کد خبر : 14780
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۶
12 views بازدید

منتظر شنیدن خبر حمله به قطر باشید!

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه منتظر شنیدن خبر حمله به قطر باشید!. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. پایگاه خبری شبکه العالم: پرفسور علی آل احمد بنیانگذار و مدیرعامل انستیتوی امور خلیج فارس در واشنگتن گفت: تصمیم عربستان برای قطع همۀ روابطش با دوحه و بستن مرزهای زمینی ، دریائی و هوائی خود ممکن است هیچ معنائی بجز آمادگی برای […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه منتظر شنیدن خبر حمله به قطر باشید!. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

پایگاه خبری شبکه العالم: پرفسور علی آل احمد بنیانگذار و مدیرعامل انستیتوی امور خلیج فارس در واشنگتن گفت: تصمیم عربستان برای قطع همۀ روابطش با دوحه و بستن مرزهای زمینی ، دریائی و هوائی خود ممکن است هیچ معنائی بجز آمادگی برای حملۀ تمام عیار به قطر نداشته باشد.

وی گفت: اطلاعاتی به دست آورده ام که نشان می دهد عربستان تحرکات نظامی خود را در نزدیکی مرزهای قطر شروع کرده است از این جهت قادریم بگوییم که سعودی ها خود را برای جنگ تکمیل می کنند.

آل احمد اضافه کرد: حملۀ تمام عیار به قطر ممکن است زودتراز وقتی که پیش بینی می شود ، شروع شود.

این کارشناس سیاسی برجسته مطرح کرد: حملات هوائی عربستان به یمن متوقف شده یا بسیار کاهش یافته است و این نشانۀ مهم بیانگر آنست که سعودی ها نیروهای خود را برای حملۀ ناگهانی به قطر تکمیل می کنند.

آل احمد گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری و رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا از حملۀ عربستان به قطر به خوبی خدمات رسانی خواهند کرد. من معتقدم که ترامپ به سعودی ها ابلاغ کرده است که هیچ مخالفتی با حمله به قطر نخواهد کرد.
بنیانگذار انستیتوی امور خلیج فارس اضافه کرد : اگر سعودی ها به قطر حمله کنند ، مصر ، امارات و بحرین نیز از این حمله به خوبی خدمات رسانی خواهند کرد.

مدیرعامل انستیتوی امور خلیج فارس در واشنگتن یادآور شد: سعودی ها از قطر بسیار عصبانی و ناراضی هستند و بسیار علاقمند می باشند که نقش دوحه را کمرنگ کنند و این کشور کوچک را وابسته به خودشان بکنند.

برای شما هم جالب است؟ :  عربستان، در حال تقویت ایران است

آل احمد مطرح کرد: سعودی ها ۲ هدف را دنبال می کنند. هدف اول وابسته کردن قطر به عربستان است و هدف دوم آنها دستیابی به ذخایر عظیم نقدی قطر است و در جستجوی این ذخایر هستند به نحوی که اینطور گفته میشود که سعودی ها چشم به آب و خاک قطر دوخته اند.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات