کد خبر : 42544
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۵۵
29 views بازدید

نتایج کشتی فرنگی رضایت بخش بود

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر نتایج کشتی فرنگی رضایت بخش بود . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید. خبرگزاری فارس: رسول خادم، مدیرعامل فدراسیون کشتی در باب نتایج تیم‌های ملی کشتی در رقابت‌های جهانی فرانسه گفت: در کشتی فرنگی نتیجه رضایت بخشی را بدست آوردیم و تیم کم تجربه ما […]

در خبرگزاریهای ورزشی خبری داشتیم مبنی بر نتایج کشتی فرنگی رضایت بخش بود . اگر به اخبار رزمی و کشتی علاقه مند هستید خوشحال خواهیم شد با ما پیشتر این خبر همراه باشید.

خبرگزاری فارس: رسول خادم، مدیرعامل فدراسیون کشتی در باب نتایج تیم‌های ملی کشتی در رقابت‌های جهانی فرانسه گفت: در کشتی فرنگی نتیجه رضایت بخشی را بدست آوردیم و تیم کم تجربه ما نایب قهرمان شد، با این وجود نتیجه حاصله از این بابت ارزشمند است که به دلیل پایبندی بر مسابقات انتخابی، کشتی‌گیرانی که از دل این آزمون‌ها راهی مسابقات جهانی شدند، توانستند نتایج قابل قبولی را بدست آوردند.

وی ادامه داد: با این وجود ممکن است اگر کمی بی تجربگی فرنگی‌کاران جوان اعزامی به این مسابقات نبود، می‌توانستیم به جای مدال برنز به طلا برسیم، با اینحال مطمئنا در آتی‌ای نزدیک این امر نیز محقق می‌شود. در این بین موفقیت فرنگی‌کاران و مدال آورانی از قبیل عبدولی، نوری و گرایی در پشت حواشی کشتی آزاد، آنگونه که شایسته بود، دیده نشد. از مردم عزیز می‌خواهم دلاوری این قهرمانان در مسابقات جهانی فرانسه را فراموش نکنند.

مدیرعامل فدراسیون کشتی در باب عملکرد تیم ملی کشتی آزاد گفت: در این آزمون‌ها ۴ کشتی‌گیر ما برای بار نخست راهی رقابت‌های جهانی می‌شدند، با اینحال ما چند کشتی‌گیر باتجربه نیز داشتیم که مأموریتشان را به خوبی انجام ندادند. همراه با آن کادر فنی هم نتوانست مدیریت کوچینگ را به خوبی انجام دهد و ما شانس کسب ۳ مدال در این اوزان را داشتیم که تنها طلای قهرمان خوبمان حسن یزدانی حاصل شد و ۲ مدال دیگر از دست رفت.

برای شما هم جالب است؟ :  حال کیمیا خوب است و نگران کننده نیست

خادم تصریح کرد: بعد از رقابت‌های جهانی فورا شورای فنی نشست گذاشت و ارزیابی خود را مطرح کرد، با اینحال در نتیجه چون ۲ هفته دیگر باید در رقابت‌های داخل سالن آسیا در ترکمنستان کمپانی می‌کردیم و کشتی‌گیران نیز نیاز به یک محیط آرام برای حضور در این آزمون‌ها را داشتند، تصمیم بر آن شد که بعد از این مسابقات تصمیمات نهایی در خصوص کادر فنی اتخاذ شود.

وی تاکید کرد: با این وجود مردم ما می‌دانند در عین حالی که کادر فنی و کشتی‌گیران نتوانستند مأموریت خود را به خوبی انجام دهند، با اینحال این حقیقت کشتی آزاد ما نیست. مطمئنا در آتی‌ای نزدیک،  تیم ملی کشتی آزاد محکم‌تر از قبل، باز خواهد گشت.

خادم در باب عده ای آزادکاران حاضر در رقابت‌های جهانی خاطر نشان کرد: مطمئنا ترمیمی را در باب عده ای از نفرات که استعداد و توانایی روانی و فنی ضروری را برای حضور در مسابقات جهانی و بین‌المللی ندارند در تیم ملی انجام خواهیم داد و از جوانانی که از دل انتخابی بیرون آمده‌اند برای کسب موفقیت‌های آتی استفاده خواهد شد. با کمک خدا و برنامه‌ریزی ضروری، خیلی زود جای خالی نفرات باتجربه و پرافتخار ما پر خواهد شد.

مدیرعامل فدراسیون کشتی اظهار داشت: حدود ۵ سال است که تلاش می‌کنیم انتخابی تیم ملی را بعنوان مبنای پوشیدن پیراهن تیم ملی قرار دهیم و امسال با تمرکز بالا روی این امر حدود ۹۰ درصد از نفرات از دل این آزمون‌ها انتخاب شدند، با اینحال بعضا نفراتی که در این مسابقات اول شدند، روحیه و شرایط حضور برای میدان‌های جهانی را نداشتند و به زبان ساده در رقابت‌های داخلی عملکرد خوبی دارند،  با اینحال در مصاف با حریفان خارجی نتایج مطلوبی را بدست نمی‌آورند، با اینحال با استناد به این شرایط نفراتی نیز هستند که در جنگ با رقیبان خارجی روحیه مضاعفی می‌گیرند و دچار ترس و کم کاری نمی‌شوند. باید فرصت و لحظه داد تا نفرات موجود به نحوی سرند شوند تا تیم ملی شاکله اصلی خود را بیابد.

برای شما هم جالب است؟ :  عسگری مدال نقره گرفت

ایشان در انتهای خاطرنشان کرد: جا دارد باز هم از تمام مردم عزیز تشکر کنم، مطمئنا اگر در این چند ساله کشتی ایران توانسته حرکت رو به جلویی داشته و به راه خود ادامه دهد، با خدمات رسانی و محبت مردم بعنوان حامیان اصلی خود بوده است و اگر فدراسیون این حجم سنگین فعالیت را اداره می‌کند با اتکاء به خدمات رسانی و محبت این مردم کشتی دوست بوده است. ما قدردان عشق و محبت مردم به ورزش ملی کشورشان هستیم.

لینک خبر

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات