کد خبر : 18547
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
15 views بازدید

معلمی که از تصادف زنده ماند در «ماه عسل»

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها معلمی که از تصادف زنده ماند در «ماه عسل». اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید. خبرگزاری میزان: برنامه امشب ماه عسل میزبان یک آقای ۴۲ ساله به اسم آقای حاجی زاده بود که معلمی با ۲۷ سال سابقه کار است. این معلم ۴۲ ساله در روستای حصار افشاریه از تاکستان قزوین متولد […]

با استناد به تازه ترین گزارش های خبرگزاریها معلمی که از تصادف زنده ماند در «ماه عسل». اگر علاقه مند باشید میتوانید این خبر را پیشتر مطالعه کنید.

خبرگزاری میزان: برنامه امشب ماه عسل میزبان یک آقای ۴۲ ساله به اسم آقای حاجی زاده بود که معلمی با ۲۷ سال سابقه کار است.

این معلم ۴۲ ساله در روستای حصار افشاریه از تاکستان قزوین متولد شده و در خانواده‌ای متوسط افزایش کرده است.

وقتی آقای حاجی زاده توضیحانی پیرامون دوران کودکی خود داد به این مسئله اشاره نمود که در ۴ سالگی به مدرسه رفته و در کلاس اول درس خوانده و شاگرد اول شده است.

این مهمان ماه عسل به علاوه از طرف دیگر به این مسئله اشاره نمود که بعد از بزرگ شدن به دانشسرا وارد شد و استخدام رسمی آموزش و پرورش شد و در وقتی که خودش ۱۶ سال سن داشته و همسرش ۱۲ ساله بوده قرار ازدواج می‌گذارند و ۴ سال بعد از آن عقد می‌کنند.

آقای حاجی زاده که در این لحظه از خدمت معاف شده بود در ازای معاف شدنش مد ۸ سال برای تدریس به جاهای محروم می‌رود.

پیشتر ماه عسل معلوم شد که این فرد در سال ۸۰ که سرگرم درس خواندن در رشته تربیت بدنی بوده، صبح یک روز سوار اتوبوس می‌شود و با چند تن از دوستان خود سرگرم صحبت می‌شود، با اینحال بالاخره به انتهای اتوبوس می‌رود تا کمی استراحت کند، با اینحال توجه به این که جاده لغزنده بوده اتوبوس با یک تریلی که بارش ورقه‌های آهن بود تصادف می‌کند و ۱۶ نفر کشته می‌شوند.

برای شما هم جالب است؟ :  «خوک»؛ اسم تازه‌ترین فیلم مانی حقیقی

بعد از کشته شدن ۱۶ نفر از سرنشینان اتوبوس این گونه تصور می‌شود که آقای حاجی زاده هم فوت کرده از این جهت در داخل یک وانت به بیمارستان منتقل می‌کنند، با اینحال در آن جا متوجه می‌شوند که ایشان زنده است و برای درمان ایشان را به یکی از بیمارستان‌های تهران می‌آورند تا این که بعد از مدتی حالش رو به افزایش می‌رود.

آقای حاجی زاده که از تأثیرگذاری این موضوع بر روی خود سخن می‌گفت: به این مسئله اشاره نمود که به شکرانه زنده ماندن خود در حادثه تصادف اتوبوس تصمیم می‌گیرد که یکی از کلیه‌های خود را اهدا کند و با استناد به این که معلم بوده و اطلاع داشته که یکی از شاگردانش مدت‌ها است از بیماری کلیه رنج می‌برد کلیه‌اش را به آن دانش آموز اهدا می‌کند.

پیشتر برنامه دانش آموزی که آقای حاجی زاده به ایشان کلیه اهدا کرده بود مقابل دوربین قرار گرفت و به این مسئله اشاره نمود که معلمش برای اول حکم یک فرشته نجات را داشته است.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات