کد خبر : 39834
تاریخ انتشار : شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
9 views بازدید

نتایج نهایی کنکور دکترای ۹۶ مطرح شد

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون نتایج نهایی کنکور دکترای ۹۶ مطرح شد که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم. خبرگزاری مهر: مشاور محشر سازمان سنجش گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان در آزمون دکتری (نیمه‌متمرکز) ۹۶ مطرح شد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند. دکتر حسین توکلی اضافه […]

در باب اخبار دسته بندی نشده امروز مقاله ای داریم پیرامون نتایج نهایی کنکور دکترای ۹۶ مطرح شد که مطالعه آن را به شما پیش نهاد میکنیم.

خبرگزاری مهر: مشاور محشر سازمان سنجش گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان در آزمون دکتری (نیمه‌متمرکز) ۹۶ مطرح شد و داوطلبان می توانند با ورود به سایت سازمان سنجش از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

دکتر حسین توکلی اضافه کرد: فهرست اسامی نهایی پذیرش دوره دکتری در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش محشر کشور و دانشگاه آزاد اسلامی در سایت سازمان سنجش مطرح شده است. کارنامه داوطلبان پذیرفته شده فردا یکشنبه پنجم شهریورماه پخش می شود.

مشاور محشر سازمان سنجش گفت: از تعداد ۲۶۰ هزار و ۵۲۰ داوطلب آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) ۹۶ تعداد ۲۱۲ هزار و ۹۴۱ داوطلب در نشست حاضر و ۴۷ هزار و ۵۷۹ داوطلب غایب بودند به عبارت دیگر  ۸۱.۷۴ درصد در نشست آزمون حاضر و ۱۸.۲۶ درصد غایب بودند.

وی اضافه کرد: با استناد به محاسبه از میان کمپانی کنندگان در آزمون دکتری، تعداد ۱۹۹ هزار و ۳۰۳ داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد، ۱۴۵ هزار و ۸۶۹ داوطلب برابر با ۷۳.۱۹ درصد از داوطلبان مجاز درمقایسه با تکمیل فرم انتخاب رشته و انتخاب کدرشته محل های خود به ترتیب اولویت علاقه اقدام کرده اند.

مشاور محشر سازمان سنجش یادآور شد: از تعداد  ۱۹۹ هزار و ۳۰۳ داوطلب مجاز به انتخاب رشته تعداد ۵۳ هزار و ۴۳۴ داوطلب انتخاب رشته نکرده اند در حقیقت غایب انتخاب رشته هستند.

لینک

علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات