کد خبر : 41174
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸
2 views بازدید

منطقه «العیاضیه» در تلعفر آزاد شد

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه منطقه «العیاضیه» در تلعفر آزاد شد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید. خبرگزاری میزان: با استناد به گفته المنار، نیروهای ایمنی و داوطلب مردمی عراق موفق شدند منطقه العیاضیه در شهرستان تلعفر را به طرز کامل از لوث تروریست‌های داعشی آزاد کنند. العیاضیه تازه ترین محله تحت اشغال داعش در تلعفر بود که طی روزهای […]

درباب اخبار سیاسی خبری پخش شده مبنی بر اینکه منطقه «العیاضیه» در تلعفر آزاد شد. مشروح این خبر را پیشتر مطالعه نمائید.

خبرگزاری میزان: با استناد به گفته المنار، نیروهای ایمنی و داوطلب مردمی عراق موفق شدند منطقه العیاضیه در شهرستان تلعفر را به طرز کامل از لوث تروریست‌های داعشی آزاد کنند.

العیاضیه تازه ترین محله تحت اشغال داعش در تلعفر بود که طی روزهای قبلی صحنه درگیری شدید بین نیروهای عراقی و تروریست‌های داعشی بود.

 نیروهای ایمنی و داوطلب مردمی عراق روز دوشنبه مرکز شهرستان تلعفر در غرب موصل را بطور کلیً از لوث تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

عملیات آزادسازی تلعفر بامداد یکشنبه هفته قبلی با هم کاری تمام یگان‌های ایمنی عراق و نیروهای داوطلب مردمی این کشور شروع شد و نیروهای عراقی از آن وقت تا اینجای کار ده‌ها روستا و منطقه را از لوث تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

شهر تلعفر که از سال ۲۰۱۴ میلادی در اشغال گروه تروریستی داعش است، ۶۵ کیلومتر با مرکز موصل فاصله دارد. تلعفر یکی از تازه ترین پایگاه‌های مهم نیروهای داعش در عراق بعد از خروج آنها از موصل است.

تلعفر راهی برای عبور تروریست‌ها از سوریه به موصل و بالعکس است و از این مسیر همه کمک‌های لجستیک برای داعش فرستاده می‌شود.

منبع خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
برای شما هم جالب است؟ :  رژیم صهیونیستی، ورودهای مسجد الاقصی را بست
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات