌های اجتماعی میزان بهره برداری از اپ ها،  صاحبنظران و کارشناسان  در کمپانی رجا سود گیری از این ظرفیت ها را شروع کردند.

وی گفت: اجرا “ربات تلگرام” به دلیل بهره برداری از تکنیک پرسش و جواب گام به گام، بالا بودن سرعت انتقال معلومات در این بستر و … در نوع خود یکی از بهترین فرضیه ها برای برقراری رابطه با استفاده کننده و فروش بلیت است.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  اتصال راه آهن ایران به افغانستان تا چند ماه آتی
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات